لگو لند مالزی

بر فراز بلندی های کیتینگ ، در پارک کیتینگ و جهان اول پارک های تفریحی سرپوشیده و هوای آزاد و مراکز خرید قرار دارند. به این جاذبه ها هوای سرد کوهستان را هم اضافه کنید . همچنین در اینجا شما میتوانید از مناظر آرام بخش کوهستانی لذت برده و در یک روز پاک ، کوالالامپور و برجهای دوقلوی پتروناس را از این فاصله ببینید . تالاب سان وی درپتالینگ مشهور به سواری های پارک آبی ، سواری های ماجراجویانه و سواری های خانوادگی می باشد . قبل از اینکه در پارک آبی خوش بگذرانید ، بهتر است از تفریحگاه شهر دریاچه ای« بوکیت میراه » نزدیک تایپینگ دیدن کنید ، جایی که اورانگوتان ها بصورت آزاد و وحشی در جزیره حفاظت شده اورانگوتان ها در پنسولار مالزی زندگی میکنند .

افاموسا در نزدیکی شهر تاریخی ملاکا بدون اقراق ، تنها پارک وحوش در کشور مالزی است که میتوان در آن آزادانه  به گردش در میان حیوانات پرداخت . سپس بعد از گشت و گزار و لذت بردن از حیوانات میتوانید در پارک آبی خنک شوید.

اماکن دیگر برای خنک شدن و لذت بردن عبارتند از پارک آبی دسا ، دنیای آب شاه عالم ، دنیای آبی باتوپاهات ، آبگرم دنیای آبی و پارک آبی پداس جاییکه آب از چشمه آب گرم بیرون می آید و به استخری از آب گرم چشمه هدایت میشود که جای خوبی برای کسانی است که میخواهند آب تنی کنند . تجربه هیجان انگیزی در پارک فرهنگی انتظار شما را میکشد . شما میتوانید ساختمان های سنتی و فعالیت های مختلف قومیتی در جوامع ساراواک به نام های  ایبان ، بیرایو ، اورانگ اولو ، ملانو ، پنان ، مالائی و چینی را مشاهده کنید. بعد از گشتن در دهکده ، شما محصور اجراهای فرهنگی می شوید . در نزدیکی کوتاکیابالو دهکده فرهنگی مونسوپیاد قرار دارد ، جاییکه برای دهه ها فرهنگ کادازان (بزرگترین جامعه سنتی صباح ) را حفظ کرده است . این مکان بنام مونسوپیاد سلحشور اسطوره ای کادازان نام گذاری شده است و بوسیله نوادگانش پایه گذاری شده است .

لگو لند

دنیا را از نگاه جالب و دیدنی سرزمین کوچک یا مینی لند در مرکز هرلوگولند ببینید . ساخت آن سه سال طول کشید و با بیش از سه میلیون قطعه مشهورترین مناطق آسیا در مقیاس مینیاتوری بازسازی شده است . در چشم انداز ۱۷ کشور آسیایی ، از جمله برج دوقلوی پتروناس ، مجسمه مرلیون و تاج محل گردش کنید . تمام مینی لند کارتونی است و میهمانان از بزرگ و کوچک میتوانند زندگی واقعی را در سایز کوچک تجربه کنند . در مقیاس پنج منطقه طراحی شده برای طرفداران لگو  IMAGINATION  یا رویا پردازی ، جایی است که خلاقیت برای تمام سنین مرزی نمیشناسد . کاشفان کوچک و بزرگ میتوانند این رویاپردازی را به زندگی واقعی خود ببرند .زمانیکه بچه ها از اندازه زندگی در ئاپلو اکسپرس شگفت زده میشوند ، شما از خلاقیت و ساختمانی که خود ساخته اید و نظر دیگران لذت می برید . بعد از اینکه داپلو اکسپرس برایتان خسته کننده شد ؛ میتوانید سوار ترنی که کل شهرداپلو را می چرخد ، شوید .

پارک تفریحی خانوادگی خلیج پوتری

پارک تفریحی خانوادگی پوتری ، پارک تفریحی سربسته در چهار طبقه در بلوار پوتری در کناره آبی بندر پوتری میباشد . این پارک از سه قسمت مکان لات ( لاتس پلیس )، شهر گربه کوچولوهای سلام سان ریو و باشگاه بزرگ کوچولوها تشکیل شده است . این پارک طوری طراحی شده است که به مراجعه کنندگان تجربه کم نظیر ، هیجان انگیز و لذت بخش میدهد . در سان ریو با چهره های معروف جهانی اوقات خوبی را داشته باشید .

پارک تفریحی خانوادگی پوتری در مکان استراتزیک در ناساجایا جوهور در فاصله ۲۰ دقیقه ای از محل اتصال مالزی به سنگاپور( ۲۵ دقیقه ای از فرودگاه بین المللی سنای و ۱۰ دقیقه ای تا  لوگولند ) قرار گرفته است .

