هتل های کیش

در این پست قصد داریم شما را با هتل های جزیره زیبای کیش آشنا کنیم.

هتل های سه ستاره کیش

 هتل گراند

این هتل ۳ ستاره در بلوار موج، روبروی بازار ونوس قرار دارد. هتل گراند در زمینی به مساحت ۵۴۰۰ مترمربع واقع شده است. این هتل ۶ طبقه بوده و ۶۲ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، امکانات پیشرفته و سرویس دهی مناسب به میهمانان است. همچنین فاصله ی هتل تا اسکله تفریحی و بازار مریم و ونوس بسیار کم است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، یخچال، مینی بار، مبلمان، حمام با سشوار، اسپلیت، صندوق امانات و سیستم تهویه ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، زمین تنیس، میز بیلیارد، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، صندلی ماساژ، تراس، آرایشگاه مردانه، سالن آمفی تئاتر، فروشگاه و غرفه، صندوق امانات، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی و اجاره خودرو.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۹ دقیقه، تا ساحل مرجان ۹ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۲ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۷ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۲ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۵ دقیقه است.

 هتل سیمرغ

این هتل ۳ ستاره در خیابان جهان بعد از بازار مرجان قرار دارد. هتل ساحلی سیمرغ، ۸۰ واحد ویلایی دارد که در سال ۱۳۹۳ بازسازی شده اند. مهمترین مزیت هتل، نزدیکی به ساحل دریا و پارک ساحلی سیمرغ می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، اینترنت رایگان، یخچال، مبلمان، سیستم تهویه، حمام با لوازم آرایشی و بهداشتی و مینی بار با هزینه ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، فضایی برای نشستن در بیرون هتل، اینترنت رایگان در لابی، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و عربی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۳ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۹ دقیقه، تا بولینگ مریم ۹ دقیقه، تا کشتی یونانی ۲۲ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۱۲ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۷ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۹ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۶ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۸ دقیقه است.

 هتل سارا

این هتل ۳ ستاره در خیابان رودکی بعد از میدان پردیس قرار دارد. هتل سارا در سال ۱۳۸۸ افتتاح شده. مهمترین مزیت هتل، موقعیت مکانی بسیار مناسب است که در نزدیکی مراکز خرید و اسکله تفریحی است. هتل ۳ طبقه بوده و ۷۲ اتاق دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، میز آرایش، مینی بار با هزینه، صندوق امانات، یخچال و اسپلیت ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، اینترنت رایگان در لابی، اجاره خودرو و خدمات راهنمای تور.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه، تا ساحل مرجان ۷ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۳ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا بولینگ مریم ۳ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه و تا پیست کارتینگ و پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی این هتل تا بازارهای کیش بین ۳ تا ۱۰ دقیقه است.

هتل سانرایز

این هتل ۳ ستاره روبروی بازار پردیس ۲ قرار دارد. هتل سانرایز در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع و فضایی سرسبز واقع شده است. این هتل ۴ طبقه بوده و ۶۵ اتاق دارد. مهترین مزیت هتل فضای سرسبز و امکان سرو شام در فضای بیرونی ساختمان هتل است. همچنین سایر خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد در حد مطلوبی می باشند.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، اینترنت رایگان، اسپلیت، مبلمان، حمام با سشوار، مینی بار با هزینه، شبکه فیلم داخلی، سیستم تهویه، صندوق امانات و یخچال ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، آلاچیق بیرون هتل، فضایی برای پیاده روی، مسیر دوچرخه سواری، اینترنت رایگان در لابی، صرافی، خشکشویی و اجاره خودرو.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۵ دقیقه، تا بولینگ مریم ۵ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۳ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۰ دقیقه است.

 هتل شایلی

این هتل ۳ ستاره در بلوار دریا، جنب هتل فلامینگو قرار دارد. هتل شایلی در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد. مهمترین مزیت هتل، نزدیکی به مرکز شهر و غذاخوری ها می باشد. این هتل ۲ طبقه بوده و ۴۰ اتاق دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، اسپلیت، صندوق امانات، مینی بار با هزینه، یخچال و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، اینترنت رایگان در لابی، کلوپ مخصوص کودکان، خشکشویی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۷ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا مرکز خرید مروارید ۳ دقیقه، تا مرکز خرید پردیس ۵ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۷ دقیقه و تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه می باشد.

