هتل های سنگاپور

در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های سنگاپور آشنا کنیم.

هتل شریتون تاور

هتل شریتون تاور سنگاپور از نظر سبک معماری و دکوراسیون دارای شکوهی زمان ناپذیر است. این هتل در لیست طلایی اقامتگاه­های جهان قرار دارد و به عنوان معیاری برای ارزیابی هتل­های جهان محسوب میشود.

هتل شریتون تاور دارای سرویس نگهداری کودکان ،استخر و آبگرم،استخر به همراه ماساژ و جکوزی، استخر روباز، مرکز سلامت و آبگرم، امکانات برگزاری جلسه و ضیافت، خشکشویی، فروشگاه هدایا، مرکز تجاری و مرکز بدنسازی است.

هتل سوییس اتل استامفورد

با ورود به سوییس اتل استامفورد به دنیای از آرامش، تجمل و زیبایی قدم گذاشته اید. این هتل یکی از بلند مرتبه ترین هتل های جنوب شرقی آسیا به شمار میرود که در قلب سنگاپور و در کنار مراکز خرید معتبر جهانی و همچنین در منطقه تجاری شهر قرار دارد.فاصله این هتل از فرودگاه چانگی ۲۰دقیقه است.۱۲۶۱اتاق و سوییت این هتل همگی تلفیقی از هنر و تکنولوژی هستند تا حتی سختگیرترین میهمانان را آسوده خاطر کنند.صبحانه به یاد ماندنی این هتل صبحانه بوفه است که برای تمام روز به شما انرژی و سرزندگی میبخشد.لابی و کلاب هتل نیز نمادهای چشمگیری از تجمل هستند. لانژ،۱۱رستوران عالی و ۵بار، دو استخر روباز زیبا، شش زمین تنیس و یک باشگاه بدنسازی و یوگاه از دیگر امکانات این هستند.

هتل سوییس اتل استامفورد سنگاپور

هتل مارینا بی سندز

هتل مارینا بی سندز یکی از نمادهای تجمل و پرستیژسنگاپور محسوب میشود.مجتمعی شامل دو برج، لوکس ترین امکانات رادر اختیار میهمانان قرار میدهد. این هتل که در منطقه تجاری سنگاپور قرار دارد، در نزدیکی کلاب­های گلف و کانتری واقع شده و فاصله کمی از معبد تیان هوک کنگ، رفلس پلیس و بندر دارد.

چاینا تاون، مجتمع پارک مردم ،پارک اوترام و سایر مناطق دیدنی شهر نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند. در هتل، میهمانان میتوانند از سرویس منحصربفرد ۱۴رستوران ممتاز و ۲۴رستوران عادی بهره ببرند.از دیگر ویژگی های این هتل ،وجود یک مرکز خرید بزرگ در داخل آن و استخر آسمانی آن است که در روی سقف هتل قرار داد.

هتل مارینا بی سندز سنگاپور

هتل کنراد کنتیننتال

هتل کنتیننتال سنگاپور نیز همانند دیگر هتل های لوکس این کشور در موقعیت مکانی ممتازی قرار گرفته است .این هتل که در جوار مرکز همایش ها و نمایشگاههای سنگاپور قرار دارد، به ۱۰۰۰فروشگاه و ۳۰۰رستوران هوس انگیز دسترسی دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه چانگی ۲۰دقیقه است و با ۳دقیقه پیاده روی از آن میتوان به ایستگاه مترو رسید. بوفه رستوران اسکار دراین هتل به خاطر نواوری هایش در غذا سرو میکند.غذاهای عالی کانتونی را میتوان در رستوران گلدن پیونی پیدا کرد.لابی لانژهتل نیز ار راحتترین مکان های هتل برای میهمانان است .سرویس اتاقها ۲۴ساعته است .استخر روباز ،اسپا ،مرکز بدنسازی و مرکز تجارت از دیگر امکانات این هتل هستند.اتاقهای بزرگ هتل نیز بسیار لوکس هستند ،به ویژه حمام مرمری آن. تلویزیون ۴۶اینچ کابلی ،قهوه و چای ساز،گاو صندوق و سایر امکانات لازم را در خود جای داده است.درعین حال از تمامی اتاقها ،نمای پانارومایی از سنگاپور دیده میشود.

