در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های پوکت آشنا کنیم.

⭐️⭐️⭐️⭐️Royal paradise

هتل با ساحل تقریبا ده دقیقه فاصله دارد.هتل دارای استخر روباز و ۵رستوران و پارکینگ رایگان میباشد.مسافرین در تمامی نقاط هتل دسترسی به اینترنت رایگان دارند.اتاق های هتل مجهز به تمامی امکانات و با تزئینات بی نظیر میباشد.برخی اتاق ها دارای منظره باغ یا استخر میباشند.مهمانان میتوانند در مرکز آبگرم که شامل انواع ماساژ و بدن درمانی است استراحت کنند.هتل همچنین دارای استخر،سونا و سالن بدنسازی میباشد.رستوران هتل شامل انواع غذاهای چینی و دیگر غذاهای بین المللی میباشد.

⭐️⭐️⭐️Ibis Patong

این هتل تا ساحل ۵دقیقه پیاده روی دارد.هتل در منطقه ی آرام در پوکت قرار دارد.هتل دارای استخر با تمام امکانات میباشد.شما میتوانید با دوچرخه انواع مکان های محلی اطراف را مشاهده کنید  و یا برای مسافت های طولانی تر از ماشین های اجاره ای استفاده کنید.اتاق های هتل تماما مدرن و بروز میباشند.در اطراف هتل انواع مراکز خرید وجود دارد.ساحل فاصله خیلی کمی تا هتل دارد.کلوپ های شبانه در نزدیکی هتل قرار دارند اما نه آنقدر نزدیک که سر وصدا ایجاد کنند.رستوران تایلندی با انواع غذاهای تایلندی و نوشیدنی های مختلف بصورت ۲۴ساعته در اختیار مسافرین قرار گرفته است.

هتل Ibis-hotel

⭐️⭐️⭐️⭐️Ramada

هتل در ۷ دقیقه ای از ساحل شنی طلایی پتونگ واقع شده است.هتل دارای استخر روباز و سونا میباشد.هتل در ۱٫۲کیلومتری از جاده بنگلا و ۱٫۱ کیلومتری از مراکز خرید واقع شده است.اتاق های هتل همگی مجهز به کلیه ی امکانات مانند سیستم تهویه میباشند.در هتل رستوران،باشگاه بدنسازی و مرکز کرایه دوچرخه برای مسافران وجود دارد.اینترنت رایگان در سراسر هتل قابل دسترس است.اتاق ها دارای بالکن اختصاصی هستند.تمام اتاق ها در این هتل با منظره ی زیبایی از شهر،رشته کوه های زیبا و یا استخر هستند.تمامی اتاق ها دارای تلویزیون،گاوصندوق،کتری برقی و حمام اختصاصی میباشند.امکانات دیگر در این هتل مانند خدمات رسانی ۲۴ ساعته و رزرو انواع تورهای گردشگری و ترانسفر انجام میشود.مهمانان میتوانند از خدمات امانت داری هتل برای وسایل و چمدان های خود استفاده کنند.مهمانان میتوانند در تراس و یا بخش ماساژ از انواع ماساژهای تایلندی استفاده کنند.شهر قدیمی پوکت تا هتل حدودا ۹٫۷کیلومتر فاصله دارد.فرودگاه بین المللی تا هتل حدود ۲۳ کیلومتر فاصله دارد.مهمانان میتوانند غذای خود را رستوران و بار هتل با تنوع بالایی از نوشیدنی ها میل کنند.

هتل ramada پوکت

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Pavilions

این هتل در فاصله ی ده دقیقه ای از ساحل شنی طلایی واقع شده است.هتل تا ساحل پتونگ ۳ دقیقه پیاده روی دارد و تا مراکز خرید حدود ۲ دقیقه فاصله دارد.هتل دارای استخر روباز و اینترنت رایگان در سراسر هتل میباشد.هتل تا استادیوم بوکس تایلند ۳۰۰ متر فاصله دارد.تا خیابان بنگلا تقریبا ۱۰ دقیقه پیاده روی دارد.حدود ۲۵ دقیقه تا شهر پوکت با ماشین فاصله دارد.ترمینال اتوبوس ۱و۲ تا هتل فقط ۳۰ دقیقه فاصله دارد.هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت حدود ۴۵ دقیقه فاصله دارد.اتاق های هتل با کلیه ی امکانات در اختیار مسافران قرار دارد.امکاناتی نظیر تهویه هوا،تلویزیون،یخچال و مینی بار و غیره میباشد.سرویس دهی بصورت ۲۴ ساعته میباشد.صبحانه هتل بصورت بوفه میباشد.