شهر بچه گربه های سلام سانریو :

این شهر، اولین شهر سلام سانریو خارج از ژاپن با تاکید بر جاذبه های پیاده و فعلیت های تعملی و سواری که در پارک موجود است ، می باشد . ویژگی کلیدی شامل عجایب سیاه ، تجربه ی تعاملی پیشرفته یا  های تک  و خانه گربه ها و خانه نمادین هلوکیتی میشود . همچنین ویژگی آن صحنه پورفیت که هلوکیتی و دوستانش ، گردشگران را با اجرای زنده سرگرم میکنند ؛ استودیویی رویایی جاییکه لباس های محلی می پوشند ، جواهرات می سازند و با بیسکوییت هلوکیتی  تزیین شده است . این یکی از فعالیت های تعاملی است که گردشگران از آن لذت میبرند . زمین بازی در سرزمین بازی ، فنجان سواری و عکس یادگاری انداختن با هلوکیتی از دیگر فعالیت ها می باشد . شهر هلو سیتی سان ریو ، یکی از مکانهایی در دنیا میباشد که به کودکان این امکان را میدهد که با هلوکیتی و دوستانش بازی کنند .

شهر هلو کیتی سان ریو

شرکت تارکیتی تاوان دارای مجوز از شرکت سانریو هنگ کنگ با مسئولیت محدود و همکار شرکت مناطق تفریحی و جذابیت های تفریحی می باشد . استفاده از تصاویر و عکس ها بعنوان منبع راهنما ، ممکن است با واقعیت متفاوت باشد .

کلوپ بزرگ کوچولوها

«باب دبیلدر ، بانی و دوستان ، آنجلینا بالرین ، پینگو ، توماس و دوستان » پنج شخصیت فوق العاده مشهور کارتونی جهانی هستند که شما در یک جا میتوانید با آنها ملاقات کنید . این برای اولین بار در دنیا است که این پنج شخصیت در یک پارک تفریحی جمع شده اند .

بچه ها می توانند با بارنی آواز بخوانند و از بازی با دایناسور بنفش دوست داشتنی و دوستانش لذت ببرند و با وسایل بازی در نمایش کودکان بازی کنند .

 نکته برجسته دیگر اینکه آنجلینا آکادمی ای ترتیب داده که بازی های تعاملی ارائه می دهد و طرفداران آنجلینا بالرینا میتوانند صحنه را لمس کنند و رقص های شاد را که بوسیله کامپیوتر طراحی شده و بوسیله آنجلینا و دوستانش آموزش داده می شود را یاد بگیرند .

بچه ها عاشق جاذبه های پینگو ( مثل ضربه زدن به ماهی ، انفجار آبی ، ماهی و پینگو ) که سفارشی شده اند؛ خواهند شد . بازدیدکنندگان همچنین از دیوار آموزشی بازدیدکنندگان لذت خواهند برد .

توماس و دوستان ، سواری های  سرگرم کننده ای از جمله اتوموبیل های قدیمی ، ماشین های ضربه ای ، اتوبوس رانی احمقانه برتی ، سواری راکی هارپر و موتور سواری چرخشی را پیشنهاد می دهد . بازدیدکنندگان همچنین می توانند توماس هتس را در ایستگاه بازی ملاقات کنند .

پارک تفریحی خانوادگی پوتری ، قسمتی از هتل بازرگانی با ۲۸۳ اتاق می شد که بوسیله هتل شانگاری لا و منطقه تفریحی و ۷۵ واحد خرده فروشی و دکه های قدیمی که به اسم  «لیتل رد کیوب » یا مکعب قرمز نامیده میشوند ، با اسکله یکپارچه شده است .

محله لات

لات ( داتو محمد نور خالد ) یکی از خالقان محبوب کارتون در جنوب شرق آسیا می باشد ، و کارتون هایش بطور وسیعی تجدید چاپ و ترجمه شده است . این خالق کارتون شهرت جهانی کسب کرده است . محله لات در نوع خود اولین است . پارک تفریحی دارای رستورانی است که در آن کارتونی که میان پسران کامپانگ محبوب است ، هنگام شام نمایش داده می شود . محله لات رستوران کوچکی دارد که در آن کارتونی از کتاب های داستانی لات نمایش میدهد .

به غیر از لذت بردن از نوع آشپزی لذیذ ، میهمانان می توانند در محیطی باشکوه از مزه هایی که حس پنج گانه را تحریک میکند لذت برده و تجربه ای کامل داشته باشند . میهمانان میتوانند انتظارغذایی لذت بخش با طراحی زیبا داشته باشند  . محیط و شیوه زندگی در کامپانگ ، طراحی جذب کننده رستوران و نمایش انیمیشن هایی که میهمانان میتوانند در تعامل با کارگردان کارتون باشند و او را به اسم لات بنامند ؛ از خصوصیات این رستوران است .

Summary
Review Date
Reviewed Item
پارک های متنوع مالزی
Author Rating
5