هتل کنراد کنتیننتال سنگاپور

هتل مندرین ارچرد

هتل مندرین ارچرد که در سال ۱۹۷۱تاسیس شده یکی از مشهورین اقامتگاه های سنگاپور برای گردشگران خارجی است. کیفیت خدمات این هتل موجب شهرت آن شده است. قرار گرفتن این هتل در قلب مرکز خرید مشهور ارچرد راود نیز یکی دیگر از جذابیت های آن است. تمامی ۱۰۵۱اتاق این هتل، بسیار شیک و لوکس هستند و علاوه بر امکانات مرسوم هتل ها، نمای پاناروما بسیار زیبایی از سنگاپور را به میهمانان هدیه میکنند. مندرین ارچرد به تنوع غذایی رستورانهایش نیز مشهور است. به ویژه برای چتر باکس که جوایز بین المللی آشپزی را دریافت کرده است.همچنین رستوران تریپل تری نیز از شهرت جهانی برخوردار است.

به جز این دو،رستورانهای مندرین چانیزکورت ،بوفه اینترنشنال و کافی و کراست هم بسیار جذاب هستند.

این هتل همچنین دارای حدود ۳هزار متر مربع فضای برگزاری مراسم است که با توجه به امکانات صوتی و تصویری اش برای برگزاری سمینار ،نمایشگاه و کنفرانس بسیار مناسب جلوه میکند.این هتل دیگرامکانات معمول هتل ها مانند ،سالن بدن سازی ،استخر،اتاق ملاقات، مرکز تجارت و … را نیز در خود جای داده است.

هتل شانگری لا

هتل شانگری لا در فضایی سرسبز به مصاحت ۱۵هکتار قرار گرفته و از این نظر در سنگاپور منحصر به فرداست . این هتل بارها به عنوان بهترین هتل جهان شناخته شده است .برخی از امکانات این هتل از قرارند :اینترنت پرسرعت رایگان ،مرکز تجاری اداری ،صندوق امانات ،خدمات چاپ عکس، پیست وپیک، اسپا و ماساژ، خدمات نگهداری کودکان ،کرایه خودرو ،آرایشگاه ،سرویس رستوران ۲۴ساعته، ۵رستوران ،سالن کنفرانس.

هتل شانگری لا سنگاپور

هتل گراند پارک ارچرد

این هتل یکی از مجلل ترین هتلهای سنگاپور است که همواره مورد توجه گردشگران سراسرجهان بوده است. این هتل برای مسافرت های شغلی نیز همانقدر دلپذیر است که برای مسافرتهای تفریحی .مرکز تجاری اداری هتل تمامی امکانات مورد نیاز فعالیت های بازرگانی را به میهمانان ارایه میکند.

امکانات این هتل از این قرارند :اسپا و ماساژ،نگهداری کودکان، صرافی، اینترنت پرسرعت و رایگان، تلفن رایگان با اینترنت نامحدود، سالن کنفرانس، استخرروباز.

هتل گراند کاپتورن

این هتل ۵ ستاره دارای۵۷۴اتاق مجلل و زیباست که در بهترین نقطه سنگاپور قرار گرفته و نمای زیبای از رودخانه پرومنید را به میهمانان هدیه میکند. مجموعه متنوعی از غذاهای مختلف جهان در این هتل ارایه میشود. یکی از رستورانهای معروف این  هتل ،گراند شانگهای است که بهترین غذاهای آسیایی را سرو میکند. این هتل تمامی امکانات مورد نیاز میهمانان را در خود جای داده است. برخی از این امکانات از این قرارند :اسپا،ماساژ،خدمات درمانی و بهداشتی بدن ،خدمات اتاق ۲۴ساعته ،مرکزتجاری اداری،سالن کنفرانس،استخر رو باز ،زمین تنیس ،اینترنت پرسرعت،خدمات منشی برای بازرگانان، ویديوکنفرانس.

