تور استانبول از شیراز

پاییز و زمستان این دو فصل هر دو فصل های زیبا و قشنگی هستند که هر کدام هم به تنهایی می توانند به تنهایی برای هر کسی در تمام ابعاد زندگیش فصل مورد علاقه باشند. مثلا خیلی ها هستند که می گویند پاییز همان بهاراست که عاشق شده است . به هر حال از سرمای هر دو فصل که بگذریم، برخی از نقاط در سراسر کره ی زمین انگار فقط برای سفرهای پاییزی به آن ها به وجود آمده اند و ما امروز می خواهیم به اتفاق شما بررسی کنیم تا ببینیم این مناطق در کجای دنیا هستند. آب و هوای این مناطق در فصل پاییز به قدری خوب و مناظر طبیعیشان به قدری زیبا هستند که واقعا حیف است که به آن ها سفر نکنیم و آن مکان ها را نبینیم. اگر شما هم همانند ما سفرهای پاییزی را دوست دارید، با گردش با ما همراه باشید تا برخی از نقاط که اتفاقا تورهای زیادی به اکثر این نقاط دارد، همراه باشید.

دبی

دبی ،اولین مقصدی هست که برای سفرهای پاییزی به شما معرفی می کنیم . البته که دبی شهری بسیار معروف در کشور امارات متحده ی عربی اما با این حال آنقدر به صورت کامل همه چیز را در خود دارد که می توان آن را به تنهایی یک مقصد مجزا در نظر گرفت و البته یکی از بهترین آیتم ها برای سفرهای پاییزی که می توانیم آن را به شما توصیه کنیم. در دبی، فصل ها به دو قسمت فصل گرم و فصل گرم تر تقسیم می شوند.

از این رو برای سفر به دبی در ماه های نوامبر، دسامبر، ژانویه، فوریه و مارس که برابر است با ماه های آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند و فرودین بهترین ماه های سال هستند. در این فصول، آب و هوای دبی به نسبت بسیار زیادی مطبوع تر و دلنشین تر است. در فصل پاییز نمایشگاه های مهمی نیز در دبی برگزار می شود که می توانید با سفر به دبی از این نمایشگاه ها هم استفاده کنید.اگر دوست دارید تا یک سفرهای پاییزی عالی به دبی داشته باشید، از تور دبی از شیراز استفاده کنید تا سفری فوق العاده با آب و هوایی فوق العاده و امکانات سفری فوق العاده تر داشته باشید.

ترکیه

از جاذبه های طبیعی و غیرطبیعی ترکیه تا به حال خیلی صحبت کردیم و واضح است که این کشور فوق العاده زیبا برای گردشگرانش، یکی از بهترین مقصدها برای همه در سراسر جهان و علی الخصوص ایرانیها است اما یکی از ویژگی های ترکیه این است که برای سفرهای پاییزی بسیار از هر نظری که فکرش را بکنید، مقصد مناسبی است.

از آن جا که ترکیه از همه طرف با کوه های بلند و دریاها احاطه است می توان گفت که در آن می توان در هر نقطه ای آب وهوای متفاوتی پیدا نمود. بگذارید اینگونه بگوییم که در هر موقعی از سال در ترکیه، می توان هر ۴ فصل را پیدا نمود. اما با توجه به این که هدف ما سفرهای پاییزی و ترکیه است .در ماه ‌های سپتامبر، اکتبر و نوامبر که برابرند با ماه های اوایل شهریور، مهر، آبان و اوایل آذر ماه می توانید به این کشور سفر کنید و از آب و هوای پاییزی آن لذت ببرید چرا که، در این فصل مناظر زیبایی در سراسر ترکیه می توان مشاهده نمود.

. برای سفرهای پاییزی آن هم به ترکیه شما می توانید از تور استانبول از شیراز  و یا تور آنتالیا استفاده کنید و یک سفر فوق العاده آروم و پاییزی را با ما داشته باشید

تایلند

یکی از مقاصد نزدیک و آسیایی که اتفاقا ما ایرانی ها هم زیاد از آن استقبال می کنیم یعنی تایلند است . از نظر شرایط آب وهوایی، تایلند را به صورت کلی می توان دارای ۲ فصل دانست، فصل خشک و فصل مرطوب اما، با این حال می توانید در تمامی ماه های سال به این کشور زیبا و ساحلی سفر کرد.

به هر حال بهترین زمان برای سفر به تایلند در ماه های خنک و خشک بین ماه های نوامبر تا اوایل آوریل که برابر است با اواسط آبان تا اواسط فروردین است،می باشد. در این ماه ‌ها شهرهای مختلف پر از گردشگرانی از اقصی نقاط دنیا است که به تایلند سفر می کنند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
پاییز کجا سفر کنیم؟
Author Rating
5