هتل Pavilion holiday

  

⭐️⭐️⭐️⭐️Duangjitt

هتل تقریبا تا ساحل ۳دقیقه پیاده روی دارد.هتل در ساحل پتونگ شهر پوکت قرار دارد.هتل دارای ۳استخر روباز و ۲ رستوران و مرکز آبگرم میباشد.اتاق ها همگی دارای انواع امکانات رفاهی شامل بالکن اختصاصی و حمام خصوصی میباشند.هر اتاق دارای تلوزیون،گاوصندوق و انواع امکانات برای چایی و قهوه دم کردن میباشند.هتل دارای سونا و مرکز آبگرم میباشد.صبحانه هتل بصورت بوفه میباشد.رستوران هتل شامل انواع غذاهای تایلندی و آسیایی ودیگر غذاهای بین المللی میباشد.هتل تا مرکز شهر پوکت تقریبا ۲۵ دقیقه فاصله دارد و تا فرودگاه بین المللی پوکت تقریبا ۴۵ دقیقه فاصله دارد.

⭐️⭐️⭐️⭐️Ashlee plaza

این هتل در نزدیکی ساحل طلایی شنی پاتایا با فاصله ی ۸ دقیقه پیاده روی واقع شده است.مرکز آبگرم و استخردر پشت بام هتل با اینترنت رایگان در دسترس مسافرین قرار دارد.هتل دارای ترانسفر رایگان به ساحل پتونگ و مراکز خرید میباشد.اتاق های بینظیر هتل همگی با بالکن خصوصی و تزئینات مدرن در اختیار مسافرین قرار دارد.همه اتاق ها با تلویزیون های ۳۲اینچ و مینی بار و گاوصندوق همراه میباشند.هتل تا مراکز خرید حدود ۲ دقیقه پیاده روی دارد و تا ساحل حدود ۵ دقیقه فاصله دارد.فرودگاه بین المللی پوکت ۴۵ دقیقه فاصله دارد.در لابی هتل تعدادی کامپیوتر وجود دارد.هتل دارای پارکینگ رایگان نیز میباشد.رستوران هتل انواع غذاهای تایلندی و بین المللی را سرومیکند.کافه ای در هتل با سرو انواع بستنی،پاستا و سالاد نیز وجود دارد.

⭐️⭐️⭐️Pj Patong

این هتل ۳ ستاره ۱۵ دقیقه تا ساحل پاتونگ ۵،  دقیقه تا مرکز خرید  Jungceylon15 ، کیلومتر تا مرکز شهر و ۴۰ دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد . باشگاه تفریحات شبانه نیز در فاصله ی ۹۰۰ متری هتل قرار د ارد .

امکانات اتاق ها شامل ( بالکن اختصاصی سیستم تهویه تلویزیون صندلی چوبی یخچال حمام با سشوار مینی بار ) می باشد .

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه میدهد عبارتند از ( رستوران تایلاندی و بین المللی اسنک بار کافه استخر ماساژ خشکشویی اینترنت رایگان ) .

⭐️⭐️⭐️ Natural Resort

این هتل ۳ ستاره در یک باغ زیبا با طبیعت گرمسیری قرار دارد . فاصله ی هتل تا ساحل پاتونگ ۵ دقیقه ، تا مرکز خرید Jungceylon 15  دقیقه  و تا فرودگاه ۴۵ دقیقه است . جزیره ی  Phi Phi تا این هتل ۲ ساعت فاصله دارد . مرکز تفریحات شبانه ۱٫۵ کیلومتر تا هتل راه است .

امکانات اتاق ها شامل ( سیستم تهویه ، بالکن ، تلویزیون ، صندوق امانات ، مینی بار ) می باشد .

 خدماتی که در هتل به میهمانان ارائه می گردد عبارتند از ( استخر روباز، رستوران  و کافه ، خشکشویی ، اینترنت رایگان بار، ماساژ ) .

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Fisher man’s harbour urban resort

این هتل ۵ ستاره در منطقه ی پاتونگ و در نزدیکی منطقه ی تفریحی Siriraj قرار دارد. به دلیل قرار گرفتن هتل در محله ی ماهیگیران، نام این هتل را fisher man گذاشته اند. فاصله ی هتل تا ساحل حدود ۱۰ دقیقه، تا فرودگاه ۵۰ دقیقه و تا مرکز خرید جانگ سیلون ۲ کیلومتر است. سرویس دهی این هتل بصورت UALL می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( بالکن، سیستم تهویه، حمام با وان و سشوار، تلویزیون و ماهواره، یخچال، چای ساز، قهوه ساز، مینی بار، دستگاه DVD و صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، استخر روباز، مرکز اسپا، سونا، جکوزی، ماساژ، سالن کنفرانس، صرافی، فروشگاه، خشکشویی، خدمات ویژه معلولین، سالن بازی، خدمات نگهداری از کودکان، کلاس یوگا و میز پینگ پنگ.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Swissotel resort

این هتل ۵ ستاره در منطقه ی پاتونگ و نزدیک ساحل کامالا قرار دارد. هتل Swissotel در سال ۲۰۱۵ توانست برنده ی جایزه ی TRIPADVISOR  TRAVEL’S  CHOISE شود. فاصله ی هتل تا ساحل ۵ دقیقه، تا فرودگاه ۳۰ دقیقه، تا مرکز شهر ۲۱ کیلومتر، تا مرکز خرید جانگ سیلان ۸ کیلومترو تا خیابان بنگلا ۱۰ کیلومتر است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( بالکن، حمام با سشوار و لوازم آرایشی و بهداشتی، دستگاه DVD، تلویزیون، مینی بار و اینترنت) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، کافی شاپ، استخر روباز، سونا، سالن بدنسازی، فروشگاه، خشکشویی، نگهداری از کودکان، صندوق امانات، اینترنت رایگان در لابی و اجاره ی موتور و دوچرخه.

