هتل های گرجستان

در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های معروف گرجستان آشنا کنیم

⭐️⭐️⭐️Garden

این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد این هتل ۱۵ دقیقه پیاده روی تا خیابان های پرهیاهوی روستاولی را دارد همچنین این هتل در فاصله ی ۲۰ کیلومتری از فرودگاه قرار دارد.
از جمله امکانات آن میتوان به وای فای رایگان ،پذیرش ۲۴ ساعته،باغ ،مینی بار و حمام خصوصی اشاره کرد.

⭐️⭐️⭐️Mari Batumi
هتل ماری باتومی یکی از هتل های ۳ ستاره شهر باتومی است.این هتل در مرکز شهر باتومی قرار دارد.از جمله امکانات این هتل شامل ماساژ،باشگاه شبانه ،سالن زیبایی ،ترانسفر فرودگاهی ،مینی بار،مرکز خرید و دوچرخه سواری اشاره کرد.

⭐️⭐️ATU
اتاق های تمییز این هتل ۲  ستاره بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشد.اتاق های این هتل به سیستم تهویه مطبوع مجهز میباشند.این هتل در فاصله ۱۰ دقیقه ای با میدان آزادی ،۵ دقیقه تا پارک ویک و ۱۰ دقیقه با کافه رستوران ها فاصله دارد.همچنین این هتل در فاصله ۲۴ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

از جمله خدمات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی و اینترنت پرسرعت میباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️View lake
این هتل ۴ ستاره به صورت اختصاصی به ساحل دریاچه شهر تفلیس دسترسی دارد که در ۱۵ کیلومتری فرودگاه و ۶ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد این هتل دارای امکاناتی همچون زمین تنیس ،میز بیلیارد،ساحل اختصاصی و اینترنت رایگان میباشد.

⭐️⭐️⭐️Fund
هتل ۳ ستاره فاند تفلیس در شمال تفلیس ،در فاصله ۳ کیلومتری از دریای تفلیس ،۱ کیلومتری از دهکده المپیک ،۱۲ کیلومتری از مرکز شهر تفلیس و ۹ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه هوا،نور مناسب و حمام خصوصی میباشد.امکانات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی،مینی بار،باغ میباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️GNG
این هتل ۴ ستاره در جنوب غربی تفلیس و با فاصله ۴ کیلومتری اپرای تفلیس و تئاتر روستاولی قرار دارد.اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا هستند و در رنگ های گرم و روشن دکور شده اند.امکانات این هتل شامل ترانسفر فرودگاهی ،مینی بارو اینترنت رایگان میباشد.این هتل در فاصله ی ۱۹ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

⭐️⭐️⭐️Dolphin
این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر باتومی و با فاصله ۵ دقیقه پیاده روی با ساحل دریای  سیاه قرار دارد.فاصله این هتل با مجسمه مدئا ۱۰ دقیقه پیاده روی و در فاصله ۶ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.ازجمله خدمات این هتل شامل ماساژ ،مینی بار و اینترنت رایگان میباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️Dulabary
این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد پیاده روی این هتل تا رودخانه کور ۲۱ دقیقه میباشد. این هتل در فاصله ۵ کیلومتری تا میدان آزادی و ۳ کیلومتری کلیسای ترینتی قرار دارد.امکانت این هتل شامل سیستم تهویه مطبوع ،دکور به سبک کلاسیک،مینی بار،ترانسفر،اینترنت رایگان ،ماساژ،مرکز سلامت و آبگرم و حمام خصوصی میباشد.

⭐️⭐️⭐️Lux Inn
این هتل ۳ ستاره در ۸ کیلومتری سالن اپرا تفلیس قرار دارد.همچنین فاصله ی این هتل تا فرودگاه ۱۹ کیلومتر می باشد.از جمله امکانات این هتل شامل رستوران،اینترنت رایگان و ترانسفرمیباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️Sputnik
این هتل ۴ ستاره در شهر باتومی گرجستان قرار دارد.اطراف این هتل گل  و گیاه و درختان گرمسیری بسیار زیبا وجود دارد هچنین این هتل نزدیک به دریای سیاه قرار دارد.فاصله این هتل تا مرکز شهر باتومی حدود ۱۲ دقیقه با ماشین میباشد.این هتل در فاصله ۶ کیلومتری فرودگاه قرار دارد.خدمات هتل شامل استخر،اینترنت رایگان،ترانسفر،تهویه مطبوع  وحمام خصوصی میباشد.

