پارک های آبی دبی

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و توریستی دبی، پارک های آبی موجود در دبی است که یک خاطره سراسر شادی و هیجان را برایتان خواهد ساخت. این پارک های آبی زیبا را با تور دبی از شیراز می توانید تجربه کنید. در این متن می خواهیم چند نمونه از بهترین و مشهورترین پارک های آبی دبی را به شما معرفی کنیم

در دبی به دلیل بالا بودن درجه دمای هوا و همچنین قرار داشتن این شهر در کنار خلیج زیبای فارس، تعداد زیادی پارک آبی و مراکز تفریحی آبی وجود دارد .

پارک آبی وایلد وادی دبی :

پارک آبی وایلد وادی دبی را به جرات می توان یکی از پیشرفته ترین پارک های آبی دنیا دانست. در این پارک آبی انواع تفریحات هیجان انگیز و جذاب ، سرسره هایی با ارتفاع مختلف برای گروه های سنی مختلف منتظر گردشگران و توریست ها هستند. داستان های سندباد را به یاد دارید ؟!! شاید بگویید چه ربطی دارد به محتوای پارک آبی وایلد وادی دبی، اما باید به شما بگوییم که نکته جالب توجه در رابطه با پارک آبی وایلد وادی دبی اینجاست که این پارک بر اساس سری داستان های سندباد طراحی شده و به همین خاطر نیز برنده جایزه بهترین طراحی هم شد . پارک آبی وایلد وادی دبی در کنار برج العرب قرار دارد و اگر برای گذراندن اوقات فراغتتان به این مکان بروید می توانید نمایی شگفت انگیز از برج العرب را نیز در کنار هیجانات پارک آبی داشته باشید .

پارک آبی آتلانتیس :

از نظر گردشگران و توریست ها ، پارک آبی آتلانتیس دبی یا آکوا واتر پارک، شایسته ی لقب بهترین پارک آبی دبی است ! زیرا دارای امکانات فوق العاده ای است : شنا  در کنار دلفین ها، سرسره های بسیار مرتفع و هیجان انگیز، سر خوردن در لوله شیشه ای استخر کوسه ها تنها تعداد کمی از این امکانات است. پارک آبی آتلانتیس دبی متعلق به یکی از مجلل ترین هتل های دبی، با نام هتل آتلانتیس است، به همین خاطر، استفاده از کلیه امکانات پارک آبی آتلانتیس برای مهمانان این هتل رایگان است ! اما برای مابقی بازدید کنندگان با پرداخت ورودی امکان پذیر است .

پارک آبی دیریم لند : 

پارک آبی دیریم لند بیشتر برای کسانی مورد توجه است که به ورزش های آبی و موج سواری علاقه مند هستند. پارک آبی دیریم لند دبی یک شهربازی آبی است ! یکی از پرطرفدارترین تفریحات این پارک آبی، شناور شدن روی آب شور در استخر آب شور است .

پارک آبی واندر لند :

در همه گروه های دوستانه و خانوادگی شاید افرادی حضور داشته باشند که علاقه ای به خیس شدن نداشته باشند، پارک آبی واندر لند برای این افراد نیز تفریحاتی نظیر شتر سواری در نظر گرفته است. پس اگر در گروهتان کسانی هستند که هیجانات آبی را دوست ندارند، اصلا برنامه خود را کنسل نکنید، همگی با هم به پارک آبی واندر لند بروید و هم از تفریحات آبی و هم از تفریحات غیر آبی در پارک آبی واندر لند لذت ببرید .

در آخر باید بگوییم برای گذراندن اوقاتی خوش در تابستان، تور دبی از شیراز را رزرو کنید و اوج لذت و هیجان را در پارک های آبی دبی تجربه کنید .

  

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
پارک های آبی دبی
Author Rating
5