هتل های ارمنستان

در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های ارمنستان آشنا کنیم.

 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Double tree by Hilton

این هتل ۵ ستاره در مرکز شهر ایروان، نزدیک پارک انگلیسی ها قرار دارد.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۱ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱٫۱ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۷۲۰ متر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کاسکاد ۲٫۲ کیلومتر، تا پارک عشاق ۲٫۱ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۹ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵٫۶ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۸ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۴ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۶ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۷۲۰ متر، تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر و تا ایستگاه قطار ۳٫۵ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، مبلمان، تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، مینی بار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، کافه بار، ماساژ، سونا، اسپا، تراس، باشگاه، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، اجاره خودرو، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی و ایتالیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Royal Tulip Grand

این هتل ۵ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. رستوران ایتالیایی هتل، چشم اندازی پانورامایی از میدان شارل آزناوور را در اختیار دارد. باغ زمستانی هتل نیز هر روز غروب، موسیقی زنده اجرا می کند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۰ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱٫۵ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۵۰۰ متر، تا مجسمه مادر ۱٫۷ کیلومتر، تا معبد گارنی ۱۹٫۷ کیلومتر، تا کاسکاد ۱ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۴ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۱٫۷ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۴٫۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۳ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۴۲۰ متر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۷ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۳ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۲٫۵ کیلومتر می باشد.

هتل royal tulip

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، چای ساز و قهوه ساز، صندوق امانات، اینترنت رایگان و مینی بار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

استخر روباز در پشت بام، رستوران، بار، سونا، سولاریوم، بدنسازی، اینترنت ایگان، صرافی، خشکشویی، فروشگاه، آرایشگاه، اتاق ماه عسل، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️National

هتل نشنال یکی از مجلل ترین هتلهای ۵ ستاره شهر ایروان است. طراحی هتل با سبک Art- deco با سقف هایی بلند و کتیبه ای، کاشی های رنگارنگ و پنجره های بزرگ می باشد.

فاصله هتل تا فرودگاه ۲۰ دقیقه، تا مرکز شهر ۹۶۰ متر، تا میدان جمهوری ۲۶۰ متر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۵ کیلومتر، تا مجسمه مادر۲٫۲ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۴ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲ کیلومتر،  تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه ورزشی هامالیر ۲٫۵ کیلومتر،  تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۶ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۷ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۹۳۰ متر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۹۷۰ متر، تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۹ کیلومتر و تا ایستگاه مترو ۵ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با وان و لوازم بهداشتی، صندوق امانات، میز کار، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، بار، بار کنار استخر، استخر سر پوشیده و روباز، سالن اسپا، سونا، ماساژ، حمام ترکی، باشگاه تناسب اندام، صرافی، خشکشویی، صندوق امانات، اینترنت رایگان، اجاره ماشین، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Radisson blu

این هتل ۵ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. هتل رادیسون بلو چشم انداز زیبایی از کوههای آرارات و پارک ویکتوری دارد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۶ کیلومتر، تا ایستگاه راه آهن ۵ کیلومتر، تا مرکز شهر ۲٫۶ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۲ کیلومتر، تا مجسمه مادر ۵۵۰ متر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۲ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۳٫۲ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲۴۰ متر، تا موزه ماتناداران ۶۲۰ متر، تا موزه تاریخ ایروان ۷٫۷ متر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۲٫۸ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۴ متر و تا مرکز خرید دالماباغ ۳٫۳ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، شبکه های تلویزیونی کودکان، حمام و اینترنت رایگان) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، کافه، اسنک بار، تراس با امکانات باربیکیو، استخر سر پوشیده، ماساژ، سونا، جکوزی، اینترنت رایگان، خدمات گردشگری، باشگاه بدنسازی مدرن، خشکشویی، فروشگاه، آرایشگاه، اجاره ماشین، خدمات ویژه معلولین و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، چینی، روسی و ایتالیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Silachi

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. ساختمان هتل متشکل از دو برج است. صبحانه ی هتل سیلاچی بسیار لذیذ می باشد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۷ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱٫۵ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۱ کیلومتر، تا مرکز خرید دالما باغ ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۷ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۶ کیلومتر، تا مجسمه مادر ۳ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۳ کیلومتر، تا پارک عشاق ۲٫۵ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۳٫۵ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵٫۵ کیلومتر، تا کاسکاد ۲٫۵ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۷ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۴۵۰ متر، تا ایستگاه قطار ۲ کیلومتر و تا ایستگاه مترو ۳ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، مینی بار و اینترنت رایگان) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، بار، استخر، سونا، اینترنت رایگان، اجاره خودرو، صندوق امانات، فروشگاه، خشکشویی، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی، فارسی و آلمانی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Ararat