هتل گرند پارک سیتی هال

هتل گرند پارک سیتی هال ۵ دقیقه با ایستگاه سیتی هال و مرکز خرید raffles city فاصله دارد و اقامتگاه مدرنی است که با یک استخر روباز زیبا و ۴ رستوران و تریا به پذیرایی از میهمانان میپردازد.

اتاقها از چشم انداز پارک fortcanning و یا اسکله Clarke برخوردارند و هریک به حمام اختصاصی، چای و قهوه ساز و مینی بار مجهز هستند.

میهمانان میتوانند در جکوزی روباز به استراحت پرداخته و از ماساژ و معالجات صورت و بدن در مرکز آب گرم لذت ببرند. علاقه مندان همچنین میتوانند طی اقامت خود، در مرکز بدنسازی هتل، به ورزش بپردازند.

رستوران parkpalace،به سرو انواع خوراکهای کانتونیایی و رستوران park،به سرو انواع خوراکهای اروپایی و محلی میپردازند .تریا coleman،نیز با برگزاری موسیقی زنده و سرو گزینه ای از بهترین نوشیدنی ها، از میهمانان پذیرایی میکند. هتل چند قدم تا بازار peninsula plaza و۲۰دقیقه پیاده ،تا موزههای ملی و تمدنهای آسیایی فاصله دارد

هتل ارچرد پرید

این هتل در معروفترین مکان تجاری سنگاپور جای گرفته و از آن با چند دقیقه پیاده روی میتوان به مراکز خریدwisamatria وlidocineplex،ionorchard رسید. نزدیکی این هتل به ایستگاه مترو و فرودگاه نیز از دیگر امتیازات آن است. برخی از امکانات هتل از این قرارند: اینترنت پرسرعت، استخر روباز،سالن بدنسازی،رستوران و کافی شاپ،سالن های ملاقات کوچک و بزرگ،برگزاری میهمانی، امکانات صوتی و تصویری برای کنفرانس یا مراسم،مرکز تجاری اداری، صرافی، آرایشگاه، خشکشویی، نگهداری کودکان، امکانات سرگرمی کودکان، خدمات برگزاری مراسم ازدواج.

هتل گالری

هتل گاری در کنار رودخانه سنگاپور و در نزدیکی تعدادزیادی از رستورانها و کلاب­های مشهور قرار دارد. هتل اتاق­هایی شیک با اینترنت رایگان ،مرکز بدنسازی،استخر روباز و مرکز آبگرم به میهمانان ارایه میدهد. اکثر اتاقها دارای منظره رودخانه بوده و به سبک مدرن طراحی شده اند. قهوه ساز، سشوار گاوصندوق و حمام اختصاصی در اتاقها وجود دارد. استخر هتل با دیوارهای شیشه ای منحصر به فرد خود منظره ی زیبایی از شهر را از درون استخر به نمایش میگذارد.

هتل دارای رستوران­های متعدد با انواع غذاهای ژاپنی و آسیایی است. هتل تنها ۱۰دقیقه با منطقه تفریحی clarkequay، مرکز خریدcentre و ایستگاه مترو فاصله دارد.

هتل رویال

در مجاورت منطقه معروف تجاری خیابان orchard واقع و اقامتی را به همراه استخر شنا،رستوران شبانه روزی و پارکینگ اختصاصی رایگان به میهمانان ارایه میدهد. هتل تنها چند قدم با ایستگاه حمل و نقل novena فاصله دارد.یک ایستگاه اتوبوس نیز با چندین خطوط اتوبوسرانی در مقابل هتل اسقرار دارند. اتاقها به تلویزیون، لوازم چای، قهوه و نظافت شبانه روزی مجهز هستند.اینترنت با پرداخت هزینه اضافی قابل دسترس است. از امکانات رفاهی هتل میتوان به اتاق بدنسازی، خدمات ماساژ، استخر و ۳ رستوران ارایه دهنده انواع خوراکی­های محلی و ژاپنی اشاره کرد .میهمانان همچنین میتوانند در ۲باشگاه موسیقی karaokeهتل به تفریح بپرردازند.

هتل کویینز

هتل رویال ات کویینز یک هتل مقرون به صرفه در قلب تجاری ،فرهنگی و سرگرمی سنگاپور است .

