هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا

هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا

هتل ۵ ستاره ریکسوس پریمیوم آنتالیا در منطقۀ خوش آب و هوای بلک (Belek) در شهر آنتالیا که با زیبایی های طبیعی احاطه شده است. این هتل که از مرکز شهر آنتالیا ۵۰ کیلومتر و از فرودگاه آنتالیا ۴۰ کیلومتر فاصله دارد با امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیر، محیطی راحت و لوکس را برای اقامت مهمانان به ارمغان آورده است. در این هتل مجلل و زیبا می توان در ساحلی اختصاصی قدم زد و آرامش را تجربه کرد ، در پارک آبی بسیار زیبا با سرسره های هیجان انگیز وقت گذراند و در استخر آب گرم محیطی آرامش بخش را تجربه کرد.
هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا با طراحی مدرن و دکوراسیون خاص اتاق ها، حسی از آرامش را به شما منتقل می کنند.

اگر آرامش دریا را دوست دارید اتاقی رو به دریا و اگر عاشق صدای آواز پرندگان و رنگ سبز باغ های مدیترانه ای هستید اتاقی رو به باغ را امتحان کنید. در هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا می توانید بازی در فضای باز را تجربه کنید یا در فعالیت های خاص مانند مسابقات روزانه، بازی های شاد، پیلاتیز، یوگا، والیبال و بسکتبال درآب، ژیمناستیک، ایروبیک وتناسب اندام شرکت کنید. تفریحات ورزشی مانند: فوتبال، بالا رفتن از دیوار، ترامپلاین، والیبال، والیبال ساحلی، تنیس تیراندازی با کمان را نیز فراموش نکنید. اگر به دنبال آرامش و تمدد اعصاب هستید سالن ماساژ بهترین انتخاب شما خواهد بود. کودکان می توانند در باشگاه کودک هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا اوقات جذاب و سرگرم کننده داشته باشند و از استخر کودکان، پارک آبی، نمایش و بازی، نقاشی و دوره های آموزشی بهره مند شوند. ۱۰ رستوران و ۱۲ کافه هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا نیز انواع غذاهای تازه و سالم ترکی، ایتالیایی، شرق دور و غذاهای دریایی را ارائه می دهند.

از کافه ها می توان در تمام قسمت های هتل استفاده کرد. از باغ ها تا کنار استخر و ساحل. در لابی هتل بهترین و خنک ترین نوشیدنی ها و همینطور تنقلات مختلف در انتظار شما هستند در هنگام صرف غذا آکروبات بازها و نمایش دهنده های محلی و ترکی برای سرگرمی شما برنامه اجرا خواهند کرد و لذت اقامت در هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا را صد چندان می کنند.


مطالب پیشنهادی آنتالیا

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا
Author Rating
5