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. هتل آرارات یکی از هتل های قدیمی و معروف گرجستان (با یک قرن قدمت) است. موقعیت مکانی و هزینه اقامت مناسب هتل آرارات، باعث شده تا هتل در بین مسافران پرطرفدار باشد.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۵ کیلومتر،تا مرکز شهر ۸۵۰ متر، تا میدان جمهوری ۱ کیلومتر، تا مجسمه مادر ۳ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کاسکاد ۲٫۱ کیلومتر، تا مرکز خرید دالما باغ ۱٫۵ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۱ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۸ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۶ کیلومتر، تا پارک ویکتوری۳ کیلومتر، تا پارک عشاق ۲٫۱ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵٫۶ کیلومتر و تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۵ کیلومتر می باشد.

هتل آرارات ارمنستان

امکانات اتاق های هتل شامل (تلویزین و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم آرایشی و بهداشتی، اینترنت رایگان و مینی بار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

باغ، رستوران، استخرسرپوشیده، سونا، ماساژ، باشگاه، اجاره ماشین، صندوق امانات، خدمات گردشگری، خشکشویی، فروشگاه، کارکنان مسلط به زبان روسی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Republic

این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر ایروان قرار دارد. با وجود اینکه هتل در قلب شهر واقع شده است، ولی از سر و صدای خیابان به دور بوده و فضایی آرام در اتاقها برقرار است.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۱٫۴ کیلومتر، تا مرکز شهر ۸۷۰ متر، تا میدان جمهوری ۳۳۰ متر، تا مجسمه مادر ۲٫۲ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۴ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰٫۲ کیلومتر،  تا کلیسای کاتالوگ ۱ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۱ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۴ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۴ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۷ کیلومتر، تا مرکز خرید  دالماباغ ۱٫۸ کیلومتر و تا ایستگاه قطار ۳٫۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، یخچال، اینترنت رایگان، حمام با سشوار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بار، اسنک بار، ماساژ، تراس، اینترنت رایگان، خدمات گردشگری، خشکشویی، اجاره دوچرخه و ماشین، صندوق امانات، فروشگاه، خدمات ویژه معلولین، اتاق ماه عسل، کارکنان مسلط به زبان روسی، انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Park Boutique

این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر ایروان قرار دارد. تئاتر بالت و خانه اپرا در نزدیکی هتل قرار گرفته اند.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۸ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۴۵۰ متر، تا مجسمه مادر ۱٫۹ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۷۳۰ متر، تا پارک عشاق ۱٫۱ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۱٫۸ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۴ کیلومتر، تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر و تا ایستگاه قطار ۳ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام، صندوق امانات، چای ساز و قهوه ساز) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

باغ، رستوران، بار، اینترنت رایگان، خشکشویی، آرایشگاه، فروشگاه، اجاره دوچرخه و خودرو و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Forum

این هتل ۴ ستاره در قلب شهر ایروان قرار دارد. با یک پیاده روی ۱۰ دقیقه ای از هتل، می توانید به مراکز خرید و بعضی از جاذبه های شهر برسید.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۳ کیلومتر، تا مرکز شهر۴۰۰ متر، تا میدان جمهوری ۱٫۳ کیلومتر، تا مجسمه مادر ۲٫۶ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۱٫۱ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۶ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۱ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۴ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵٫۶ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر۱٫۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۵٫۶ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۱ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۷ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۹ کیلومتر و تا ایستگاه مترو ۴ کیلومتر می باشد.

هتل forum

امکانات اتاق های هتل شامل ( مبلمان، تلویزیون و ماهواره، اینترنت رایگان، مینی بار و میز کار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، استخر، استخر سر پوشیده، حمام ترکی، ماساژ، سونا، اجاره ماشین، آرایشگاه، اتاق ماه عسل، صندوق امانات، فروشگاه، خدمات نگهداری از کودک، تراس، اینترنت رایگان، خدمات گردشگری، خشکشویی و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Diamond House