اغلب نمادهای هم سنگاپور در فاصله چند قدمی از این هتل قرار دارند .هتل کویینز دارای ۲۳۱اتاق عالی است که یکی از انها یک سوییت و ۱۶ اتاق دیگر آپارتمانهای فول فرنیش با خدمات کامل یک هتل هستند. اینترنت پرسرعت درتمامی هتل در دسترس است. در این هتل گذشته از غذاهای بین المللی، منوی ویجیتیرین چینی نیز سرو میشود .موزیک زنده نیز در لانژهتل اجرا میشود.

هتل کویینز برای سمینارها و ملاقاتهای تجاری نیز امکانات جالبی را ارائه میکند.

هتل پارک هتل کلارکی

پارک هتل کلارک کوای از نظر معماری الهام گرفته از سبک معماری دوران استعمار است و همین ویژگی برای بسیاری از گردشگران جذاب جلوه میکند.این هتل در کرانه رودخانه سنگاپور و در قلب این شهر مدرن قرار دارد و در حالی که مشرف به شاهرگ حیاتی تاریخی تجارت سنگاپور است با ۳۳۶ اتاق و سوییت خود، چشم اندازی از افق و رودخانه را به نمایش میگذارد.

استخر رو باز، جکوزی، عرشه زیبا، کلاب و اسپای زیبای پارک هتل کلارک کوای ساعات خوشی را برای میهمانان فراهم می اورد.

هتل کوالیتی

هتل کوالیتی سنگاپور یکی از اعضای گروه هتل های بین المللی چویس است که در شمار بزرگترین و موفقترین گروهای اقامتی جهان قرار دارد. این هتل در قلب بالستیر در حاشیه منطقه اقتصادی سنگاپور قرار گرفته و همین موقعیت آن را به مکانی مناسب برای کسب یک تجربه لذت بخش از سفر ،تجارت و تفریح بدل کرده است. تمامی ۲۴۰ اتاق این هتل یک ویژگی دارند و آن راحتی و آسودگی میهمانان در آنهاست با بهره گیری از نیازهای یک زندگی مدرن.

استخر، سالن بدنسازی، سونا، اینترنت رایگان، مرکز تجارت و رستوران های آسیایی و بین المللی از دیگر امکانات این هتل هستند.

هتل ریور ویو

این هتل در کنار رودخانه تاریخی سنگاپور قرار گرفته و چشم انداز زیبایی از شهر را به میهمانان ارائه میکند. تمامی اتاقها به تلویزیون، یخچال، سشوار، صندوق امانات و اینترنت پر سرعت مجهز شده اند.

استخر روباز، صرافی و خدمات نگهداری کودکان از دیگر تسهیلات این هتل به شمار میروند.

هتل کاپتورن  کینگز

این هتل نیز در کنار رودخانه تاریخی سنگاپور و قلب تجاری شهر قرار گرفته است اتاقهای هتل به تلویزیون، یخچال، سشوار، صندوق امانات واینترنت پرسرعت مجهز شده اند. استخر روباز، صرافی، سالن کنفرانس، اتاق ملاقات و جلسات و خدمات برگزاری مراسم از دیگر تسهیلات این هتل به شمار میروند.

هتل ارکید

این هتل در نزدیکی منطقه تاریخی tanjongpagar قرار گرفته و چند دقیقه با منطقه تجاری سنگاپور فاصله دارد. تمامی ۲۷۲اتاق هتل به زیبایی اراسته شده اند و به تلویزیون، یخچال، سشوار، صندوق امانات و اینترنت پرسرعت مجهز هستند. استخر روباز ،صرافی ،پذیرش ۲۴ساعته و مرکز تجاری اداری از دیگر تسهیلات این هتل به شمار میروند.

هتل گراند چانسلر

این هتل در نزدیکی منطقه تجاری سنگاپور قراردارد و از ویژگی های آن نزدیکی به مترو و خیابان اصلی شهر است. اتاقهای هتل دارای تلویزیون، مینی بار، سشوار و اینترنت هستند.

استخر روباز، پذیرش ۲۴ساعته و مرکز تجاری اداری از دیگر تسهیلات این هتل به شمار میروند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل های سنگاپور
Author Rating
5