⭐️⭐️⭐️Polo
این هتل ۳ ستاره در شهر تفلیس در محله mtatsminda قرار دارد.این هتل در فاصله بسیار نزدیکی با تئاتر اپرا ،بالی تلیسی،تئاتر روستاولی و میدان آزادی قرار دارد.از خدمات این هتل توانایی صحبت کردن کارکنان به زبان فارسی میباشد.همچنین اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و اینترنت رایگان میباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Radisson Blu
این هتل ۵ ستاره زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رادیسون بلو است.این هتل یکی از ۳ هتل برتر تفلیس است که در میدان ROSE REVOLUTION  واقع شده است.این هتل به هتل شیشه ای معروف است که در کنار رود MTKVARI RIVER  واقع شده است.این هتل نزدیک به میدان آزادی و سالن اپرا قرار دارد.امکانات هتل شامل استخر،بار،ماساژ و راهنمای بلیط و تور میباشد.

⭐️⭐️⭐️⭐️Colombi
این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس و در ۵ کیلومتری خانه اپرا و میدان آزادی قرار دارد.همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی ۲۳ کیلومتر میباشد.از جمله امکانات این هتل شامل بار،اینترنت رایگان،آرایشگاه ،فروشگاه سوغات و…. میباشد.

⭐️⭐️⭐️Central
این هتل ۳ ستاره با خدمات متناسب و با فضایی که بیشتر شبیه مهمانسرا است در مرکز شهر تفلیس واقع در خیابان روستاولی مرکز هنر شهر تفلیس واقع شده است.کلیه اتاق های هتل با دکوراسیون چوبی و سیستم تهویه مطبوع میباشند.خدمات خوب و گرم کارکنان هتل موجب شده تا این هتل گزینه ایده آل برای مسافران باشد.این هتل نزدیک به میدان آزادی و تئاتر اپرا میباشد همچنین فاصله  این هتل تا فرودگاه بین الملل ۱۹ کیلومتر میباشد.از جمله خدمات این هتل شامل ترانسفر ،اینترنت،کارکنان چند زبانه و…میباشد

⭐️⭐️⭐️⭐️Crown palace
هتل ۴ ستاره کرون پالاس تفلیس اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان تور تفلیس خود ارائه می دهد . خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود . امکانات رفاهی هتل شامل استخر سرپوشیده (تمام فصول) ، حمام ترکی ، سونا می باشد . هتل کرون پالاس تفلیس داراي ۵۹ اتاق مي باشد . اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد . در صورت درخواست مسافرين ، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت . برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد . کارکنان ما به انگلیسی و روسی صحبت مي کنند . وای فای رایگان نیز از سایر امکانات این هتل می باشد .

⭐️⭐️⭐️Green Queen
این هتل در مرکز شهر تفلیس و در ۴۰۰ متری مترو و دانشکده پزشکی قرار دارد..اتاق های ان هتل مجهز به سیستم تهویه هوا و اینترنت رایگان میباشد.این هتل در فاصله ۴کیلومتری میدان آزادی و تئاتر اپرا و همچنین در فاصله ۲۰کیلومتری فرودگاه بی الملل قرار دارد.از جمله خدمات این هتل ترانسفرفرودگاهی و مینی بار میباشد

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️The Biltmore

این هتل ۵ ستاره در شهر تفلیس، منطقه ی ام تاتسمیندا قرار دارد. این منطقه، مکان مناسبی برای تفریح و گشت و گذار، پیاده روی و آشنایی با تاریخ گرجستان است. هتل بیلت مور یک آسمان خراش شیشه ای است، از این رو خود ساختمان هتل یکی از جاذبه های تفلیس محسوب می شود.

 فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۸ کیلومتر،تا ایستگاه قطار ۲٫۵ کیلومتر، تا مرکز شهر ۳ کیلومتر، تا میدان آزادی ۲ کیلومتر، تا سالن تئاتر و اپرا ۳۰۰ متر، تا سالن کنسرت ۱ کیلومتر، تا دریاچه ی لیسی ۷٫۵ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۲ کیلومتر و تا کلیسای جامع تثلیث ۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره،مینی بار، بالکن، حمام با وان و لوازم بهداشتی ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

استخر، رستوران، رستوران در پشت بام، لابی لوکس مرمری،سالن ورزشی، اسپا، سونا، جکوزی، حمام بخار فنلاندی، اینترنت رایگان، صرافی، صندوق امانات، فروشگاه، خدمات ویژه معلولین، اجاره خودرو، کارکنان مسلط به زبان فرانسوی،آلمانی، چینی و روسی

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Preference Hualing

این هتل ۵ ستاره در منطقه ی ساحلی شهر جدید تفلیس؛ با آب و هوایی پاک و طبیعتی زیبا با نمایی از تپه های تفلیس قرار دارد.

 فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۵ کیلومتر، تا ایستگاه راه آهن مرکزی ۱۱ کیلومتر، تا ایستگاه مترو ۷ دقیقه، تا مرکز شهر ۴ کیلومتر، تا میدان آزادی حدود ۳ دقیقه، تا دریاچه ی لیسی ۱۳ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۶ کیلومتر، تا کلیسای تثلیث ۵ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۶٫۵ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با وان و سشوار، مینی بار، چای ساز، قهوه ساز، اینترنت رایگان، اتو و میز اتو) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

استخر سرپوشیده، رستوران، بار، اسنک بار، کافی شاپ، سونا، جکوزی، حمام ترکی، باشگاه بدنسازی، میز بیلیارد، صرافی، خشکشویی، صندوق امانات، فروشگاه، خدمات ویژه معلولین، شبکه های تلویزیونی کودکان، کارکنان مسلط به زبان فرانسوی، انگلیسی، چینی و اوکراینی.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Raddisson Bluleria

این هتل ۵ ستاره در شهر تفلیس، میدان Rose Revolution قرار دارد. موقعیت مکانی هتل در مرکز اصلی اداری-تجاری شهر است. هتل رادیسون بلولریا در لیست سه هتل برتر تفلیس جای دارد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۷ کیلومتر، تا ایستگاه مترو ۳۰۰ متر، تا ایستگاه قطار ۷ دقیقه، تا مرکز شهر ۴ کیلومتر، تا میدان آزادی ۱٫۵ کیلومتر، تا دریاچه لیسی ۷٫۳ کیلومتر، رودخانه متکواری ۱٫۷ کیلومتر، کلیسای جامع تثلیث ۲ کیلومتر و باغ ملی گیاه شناسی ۲٫۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار، چای ساز، قهوه ساز، مینی بار، اتو و میز اتو) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، اسنک بار، کافی شاپ، استخر روباز و سر پوشیده، سالن اسپا، سونا، ماساژ، سولاریوم، جکوزی، حمام ترکی، تراس مخصوص آفتاب گرفتن، باشگاه، اینترنت رایگان، خشکشویی، صرافی، میز گردشگری، نگهداری از کودکان، خدمات ویژه معلولین، صندوق امانات و فروشگاه.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ambassadori

این هتل ۵ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد. طراحی ساختمان هتل به سبک کلاسیک است. رستوران هتل نیز دارای یک تراس بزرگ با نمایی از رودخانه ی متکواری و شهر تفلیس است.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۲۰ دقیقه، تا ایستگاه مترو ۵ دقیقه، تا مرکز شهر ۲٫۷ کیلومتر، تا میدان آزادی حدود ۳٫۵ کیلومتر، تا سالن تئاتر روستاولی ۶۰۰ متر، تا دریاچه لیسی ۸٫۶ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۳۰۰ متر، تا کلیسای جامع تثلیث ۸۰۰ متر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۱٫۱ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، اینترنت رایگان، تلویزیون و ماهواره، قهوه ساز، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، بار، استخر، جکوزی، سونا، ماساژ، باشگاه، اینترنت رایگان در لابی، فروشگاه، صندوق امانات، خشکشویی، کافی نت، آرایشگاه، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️ GNG

این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس، منطقه ی واکه قرار دارد. موقعیت مکانی هتل بسیار مناسب بوده و رستورانهای معروف شهر در نزدیکی هتل قرار گرفته اند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۹ کیلومتر، تا مرکز شهر ۷ کیلومتر، تا سالن تئاتر و اپرا ۴ کیلومتر، تا دریاچه لیسی ۴ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۵٫۷ کیلومتر، تا کلیسای جامع تثلیث ۶ کیلومتر، تا استادیوم شهر ۵ دقیقه و تا باغ ملی گیاه شناسی ۶ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، یخچال، حمام با سشوار، بالکن، مینی بار، صندوق امانات،اینترنت رایگان، اتو ومیز اتو) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، کافه بار، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، صندوق امانات، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

 ⭐️⭐️⭐️⭐️Vilton

این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس قرار دارد. هتل ویلتون؛ نمایی رو به کوههای تفلیس دارد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۴ کیلومتر، تا مرکز شهر ۳ کیلومتر، تا میدان آزادی ۲٫۵ کیلومتر، تا سالن تئاتر و اپرا ۳ کیلومتر، تا تئاتر روستاولی ۲٫۵ کیلومتر، تا دریاچه لیسی ۱۰٫۳ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۱٫۴ کیلومتر، تا کلیسای جامع تثلیث ۱ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۲ کیلومتر فاصله دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با لوازم آرایشی بهداشتی و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بار، اتاق های عایق صوتی، صندوق امانات، فروشگاه، صرافی، خدمات گردشگری، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Holliday inn