این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر ایروان قرار دارد.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۲ کیلومتر، تا مرکز شهر ۸۹۰ متر، تا میدان جمهوری ۸۶۰ متر، تا مجسمه مادر ۱٫۹ کیلومتر، تا کاسکاد ۱ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰٫۵ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۱٫۸ کیلومتر، تا پارک عشاق ۷۹۰ متر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۶ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۳ کیلومتر، تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۷ کیلومتر و تا ایستگاه مترو ۴ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار و لوازم بهداشتی، یخچال، مینی بار، صندوق امانات، اینترنت رایگان، چای ساز و قهوه ساز) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، بار، ماساژ، تراس، اجاره دوچرخه، اجاره ماشین، اینترنت رایگان، خدمات گردشگری، خشکشویی، فروشگاه، اتاق ماه عسل و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Aquatek Resort Spa & Aquapark

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. نمای بیرونی ساختمان هتل دارای نورپردازی بسیار زیبایی است. باغ های ایروان نیز در نزدیکی هتل قرار گرفته اند.

فاصله ی هتل تا مرکز شهر ۴ دقیقه، تا میدان جمهوری ۵ کیلومتر، تا شهر قدیم ۵ دقیقه، تا مجسمه مادر ۳٫۲ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۳٫۵ کیلومتر، تا پارک عشاق ۴٫۷ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۶٫۸ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۴٫۲ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۵٫۲ کیلومتر، تا مرکز خرید دالما باغ ۶٫۷ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۳٫۶ کیلومتر و تا معبد گارنی ۱۷٫۸ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، یخچال، مینی بار، حمام با سشوار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، استخر سرپوشیده، سرسره آبی، ماساژ، آبگرم، سونا، جکوزی، رستوران، زمین بازی کودکان، پارک آبی، باشگاه، آرایشگاه، اینترنت رایگان در لابی، تراس، خشکشویی، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی و آلمانی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Paris

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. غذاخوری های هتل پاریس چشم اندازی پانورامایی از شهر و کوه آرارات دارند. موقعیت مکانی هتل نیز بسیار مناسب است.

فاصله ی هتل تا مرکز شهر ۹۷۰ متر، تا میدان جمهوری ۳۰۰ متر، تا مجسمه مادر ۶٫۶ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۳ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۹۰۰ متر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۳ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۶ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با سشوارو لوازم آرایشی بهداشتی، مینی بار، کتری برقی و اینترنت رایگان) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

 رستوران، بار، تراس با امکانات باربیکیو، صندوق امانات، آرایشگاه، خشکشویی، اینترنت رایگان، فروشگاه، شبکه های تلویزیون کودکان، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی، فرانسوی، عربی و هندی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Metropol

این هتل ۴ ستاره در یکی از مناطق خوش آب و هوای ایروان قرار دارد. معروفترین جاذبه های ایروان نظیر موزه ها و کلیسا ها در اطراف هتل قرار دارند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۹ کیلومتر، تا مرکز شهر۶۰۰ متر، تا میدان جمهوری ۱ کیلومتر، تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۳ کیلومتر، تا کاسکاد ۲٫۲ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۶ کیلومتر، تا پارک عشاق ۲ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۳ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۲ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۳ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۲ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۶ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰٫۷ کیلومتر و تا مجسمه مادر ۳ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، حمام با سشوار ولوازم بهداشتی، میز اتو، مینی بار، صندوق امانات، رادیو و اینترنت رایگان) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بار، استخر، ماساژ، سونا، اینترنت رایگان، صندوق امانات، میز پینگ پنگ، اتاق ماه عسل، فروشگاه، خشکشویی، خدمات گردشگری، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Marriott

این هتل ۴ ستاره در میدان جمهوری شهر ایروان قرار دارد. نمای اکثر اتاق ها رو به کوههای آرارات است. بیشتر جاذبه های شهر در نزدیکی هتل ماریوت بوده و دسترسی به آنها راحت می باشد.

فاصله هتل تا مرکز شهر ۱ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۱۰۰ متر، تا مجسمه مادر ۲٫۲ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۵ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه ورزشی هامالیر ۲٫۷ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۲ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۸۰۰ متر، تا کلیسای کاتالوگ ۹۷۰ متر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۶ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۸ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( اتاق های عایق صدا، مبلمان، تلویزیون و مینی بار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

۵ رستوران و کافه، آبگرم، ماساژ، سولاریوم، باشگاه مدرن، خدمات گردشگری،صرافی، فروشگاه، خشکشویی، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، کارکنان مسلط به زبان روسی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی.