⭐️⭐️⭐️⭐️ Sleep with me

این هتل ۴ ستاره در منطقه ی پاتونگ قرار دارد. محوطه ی بیرونی هتل یک باغ سرسبز است. فاصله ی هتل تا ساحل ۱۵ دقیقه، تا مرکز شهر ۲۰ دقیقه و تا فرودگاه ۵۰ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل( اتاقهای عایق صدا، سیستم تهویه، بالکن، تلویزیون، یخچال، حمام با لوازم آرایشی و بهداشتی، چای سازو صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

استخر، رستوران، کافی شاپ، سونا، جکوزی، ماساژ، استخر مخصوص کودکان، اینترنت رایگان، سالن کنفرانس، فروشگاه، صرافی و خدمات ویژه معلولین.

⭐️⭐️⭐️⭐️ Amari phuket

این هتل ۴ ستاره در منطقه ی پاتونگ قرار دارد.اکثر اتاق های این هتل نمایی از دریای آندومان دارند. فاصله ی هتل تا فرودگاه ۵۵ دقیقه، تا خیابان بنگلا ۲ کیلومترو تا مرکز خرید جانگ سیلون حدود ۴ دقیقه است.

امکانات اتاق های هتل شامل ( بالکن، تلویزیون و ماهواره، دستگاه DVD، چای ساز، قهوه ساز، یخچال و اینترنت) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

۳ رستوران، ۲ کافی شاپ، ساحل اختصاصی، پارک آبی، استخر روباز، ماساژ، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی، کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، سالن زیبایی، زمین تنیس و میز بیلیارد.

⭐️⭐️⭐️⭐️ Andatel grande

این هتل ۴ ستاره در منطقه ی پاتونگ قرار دارد. با اقامت در این هتل به مراکزی نظیر مد گالری تیلور و مرکز اسپا و ماساژ اورینت دسترسی راحت و آسانی خواهید داشت. فاصله ی هتا تا ساحل کامالا و کاتا حدود ۱۵ دقیقه، تا مرکز شهر ۱۰ کیلومتر، تا فرودگاه ۴۵ دقیقه، تا مرکز خرید جانگ سیلون حدود ۵ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( تلویزیون، حمام با سشوار، لوازم بهداشتی و آرایشی، یخچال، مینی بارو صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

استخر، رستوران، کافی شاپ، ماساژ،جکوزی، سالن بدنسازی، خدمات نگهداری از کودک، اینترنت رایگان در لابی، اجاره موتور و ماشین، صرافی، سالن همایش و کافی نت.

⭐️⭐️⭐️⭐️ Anda Kira

این هتل ۴ ستاره در منطقه ی پاتونگ قرار دارد. برخی از اتاق های این هتل امکان دسترسی به استخر را دارند. استخر این هتل در لبه ی ساختمان اصلی، در طبقه ی سوم است.  فاصله ی هتل تا فرودگاه ۴۵ دقیقه، تا ساحل ۲۰ دقیقه، تا مرکز شهر ۱۶ دقیقه و تا خیابان بنگلا حدود ۱۵ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( بالکن، تلویزیون، سیستم تهویه، حمام، مینی بار و صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

۳ رستوران، ۲ کافه، استخر، استخر کودک، اینترنت رایگان، صرافی، خشکشویی، مرکز اسپا ، باشگاه و میز بیلیارد.

⭐️⭐️⭐️ Royal Crown

این هتل ۳ ستاره در منطقه ی پاتونگ قراردارد. ساختمان هتل در میان طبیعتی از درختان گرمسیری می باشد. اتاقها نمایی رو به باغ یا دریا دارند. فاصله ی هتل تا فرودگاه ۴۸ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱۷ کیلومتر، تا ساحل ۱ کیلومتر و تا مرکز خرید جانگ سیلون حدود ۵ تا ۶ دقیقه است .

امکانات اتاق های هتل شامل ( دکوراسیون مدرن، سیستم تهویه، اینترنت رایگان، تلویزیون، حمام با سشوار، یخچال و مینی بار) می باشد.

خدماتی که این هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، کافی شاپ، استخر روباز، سونا، حمام بخار، خدمات آبگرم، بار کناراستخر، استخر کودکان، اینترنت، صندوق امانت،خدمات تور و گردشگری، کارکنان مسلط به چند زبان، صرافی و میز بیلیارد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل های پوکت
Author Rating
5
دانلود اپلیکیشن اندروید