هتل های گرجستان

در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های معروف گرجستان آشنا کنیم

هتل گاردن تفلیس:

این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد این هتل ۱۵ دقیقه پیاده روی تا خیابان های پرهیاهوی روستاولی را دارد همچنین این هتل در فاصله ی ۲۰ کیلومتری از فرودگاه قرار دارد.
از جمله امکانات آن میتوان به وای فای رایگان ،پذیرش ۲۴ ساعته،باغ ،مینی بار و حمام خصوصی اشاره کرد.

هتل ماری باتومی:
هتل ماری باتومی یکی از هتل های ۳ ستاره شهر باتومی است.این هتل در مرکز شهر باتومی قرار دارد.از جمله امکانات این هتل شامل ماساژ،باشگاه شبانه ،سالن زیبایی ،ترانسفر فرودگاهی ،مینی بار،مرکز خرید و دوچرخه سواری اشاره کرد.

هتل آتو تفلیس:
اتاق های تمییز این هتل ۳  ستاره بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشد.اتاق های این هتل به سیستم تهویه مطبوع مجهز میباشند.این هتل در فاصله ۱۰ دقیقه ای با میدان آزادی ،۵ دقیقه تا پارک ویک و ۱۰ دقیقه با کافه رستوران ها فاصله دارد.همچنین این هتل در فاصله ۲۴ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

از جمله خدمات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی و اینترنت پرسرعت میباشد.

هتل ویولیک تفلیس:
این هتل ۴ ستاره به صورت اختصاصی به ساحل دریاچه شهر تفلیس دسترسی دارد که در ۱۵ کیلومتری فرودگاه و ۶ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد این هتل دارای امکاناتی همچون زمین تنیس ،میز بیلیارد،ساحل اختصاصی و اینترنت رایگان میباشد.

 هتل فاند گرجستان:
هتل ۳ ستاره فاند تفلیس در شمال تفلیس ،در فاصله ۳ کیلومتری از دریای تفلیس ،۱ کیلومتری از دهکده المپیک ،۱۲ کیلومتری از مرکز شهر تفلیس و ۹ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه هوا،نور مناسب و حمام خصوصی میباشد.امکانات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی،مینی بار،باغ میباشد.

هتل جی ان جی تفلیس:
این هتل ۴ ستاره در جنوب غربی تفلیس و با فاصله ۴ کیلومتری اپرای تفلیس و تئاتر روستاولی قرار دارد.اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا هستند و در رنگ های گرم و روشن دکور شده اند.امکانات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی ،مینی بارو اینترنت رایگان میباشد.این هتل در فاصله ی ۱۹ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

هتل دلفین باتومی:
این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر باتومی و با فاصله ۵ دقیقه پیاده روی با ساحل دریای  سیاه قرار دارد.فاصله این هتل با مجسمه مدئا ۱۰ دقیقه پیاده روی و در فاصله ۶ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.ازجمله خدمات این هتل شامل ماساژ ،مینی بار و اینترنت رایگان میباشد.

هتل دولابااوری تفلیس:
این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد پیاده روی این هتل تا رودخانه کور ۲۱ دقیقه میباشد. این هتل در فاصله ۵ کیلومتری تا میدان آزادی و ۳ کیلومتری کلیسای ترینتی قرار دارد.امکانت این هتل شامل سیستم تهویه مطبوع ،دکور به سبک کلاسیک،مینی بار،ترانسفر،اینترنت رایگان ،ماساژ،مرکز سلامت و آبگرم و حمام خصوصی میباشد.

هتل لوکس این تفلیس:
این هتل ۳ ستاره در ۸ کیلومتری سالن اپرا تفلیس قرار دارد.همچنین فاصله ی این هتل تا فرودگاه ۱۹ کیلومتر می باشد.از جمله امکانات این هتل شامل رستوران،اینترنت رایگان و ترانسفرمیباشد.

هتل اسپوت نیک باتومی:
این هتل ۴ ستاره در شهر باتومی گرجستان قرار دارد.اطراف این هتل گل  و گیاه و درختان گرمسیری بسیار زیبا وجود دارد هچنین این هتل نزدیک به دریای سیاه قرار دارد.فاصله این هتل تا مرکز شهر باتومی حدود ۱۲ دقیقه با ماشین میباشد.این هتل در فاصله ۶ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.خدمات هتل شامل استخر،اینترنت رایگان،ترانسفر،تهویه مطبوع  وحمام خصوصی میباشد.