هتل پارسیان

این هتل ۳ ستاره در میدان ساحل، کنار بازار زیتون قرار دارد. هتل پارسیان دارای ۱۰ بلوک است که هر بلوک ۱۲ واحد اقامتی دارد. مهمترین مزیت هتل، قرار گرفتن آن در میان دو بازار بزرگ است. همچنین امکانات و خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد بسیار مناسب و مطلوب است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، یخچال، سیستم تهویه و مبلمان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، چایخانه سنتی، کافی شاپ، فضای پیاده روی، مسیر دوچرخه سواری، خدمات ویژه معلولین، صندوق امانات، خشکشویی، اجاره خودرو، خدمات تور و اینترنت رایگان در لابی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۵ دقیقه، تا بولینگ مریم ۲ دقیقه، تا کشتی یونانی ۲۰ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۴ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۵ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۳ دقیقه است.

 هتل پارس نیک

این هتل ۳ ستاره در میدان امیرکبیر، بلوار دریا قرار دارد. این هتل ۲ طبقه بوده و ۳۷ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل نزدیکی به مراکز خرید است. همچنین اتاق های هتل دلباز و تمیز هستند. هزینه ی اقامت در این هتل مناسب می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، بالکن، سیستم تهویه، یخچال، مبلمان و میز کار ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، خشکشویی، صرافی، خدمات راهنمای تور، اینترنت رایگان در لابی و خشکشویی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۵ دقیقه، تا بولینگ مریم ۴ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۳ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۲ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۴ تا ۱۳ دقیقه است.

 هتل آنا

این هتل ۳ ستاره در میدان امیرکبیر، کنار پاساژ پارس نیک قرار دارد. این هتل ۲ طبقه بوده و ۶۸ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، قرار گرفتن آن در میان مراکز خرید زیتون و سارینا ۲ است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار، مینی بار با هزینه، صندوق امانات، یخچال و مبلمان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، صرافی، اجاره خودرو و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، ترکی و عربی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۱ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا بولینگ مریم ۲ دقیقه،  تا کشتی یونانی ۲۲ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۱ دقیقه می باشد.

هتل های چهار ستاره کیش

هتل فلامینگو

این هتل ۴ ستاره در میدان امیرکبیر، بلوار دریا قرار دارد. هتل فلامینگو در زمینی به مساحت ۲۷ هزار متر مربع در فضایی سرسبز با آبنماهایی زیبا ساخته شده است. این هتل ۴ طبقه بوده و ۲۰۰ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل ۱۰۰ ویلا در محوطه ی هتل است که در سال ۱۳۹۵ بازسازی شده اند.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، حمام با لوازم بهداشتی، سیستم تهویه، اسپلیت، مبلمان، یخچال، کتری برقی و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، صندوق امانات، فضای پیاده روی و خشکشویی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۹ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۵ دقیقه، تا بولینگ مریم ۴ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۴ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۳ تا ۱۶ دقیقه است.

 هتل صدف

این هتل ۴ ستاره در میدان امیرکبیر قرار دارد. هتل صدف زیر مجموعه ی هتل های سورینت می باشد. این هتل ۲ طبقه بوده و ۵۵ اتاق دارد و در سال ۱۳۸۵ بازسازی شده است. مهمترین مزیت هتل، ارائه ی خدمات مناسب و دسترسی آسان به مراکز خرید است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، مینی بار با هزینه، اسپلیت، یخچال و کتری برقی ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، چایخانه سنتی، تراس، صندوق امانات، خشکشویی، شبکه پخش فیلم های داخلی، صرافی، اتاق ویژه ماه عسل و اجاره خودرو.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۵ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۶ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۳ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۸ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۴ تا ۱۲ دقیقه است.