این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس روبروی کاخ ورزشی قرار دارد. هتل هالیدی این؛ نمایی رو به کوههای قفقاز دارد. ایستگاه مترو نیز در چند قدمی هتل می باشد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۸ کیلومتر، تا سفارتخانه ها ۱۵ دقیقه، تا مرکز شهر ۴٫۱ کیلومتر، تا میدان آزادی حدود ۵ کیلومتر، تا تئاتر روستاولی ۳ کیلومتر، تا دریاچه لیسی ۵٫۲ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۳٫۸ کیلومتر، تا کلیسای جامع تثلیث ۴ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۴٫۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های این هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با وان و سشوار، چای ساز، صندوق امانات، میز کار، یخچال و مینی بار ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، اسنک بار، استخر روباز فصلی، ماساژ، سونا، باشگاه، اینترنت رایگان، صرافی، خشکشویی، فروشگاه، تراس، خدمات ویژه معلولین.

⭐️⭐️⭐️⭐️ L Plaza

این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس قرار دارد و طبق بالاترین استانداردهای کیفیتی ساخته شده است. رستورانهای هتل غذاهای بسیار با کیفیت و مرغوب را برای میهمانان طبخ می کنند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۱ کیلومتر، تا مرکز شهر ۴ کیلومتر، تا میدان آزادی ۳ کیلومتر، تا سالنهای تئاتر حدود ۴ کیلومتر، تا دریاچه ی لیسی ۱۱ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۲٫۵ کیلومتر، تا کلیسای جامع تثلیث ۲ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۳ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، حمام با سشوار ولوازم بهداشتی، مبلمان، تلویزیون، مینی بار و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، بوفه، بار، سرگرمی های شبانه، کرایه دوچرخه، سالن بیلیارد، میزگردشگری، صرافی، نگهداری از کودک، خشکشویی، فروشگاه، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، کارکنان مسط به زبان انگلیسی، فرانسوی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Mercure

این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد. رستورانهای هتل؛ طیف وسیعی از غذاها و نوشیدنی ها بهمراه منظره ی پانوراما از شهر، را در اختیار میهمانان قرار می دهند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۵ کیلومتر، تا مرکز شهر ۳ کیلومتر، تا میدان آزادی ۵ دقیقه، تا سالن تئاتر و اپرا ۲٫۵ کیلومتر، تا دریاچه لیسی ۹۵۰ متر، تا رودخانه متکواری ۶۰۰ متر، تا کلیسای جامع تثلیث ۱ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۹۰۰ متر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با سشوار، مینی بار، چای ساز، قهوه ساز، اتو و میز اتو ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، بار، تراس مخصوص آفتاب گرفتن، سونا، ماساژ، حمام سولفوریک، حمام ترکی،  باشگاه، کتابخانه، خشکشویی، خدمات ویژه معلولین و صندوق امانات.

⭐️⭐️⭐️ Dolabauri

هتل دولابری؛ یکی از هتلهای ۳ ستاره تاپ تفلیس است که آنرا در رده هتلهای ۴ ستاره جای داده اند. طراحی داخلی اتاق ها کلاسیک و هزینه ی اقامت در هتل نسبت به خدمات آن بسیار مناسب می باشد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۴ کیلومتر، تا ایستگاه مترو ۵ دقیقه، تا مرکز شهر ۳٫۳ کیلومتر، تا میدان آزادی ۳ کیلومتر، تا دریاچه ی لیسی ۱۱٫۲ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۲ کیلومتر، تا کلیسای جامع تثلیث ۱٫۸ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی ۲٫۳ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، مینی بار، صندوق امانات، حمام و اینترنت ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بوفه، مرکز آبگرم و تندرستی، ماساژ، سولاریوم، اینترنت رایگان، خشکشویی، اجاره خودرو، آرایشگاه، تراس، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️IOTA

هتل آیوتا؛ یکی از هتلهای ۴ ستاره تاپ تفلیس است که در باغی سرسبز و زیبا قرار دارد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۷ کیلومتر، تا مرکز شهر ۳٫۵ کیلومتر، تا میدان آزادی ۳۰۰ متر، تا تئاتر روستاولی ۶۰۰ متر، تا دریاچه لیسی ۸٫۵ کیلومتر، تا رودخانه متکواری ۶۵۰ متر، تا کلیسای جامع تثلیث ۱٫۵ کیلومتر و تا باغ ملی گیاه شناسی حدود ۶۰۰ متر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، صندوق امانات، حمام با لوازم بهداشتی، بالکن، مینی بار و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بار، فروشگاه، خدمات ویژه معلولین، اینترنت رایگان، کارکنان مسلط به زبان روسی و انگلیسی.

با رزرو تور گرجستان از شیراز سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل های گرجستان
Author Rating
5