Hyatt Palace

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. دکوراسیون هتل شیک و مدرن بوده و هتل به اکثر جاذبه های شهر نزدیک است.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۳ کیلومتر، تا مرکز شهر ۱٫۲ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۲۰۰ متر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر،  تا مجسمه مادر ۲٫۴ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۷ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۸ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۳ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۹ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۸ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۹ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۵۶۰ متر، تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر و تا ایستگاه مترو ۵ دقیقه می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، یخچال، حمام با وان و سشوار) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، بار، اسنک بار، غذای ویژه گیاه خواران، باشگاه، صندوق امانات، خدمات ویژه معلولین، سوپر مارکت، اینترنت رایگان، خشکشویی، فروشگاه، کارکنان روسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Royal Plaza

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان، نزدیک میدان اپرا قرار دارد. موقعیت مکانی هتل مناسب و کارکنان آن با تجربه و مهمان نواز هستند.

فاصله هتل تا مرکز شهر و میدان جمهوری ۱ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۸ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۹۳۰ متر، تا مجسمه مادر ۱٫۷ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۱٫۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۲ کیلومتر، تا پارک عشاق ۶۰۰ متر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۲ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰٫۵ کیلومتر، تا مرکز خرید دالماباغ ۲ کیلومتر، تا فرودگاه ۱۲٫۵ کیلومتر و تا ایستگاه اتوبوس ۵۰۰ متر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، حمام، میز کار و صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

رستوران، بار، بوفه مخصوص کودکان، تراس، شبکه های تلویزیونی کودکان، خشکشویی، اینترنت رایگان، سوئیت ماه عسل، اجاره ماشین، فروشگاه و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی، فرانسوی و اسپانیایی.

Ani Plaza

این هتل ۴ ستاره در منطقه تجاری- تفریحی شهر ایروان قرار دارد و یکی از هتل های قدیمی شهر است. نمای بعضی از اتاق ها رو به سمت کوههای آرارات می باشد. پرسنل هتل نیز خوش برخورد و با تجربه هستند.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۷ کیلومتر، تا مرکز شهر ۲ کیلومتر، تا میدان جمهوری ۹۰۰ متر، تا مجسمه مادر ۱٫۴ کیلومتر، تا معبد گارنی ۱۹٫۶ کیلومتر، تا کاسکاد ۹۳۰ متر، تا پارک ویکتوری ۱٫۵ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۳٫۱ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۴ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱۰۰ متر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۳ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۷٫۴ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱ کیلومتر، تا ترمینال ۳٫۶ کیلومتر و تا ایستگاه قطارمرکزی ۴ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون و ماهواره، میز و صندلی، مینی بار و حمام) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، بار، اسنک بار، استخر سرپوشیده، سونا، سولاریوم، سالن بدنسازی، اینترنت رایگان، خدمات گردشگری، صرافی، خشکشویی، فروشگاه، آرایشگاه، خدمات ویژه معلولین و کارکنان مسلط به زبان فارسی، انگلیسی، ترکی، عربی، روسی، فرانسوی و ایتالیایی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Best Western

این هتل ۴ ستاره در مرکز شهر ایروان قرار دارد. از جمله مزیت های هتل می توان به پارک بازی کودکان و طبیعت سرسبز و زیبای هتل اشاره کرد.

فاصله هتل تا مرکز شهر ۹۳۰ متر، تا میدان جمهوری ۴۰۰ متر، تا مجسمه مادر ۲٫۶ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۸ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۷۷۰ متر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۳ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۸ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۵ کیلومتر، تا پارک آبی ۵٫۳ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۴ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۱ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۸ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، مینی بار، حمام با سشوار، قهوه ساز، چای ساز، صندوق امانات و بالکن) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، کافه، بار کنار استخر، بار لابی، استخر، استخر کودکان، سونا، جکوزی، حمام ترکی، سولاریوم، باشگاه، تنیس، پارک مخصوص کودکان، صرافی، خشکشویی، خدمات نگهداری از کودک، اجاره خودرو و دوچرخه، فروشگاه، کافی نت، اینترنت رایگان و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️⭐️Central

این هتل ۴ ستاره در شهر ایروان قرار دارد. هتل سنترال یک هتل تازه تاسیس با موقعیت مکانی مناسب، طراحی و معماری زیبا و لوکس است.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۰ کیلومتر، تا مرکز شهر ۹۰۰ متر، تا میدان جمهوری ۲۷۰ متر، تا مجسمه مادر ۲٫۳ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰٫۱ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۹۵۰ متر، تا کلیسای کاتالوگ ۱ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۴ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۱ کیلومتر، تا پارک هامالیر ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۱٫۸ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶٫۵ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۸ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، کتری برقی، مینی بار و صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ با مبلمان، رستوران، بار، استخر سر پوشیده، اجاره ماشین، اتاق ماه عسل، باشگاه و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.