هتل آریان

این هتل ۴ ستاره در میدان امیرکبیر، روبروی شهربازی قرار دارد. هتل آریان در سال ۱۳۷۸ ساخته و در سال ۱۳۹۳ بازسازی شده است. این هتل ۳ طبقه بوده و ۶۷ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، فاصله ی کم آن با بعضی از مراکز خرید است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، یخچال، مبلمان، سیستم تهویه، صندوق امانات و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، سالن بیلیارد، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، خدمات تور و اجاره خودرو.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۵ دقیقه، تا بولینگ مریم ۵ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۷ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۲۰۰ متر و تا پارک دلفین ها ۱۰ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۱ تا ۱۷ دقیقه است.

هتل هلیا

این هتل ۴ ستاره روبروی بازار زیتون قرار دارد. هتل هلیا در سال ۱۳۸۲ ساخته شد. این هتل ۲ طبقه بوده ۶۱ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، نزدیکی به ساحل دریا و فضای سرسبز هتل می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، مبلمان، یخچال، صندوق امانات، مینی بار، اسپلیت، اینترنت رایگان، دراور و میز آرایشی) می باشد .

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، تراس، صندوق امانات، مسیر دوچرخه سواری، خشکشویی، اجاره خودرو، اینترنت رایگان در لابی و خدمات راهنمای تور.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۷ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۴ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه و تا پیست کارتینگ ۴ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۵ تا ۱۶ دقیقه است.

هتل آرامیس

این هتل ۴ ستاره در میدان پردیس قرار دارد. ساختمان هتل در فضایی باغ مانند واقع شده است. لابی هتل، فضایی دلباز و زیبا دارد. این هتل ۴ طبقه بوده و ۶۴ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل موقعیت مکانی مناسب آن است که موجب دسترسی راحت به مراکز خرید و کارتینگ کیش شده است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، یخچال، مبلمان، حمام، اینترنت رایگان، سیستم تهویه و صندوق امانات ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چاتیخانه سنتی، صندوق امانات، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی و خدمات تور.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۲ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۶ دقیقه، تا بولینگ مریم ۵ دقیقه، تا کشتی یونانی ۲۲ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۶ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۹ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۱ تا ۱۷ دقیقه است.

هتل گامبرون

این هتل ۴ ستاره در بلوار ساحل، خیابان لپ پرتو قرار دارد. هتل گامبرون در سال ۱۳۹۶ افتتاح شده است. هتل متشکل از ۲ ساختمان مجزای A و B می باشد. ساختمان A چهار طبقه بوده و ۸۸ اتاق دارد. ساختمان B شش طبقه بوده و ۷۲ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل نمای روبه دریا و جزیره ی اکثر اتاقها می باشد. همچنین موقعیت مکانی هتل نیز بسیار مناسب بوده و به مراکز خرید نزدیک است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( استخر روباز، رستوران، کافی شاپ، سفره خانه سنتی، آلاچیق بیرون از هتل، سالن بیلیارد، فوتبال دستی، آرایشگاه، صندوق امانات، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، اجاره خودرو و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، عربی و هندی(.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۹ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه، تا ساحل مرجان ۹ دقیقه، تا پلاژ ساحلی بانوان ۶ دقیقه، تا بازار مروارید ۳ دقیقه، تا بازارهای پردیس ۵ دقیقه و تا بازار مرجان ۸ دقیقه می باشد.

هتل لوتوس

این هتل ۴ ستاره در میدان امیرکبیر، روبروی پاساژ مروارید قرار دارد. معماری هتل لوتوس از بناهای دوره ی هخامنشیان و ایران باستان الهام گرفته است. ساختمان هتل در سال ۱۳۹۰ بازسازی شده است. این هتل ۳ طبقه بوده و ۷۲ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل؛ فضای بزرگ اتاق ها و امکانات مناسب هتل است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، یخچال، مینی بار، صندوق امانات و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

کافی شاپ، رستوران، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، صندوق امانات، خدمات تور و خدمات ویژه معلولین.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۹ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۹ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۲ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۰ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۰ دقیقه است.