هتل پولو تفلیس:
این هتل ۳ ستاره در شهر تفلیس در محله mtatsminda قرار دارد.این هتل در فاصله بسیار نزدیکی با تئاتر اپرا ،بالی تلیسی،تئاتر روستاولی و میدان آزادی قرار دارد.از خدمات این هتل توانایی صحبت کردن کارکنان به زبان فارسی میباشد.همچنین اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و اینترنت رایگان میباشد.

هتل ال پلازا تفلیس:
این هتل ۴ ستاره مکانی فوق العاده و ایده آل برای سفرهای تجاری،سیاحتی میباشد.این هتل لوکس و راحت از بالاترین استاندارد های روز دنیا جهت فراهم سازی اقامتی آسوده برای مسافران استفاده میکنند.
فاصله پیاده روی این هتل تا میدان آزادی ۳۰ دقیقه و تا تئاتر اپرا و باله تفلیس ۳۸ دقیقه میباشد.از جمله امکانات این هتل سیستم وایفای رایگان،باغ،امکانات BBQ  ،بار و…میباشد.

هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس:
این هتل ۵ ستاره زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رادیسون بلو است.این هتل یکی از ۳ هتل برتر تفلیس است که در میدان ROSE REVOLUTION  واقع شده است.این هتل به هتل شیشه ای معروف است که در کنار رود MTKVARI RIVER  واقع شده است.این هتل نزدیک به میدان آزادی و سالن اپرا قرار دارد.امکانات هتل شامل استخر،بار،ماساژ و راهنمای بلیط و تور میباشد.

هتل کلمبی تفلیس:
این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس و در ۵ کیلومتری خانه اپرا و میدان آزادی قرار دارد.همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی ۲۳ کیلومتر میباشد.از جمله امکانات این هتل شامل بار،اینترنت رایگان،آرایشگاه ،فروشگاه سوغات و…. میباشد.

هتل سنترال تفلیس:
این هتل ۳ ستاره با خدمات متناسب و با فضایی که بیشتر شبیه مهمانسرا است در مرکز شهر تفلیس واقع در خیابان روستاولی مرکز هنر شهر تفلیس واقع شده است.کلیه اتاق های هتل با دکوراسیون چوبی و سیستم تهویه مطبوع میباشند.خدمات خوب و گرم کارکنان هتل موجب شده تا این هتل گزینه ایده آل برای مسافران باشد.این هتل نزدیک به میدان آزادی و تئاتر اپرا میباشد همچنین فاصله  این هتل تا فرودگاه بین الملل ۱۹ کیلومتر میباشد.از جمله خدمات این هتل شامل ترانسفر ،اینترنت،کارکنان چند زبانه و…میباشد

هتل کرون پالاس تفلیس:
هتل ۴ ستاره کرون پالاس تقلیس اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان تور تفلیس خود ارائه می دهد . خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود . امکانات رفاهی هتل شامل استخر سرپوشیده (تمام فصول) ، حمام ترکی ، سونا می باشد . هتل کرون پالاس تفلیس داراي ۵۹ اتاق مي باشد . اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد . در صورت درخواست مسافرين ، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت . برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد . کارکنان ما به انگلیسی و روسی صحبت مي کنند . وای فای رایگان نیز از سایر امکانات این هتل می باشد .

 هتل گرین کویین تفلیس:
این هتل در مرکز شهر تفلیس و در ۴۰۰ متری مترو و دانشکده پزشکی قرار دارد..اتاق های ان هتل مجهز به سیستم تهویه هوا و اینترنت رایگان میباشد.این هتل در فاصله ۴کیلومتری میدان آزادی و تئاتر اپرا و همچنین در فاصله ۲۰کیلومتری فرودگاه بی الملل قرار دارد.از جمله خدمات این هتل ترانسفرفرودگاهی و مینی بار میباشد.

با رزرو تور گرجستان از شیراز سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل های گرجستان
Author Rating
5