پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی یا رودخانه وحشی  یکی از ۱۰ مکان پر بازدید در بین گردشگران شهر دبی است که در خیابان جمیرا کنار هتل برج العرب و هتل جمیرا بیچ واقع شده است. يک ماجراجويی فراموش نشدنی در پيشرفته ترين پارک آبی دنيا که با امکان سرد و گرم کردن آب در فصل‌های مختلف و داشتن سرسره‌های زیاد و دو ماشین موج سواری مصنوعی و بزرگ‌ترین و بلندترین سرسرۀ آبی جهان در خارج از ایالات متحده آمریکا به معروفیت زیادی رسیده است.

پارک آبی وایلد وادی  دبی که به منظور رفاه گردشگران در گرمای دبی بر اساس افسانه سندباد ساخته شده است به شکلی طراحی شده که لذت و هيجان واقعی را به شما ارائه می کند و با بيش از ۲۳ نوع وسيله تفريحی و سرگرمی آبی که بيشتر آنها با هم مرتبط بوده و در امتداد هم قرار دارند، بازديد کنندگان را قادر می سازد تا بصورت پيوسته از حرکت بر روی آب لذت ببرند از ویژگی‌های پارک پارک آبی وایلد وادی  دبی داشتن آبشاری ۱۸ متری (۵۹ فوت) در جلوی در ورودی است. این پارک همچنین دارای ۲ فروشگاه و ۳ رستوران است. در این پارک بی نظیر می توان يک سقوط نفس گير و پر هیجان همراه با يک آبشار عمیق را با سرسره جمیرا اسکرا تجربه کرد . ارتفاع این سرسره ۳۳ متر و سرعت آن ۸۰ کیلومتر بر ساعت است و می توان  حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت در حالت سرخوردن با سرعت ۸۰ کيلومتر در ساعت بدون ديدن کوچکترين آسيبی تجربه نمود .

کودکان نیز می توانند در جوها با  بیش از ۱۰۰ نوع بازی آبی ساعات مفرحی را بگذرانند. در پارک آبی وایلد وادی  دبی خلیج بریکرز بزرگ‌ترین استخر موج‌دار خاورمیانه با موج‌هایی با ارتفاع ۱٫۵ متر در ۵ شکل مختلف منحصر به فرد است . جوها جورنی و مستر بلستر لحظات دلهره آور و هیجان انگیزی را برای بازدیدکنندگان به وجود می آورد.

خرید در پارک آبی وایلد وادی دبی

بعد از گذراندن یک روز هیجان انگیز در پارک آبی وایلد وادی دبی، می توانید برای نزدیکان خود از فروشگاه پارک هدیه ای کوچک تهیه نمایید.

فروشگاه Souk Al Wadi و  Air Tattoo در پارک آبی هم تامین کننده وسایل مورد نیاز شما برای شنا درپارک هستند و هم  وسایل تزیینی و کادو هایی کوچک برای نزدیکان تان ارائه می دهند تا بتوانید خرید کنید.

چه جوری به پارک  آبی وایلد وادی دبی بریم ؟

فاصله  پارک از مرکز دبی ۲۰ دقیقه است.

بعد از آمدن به دبی می توانید با استفاده از مترو یا تاکسی به پارک بیایید.

مترو: ایستگاه Burjuman و سپس با تاکسی به سمت پارک آبی بیایید.

تاکسی: از پایانه Departs Bur Dubai به سمت پارک آبی می رسید.

با انتخاب تور دبی از شیراز روزی به یاد ماندنی در پارک آبی وایلد وادی دبی تجربه کنید

مطالب پیشنهادی دبی

Summary
Review Date
Reviewed Item
پارک آبی وایلد وادی دبی
Author Rating
5