هتل گاردنیا

این هتل ۴ ستاره در نزدیکی میدان حافظ قرار دارد. هتل گاردنیا در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع واقع شده است و دارای ۲ فاز می باشد. فاز اول ۲۱ اتاق و فاز دوم ۳۶ اتاق دارد. امکانات و خدمات هتل در فاز دو قرار دارند.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم آرایشی و بهداشتی، یخچال، چای ساز، مینی بار و صندوق امانات ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، نگهداری از کودک و اینترنت رایگان در لابی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه، تا ساحل مرجان ۸ دقیقه، تا بولینگ مریم ۵ دقیقه، تا کشتی یونانی ۲۵ دقیقه،  تا پلاژ بانوان ۸ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۶ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۲۲ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۱ دقیقه می باشد.

هتل های ۵ ستاره کیش

هتل مارینا

این هتل ۵ ستاره در بلوار مرجان، کنار برج های دو قلو قرار دارد. هتل مارینا در فضایی سر سبز به مساحت ۱۰ هکتار واقع شده است. این هتل ۲ طبقه بوده و ۱۹۰ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، فضاهای دیدنی زیبا، پوشش گیاهی و طبیعت سرسبز و دریاچه های پارک هتل می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (تلویزیون و ماهواره، حمام با لوازم بهداشتی و سشوار، یخچال، سیستم تهویه، مبلمان، کتری برقی، چای ساز، مینی بار، اینترنت رایگان و میز کار ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

ساحل اختصاصی، اسکله اختصاصی با قایق، استخر، رستوران، کافی شاپ، پارک بازی کودکان، سونا، جکوزی، ماساژ تایلندی، انواع ماساژ، سالن بدنسازی، اینترنت رایگان در لابی، آرایشگاه زنانه، صندوق امانات، اجاره خودرو و فروشگاه و غرفه.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۵ دقیقه، تا ساحل مرجان ۷ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۱۰ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا بولینگ مریم ۱۱ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۱۴ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۸ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۹ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۵ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۹ تا ۱۳ دقیقه است.

هتل ایران

این هتل ۵ ستاره در میدان امیرکبیر، بلوار خلیج فارس قرار دارد. هتل ایران دارای ۲ برج جدا از هم می باشد که طبقات همکف و طبقات آخر بهم متصل شده اند. این هتل ۷ طبقه بوده و ۱۲۱ اتاق دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، حمام با وان و لوازم بهداشتی، اینترنت رایگان، مبلمان، صندوق امانات، سیستم تهویه و میز کار ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

استخر، کافی شاپ، رستوران، سونا، جکوزی، سالن آمفی تئاتر، سالن بدنسازی، فروشگاه و غرفه، صندوق امانات، خشکشویی، اتینترنت رایگان و مسیر پیاده روی و مسیر دوچرخه سواری.

فاصله هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۶ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۴ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۷ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۱ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۸ دقیقه می باشد.

هتل شایان

این هتل ۵ ستاره در میدان ساحل، کنار اسکله قدیمی قرار دارد. هتل شایان زیر مجموعه ای از هتلهای پارس است. این هتل ۴ طبقه بوده و ۱۹۵ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، نمای رو به دریای خلیج فارس بعضی از اتاقها و وجود تعدادی سوئیت ساحلی در پشت ساختمان هتل است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی و وان، یخچال، مبلمان، مینی بار و صندوق امانات ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، چایخانه سنتی، کافی شاپ، آلاچیق ساحلی، تراس، سالن بیلیارد، قنادی، کافی نت، آتلیه عکاسی، آرایشگاه، صندوق امانات، سالن آمفی تئاتر، خشکشویی، اجاره خودرو، صرافی، خدمات نگهداری از کودک، مسیر پیاده روی و مسیر دوچرخه سواری.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه، تا ساحل مرجان ۹ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۲ دقیقه، تا بولینگ مریم ۲ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۹ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۵ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۳ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۱ دقیقه می باشد.

