هتل سافرون دبی

هتل سافرون دبی

اگر علاقه مند به سفر به دبی هستید و مایل هستید در یک هتل با قیمت مناسب اما با خدمات عالی در حد هتل ۵ ستاره اقامت داشته باشید، بهترین پیشنهادی که برایتان داریم، تور دبی از شیراز و اقامت در هتل سافرون دبی است.

هتل سافرون دبی، در امارات متحده عربی و در مرکز دیره قرار گرفته است و از نظر موقعیت مکانی بسیار مناسب برای استراحت پس از گشت و گذار در دبی میباشد

. به دلیل قرار داشتن هتل سافرون در بهترین موقعیت مرکز شهری، این هتل بسیار مورد توجه گردشگران خارجی است و همچنین با اینکه هتل سافرون دو ستاره است اما خدماتی برابر با یک هتل پنج ستاره ارائه میدهد

 معرفی اختصاصی هتل سافرون دبی

تعداد اتاق ها : ۸۰ اتاق

کلیه اتاق های هتل سافرون دبی با مبلمان و تخت های چوبی تزیین شده اند و راحتی و آرامش را به مسافران و مهمانان خود تضمین میدهد. هر یک از اتاق های هتل سافرون دارای یک تلویزیون صفحه تخت متصل به ماهواره، تخت خواب، حوله، ملحفه، آیینه، یخچال و اتاق سیگاری ها است.

ساعت تحویل اتاق : ساعت ۱۴

ساعت تخلیه اتاق : ساعت ۱۲

امکانات :

آسانسور، تاکسی سرویس، خود پرداز، روم سرویس، تلویزیون، صندوق امانات، سیستم اطفاء حریق، خشکشویی و اتو شویی، سشوار در هر اتاق هتل موجود است، ترانسفر فرودگاهی، مینی بار، پارکینگ، سیستم تصفیه هوا، اینترنت هم در اتاق ها و هم در لابی هتل متصل است و حضور ۲۴ ساعته کارمندان دو یا چند زبانه با تسلط به حداقل زبانهای عربی و انگلیسی از امکانات بسیار خوبی است که هتل سافرون دبی برای رفاه بیشتر حال مسافران و گردشگران خود ارائه میدهد.

رستوران هتل سافرون دبی، انواع غذاهای چینی، انگلیسی و محلی را سرو میکند که بسیار مورد توجه مهمانان هتل و همچنین گردشگران قرار میگیرد.

مهمانانی که در هتل سافرون دبی اقامت دارند برای خرید میتوانند به مرکز شهر دیره با فاصله ۶ دقیقه ای از هتل سافرون بروند.  فاصله هتل سافرون دبی تا برج ساعت  که از معروف ترین و پربازدید ترین مکان های دبی است فقط ۱۰ دقیقه میباشد و این هتل در ازدحام خیابان الرقه بسیار خودنمایی میکند. از دیگر نکات قابل توجه در رابطه با هتل سافرون دبی، فاصله نسبتا کوتاه با فرودگاه، با اتومبیل حدود ۱۰ دقیقه میباشد که هتل با توجه به درخواست مسافران، ترانسفر فرودگاهی نیز در اختیار مسافران و مهمانان خود قرار میدهد .

بررسی موقعیت دسترسی هتل سافرون دبی :

مراکز خرید :

۱)مجتمع تجاری الغریر دبی – ۵ دقیقه

۲)مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی – ۱۰ دقیقه

۳)بازار مرشد دبی – ۲۰ دقیقه

۴)مرکز تجاری برجمان دبی – ۱۵ دقیقه

۵)بازار طلای دبی – ۱۵ دقیقه

۶)بازار ادویه دبی – ۱۰ دقیقه

مراکز تفریحی و سرگرمی :

۱)میدان ساعت دبی – ۲ دقیقه

۲)تور اتوبوس جذاب دبی – ۱۰ دقیقه

۳)پارک خور دبی – ۱۰ دقیقه

۴)محله بستکیه دبی – ۲۰ دقیقه

۵)قلعه الفهیدی دبی – ۱۵ دقیقه

۶)موزه دبی – ۱۵ دقیقه

رستوران :

رستوران ایرانی درویش دبی – ۲ دقیقه

مترو:

ایستگاه مترو الرقه دبی – ۱ دقیقه

دسترسی محلی :

۱)منطقه المراقبات دبی – ۱ دقیقه

۲)منطقه رقه البطین دبی – ۱ دقیقه

۳)منطقه البطین دبی – ۱۰ دقیقه

۴)منطقه الخبائسی دبی – ۵ دقیقه

۵)منطقه ام هریر دبی – ۱۰ دقیقه

۶)منطقه المطینه دبی – ۱۰ دقیقه

فراموش نکنید برای سفر به دبی و اقامتی راحت به همراه دسترسی آسان به هر آنچه که در دبی برای شما جالب توجه است، تور دبی از شیراز و اقامت در هتل سافرون بهترین گزینه انتخابی شما میتواند باشد .

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل سافرون دبی
Author Rating
5