⭐️⭐️⭐️Regineh

این هتل ۳ ستاره تاپ، در شهر ایروان و در نزدیکی ایستگاه های حمل و نقل، رستورانها و مغازه ها قرار دارد. اتاق های هتل رجینه نمایی از کوههای آرارات را در اختیار شما قرار می دهند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۲۰ دقیقه، تا مرکز شهر ۴۵۰ متر، تا میدان جمهوری ۱٫۲ کیلومتر، تا مجسمه مادر ۲٫۵ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۱٫۱ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۶ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۵٫۷ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۳ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۳٫۱ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۱٫۵ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۲ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۶ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۱ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، بالکن، تلویزیون و ماهواره، یخچال، مینی بار، میز کار و اینترنت رایگان) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از:

باغ، رستوران، بار، استخر روباز، تراس، باشگاه بدنسازی، خدمات ویژه معلولین، اتاق ماه عسل، خشکشویی، صرافی، فروشگاه، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، روسی و فرانسوی.

⭐️⭐️⭐️Shirak

این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر ایروان، ضلع جنوبی میدان جمهوری قرار دارد. موقعیت مکانی و هزینه اقامت در هتل بسیار مناسب است. سفارت ایتالیا، فرانسه و روسیه در اطراف هتل هستند.

فاصله ی هتل تا فرودگاه ۱۲ کیلومتر، تا مرکز شهر ۸۰۰ متر، تا میدان جمهوری ۳۰۰ متر، تا موزه ی تاریخ ایروان ۶٫۳ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۲٫۳ کیلومتر، تا پارک عشاق ۱٫۶ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۵ کیلومتر، تا معبد گارنی۲۰٫۳ کیلومتر، تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۷ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۹۵۰ متر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۲ کیلومتر،  تا مجسمه ی مادر ۲٫۴ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۷ کیلومتر، تا پارک آبی ۵٫۲ کیلومتر، تا ایستگاه مترو ۱ دقیقه و تا ایستگاه قطار ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

امکانات اتاق های هتل شامل (سیستم تهویه، تلویزیون، حمام با وان و سشوار، مینی بار و صندوق امانات) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

۲ رستوران، کافه، کافی شاپ، اینترنت رایگان، خدمات نگهداری از کودک،خشکشویی، ماساژ، اجاره خودرو، اتاق مخصوص ماه عسل، میز گردشگری و فروشگاه.

⭐️⭐️⭐️Erebuni

هتل اربونی، یکی از هتل های ۳ ستاره تاپ در میدان اصلی شهر ایروان است؛ که به تازگی بازسازی شده است.این هتل توسط اماکن خرید، رستوران ها، بانک ها و … احاطه شده است.

فاصله هتل تا فرودگاه ۲۰ دقیقه، تا مرکز شهر ۸۴۰ متر، تا میدان جمهوری ۹۴۰ متر، تا مجسمه مادر ۳ کیلومتر، تا معبد گارنی ۲۰ کیلومتر، تا کاسکاد ۱٫۶ کیلومتر، تا کلیسای جامع سنت گرگوری ۱٫۱ کیلومتر، تا کلیسای کاتالوگ ۱٫۸ کیلومتر، تا پارک ویکتوری ۳ کیلومتر، تا پارک عشاق ۲٫۱ کیلومتر، تا پارک دنیای آبی ۵ کیلومتر، تا پارک و مجموعه هامالیر ۲٫۵ کیلومتر، تا موزه ماتناداران ۲٫۶ کیلومتر، تا موزه تاریخ ایروان ۶ کیلومتر و تا مرکز خرید دالماباغ ۱٫۵ کیلومتر می باشد.

امکانات اتاق های هتل شامل ( سیستم تهویه، تلویزیون، ماهواره، مینی بار، اینترنت رایگان، چای ساز و قهوه ساز) می باشد.

خدماتی که هتل به میهمانان ارائه می دهد عبارتند از :

رستوران، کافه، خدمات گردشگری، اینترنت رایگان، خشکشویی، فروشگاه، صندوق امانات و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و روسی.