هتل داریوش

این هتل ۵ ستاره در میدان پردیس قرار دارد. هتل داریوش دارای معماری منحصربفردی از دوران پادشاهی هخامنشی می باشد که از معماری تخت جمشید الهام گرفته است. ساختمان هتل در زمینی به مساحت ۱۲۱۰۰۰ متر مربع واقع شده. این هتل ۳ طبقه بوده و ۱۹۰ اتاق دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، مینی بار، مبلمان، صندوق امانات، سیستم تهویه، یخچال، کتری برقی و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می کند عبارتند از :

رستوران، چایخانه، کافی شاپ، سالن بیلیارد، فروشگاه، خدمات ویژه معلولین، کافی نت، اینترنت رایگان در لابی، گیم نت و خشکشویی.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۵ دقیقه، تا ساحل مرجان ۶ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۳ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۱۳ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۶ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۸ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۳ تا ۱۷ دقیقه است.

هتل شایگان

این هتل ۵ ستاره در میدان پردیس، خیابان رودکی قرار دارد. هتل شایگان در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع در فضایی سرسبز و زیبا ساخته شده است. این هتل ۶ طبقه بوده و ۱۴۰ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، دسترسی آسان به مراکز خرید و ارائه ی خدمات با کیفیت به میهمانان است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، شبکه پخش فیلم، حمام با لوازم بهداشتی، یخچال، مینی بار، مبلمان، اسپلیت و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

استخر، رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، سونا، جکوزی، انواع ماساژ، فروشگاه، آرایشگاه مردانه، صندوق امانات، سالن آمفی تئاتر، فضای پیاده روی، خدمات ویژه معلولین، موسیقی زنده در لابی، اجاره خودرو، خشکشویی و خدمات تور.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۴ دقیقه، تا ساحل مرجان ۷ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۱۸ دقیقه، تا بولینگ مریم ۱۶ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۷ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۱۲ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۱۰ دقیقه می باشد.

فاصله ی هتل تا بازارهای کیش بین ۲ تا ۱۶ دقیقه است.

هتل پارمیس

این هتل ۵ ستاره در میدان پردیس قرار دارد. این هتل ۷ طبقه بوده و ۱۶۸ اتاق دارد. اتاق های هتل نمای دریا ندارند. مهمترین مزیت هتل، بکارگیری مدرن ترین تجهیزات و موقعیت مکانی مناسب می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، مبلمان، مینی بار، صندوق امانات، سیستم تهویه، کتری برقی، یخچال، اسپلیت و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، سالن بیلیارد، خدمات ویژه معلولین، کافی نت، اینترنت رایگان در لابی، گیم نت، خشکشویی، فروشگاه و مسیر پیاده روی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۳ دقیقه، تا ساحل مرجان ۶ دقیقه، تا اسکله تفریحی ۴ دقیقه، تا بولینگ مریم ۳ دقیقه، تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۹ دقیقه، تا پلاژ آقایان ۱۳ دقیقه، تا پیست کارتینگ ۶ دقیقه و تا پارک دلفین ها ۸ دقیقه می باشد.

هتل ویدا

این هتل ۵ ستاره در میدان سنایی، بلوار موج قرار دارد. هتل ویدا ساختمانی لوکس و مجهز داشته و از امکانات مناسبی برخوردار است. این هتل ۹ طبقه بوده و ۱۴۴ اتاق دارد. مهمترین مزیت هتل، تطابق واحدهای اقامتی آن با استانداردهای روز صنعت هتلداری است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، سیستم تهویه، یخچال، مینی بار با هزینه، صندوق امانات، میز و صندلی و اینترنت رایگان ) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

استخر، رستوران، کافی شاپ، سالن بدنسازی، سونا بخار، جکوزی، اینترنت رایگان در لابی، آرایشگاه و خشکشویی.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۸ دقیقه، تا ساحل مرجان ۱۰ دقیقه، تا کشتی یونانی ۲۱ دقیقه، تا پلاژ بانوان ۶ دقیقه، تا بازار مروارید ۸ دقیقه، تا بازار مرجان ۱۰ دقیقه و تا بازارهای پردیس ۶ دقیقه می باشد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل های کیش
Author Rating
5