هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش، هتلی ۵ ستاره و با شرایط خاصی است که برخی آن را هتل دریایی می نامند. دلیل نام گذاری هتل ترنج کیش به نام هتل دریایی، داشتن اتاق هایی روی آب است که در کل ایران تنها هتل روی آب می باشد. البته نباید این نکته را از یاد برد که هتل ترنج کیش، تنها هتل دریایی ۵ ستاره در کل خاورمیانه نیز است .
هتل دریایی ترنج کیش را در یک عبارت می توان گفت ” زیبا ترین هتل به دلیل قرار گرفتن روی آب های نیلگون خلیج فارس است


مجموعه گردشگری هتل ترنج کیش در شمال غربی جزیره کیش در کنار آب های رویایی خلیج فارس مانند صدفی در دل مروارید است که در منطقه ای با طبیعت بکر قرار دارد. تور کیش از شیراز را با اقامتی فراموش نشدنی در هتل دریایی ۵ ستاره ترنج کیش تجربه کنید.
هتل ترنج کیش در دو فاز جداگانه در سال ۱۳۹۴ ساخته شد. فاز اول هتل، بر روی دریای خلیج فارس ساخته شد و به بهره برداری رسید، فاز دوم هتل ترنج کیش به شکل هتل طبقاتی ساحلی است که هنوز بخش هایی از آن در حال ساخت است. مجموعه های تفریحی زیادی در هتل دریایی ترنج کیش برای رفاه مهمانان در نظر گرفته شده که از جمله این مجموعه ها می توان به رستوران، فست فود ساحلی، کافی شاپ، رستوران های بزرگ و کوچک در سراسر هتل ترنج، کافی شاپ روی دریا با چشم اندازی فوق العاده از منظره دریای نیلگون خلیج فارس، سالن اسپا ماساژ با اتاق هایی با کف شیشه ای، سالن ورزش روی آب، خانه بازی کودکان، سالن بیلیارد و دیگر تفریحات اشاره کرد .
هتل ترنج کیش شامل ۱۰۰ سوییت روی آب با بالکن اختصاصی می باشد که همگی این سوییت ها دارای کف شیشه ای هستند که یکی از جلوه های ویژه اقامت در هتل ترنج کیش همین شیشه ای بودن کف اتاق ها است. سوییت های روی آب در هتل ترنج کیش در طول حدود یک کیلومتر با اسکله چوبی به یکدیگر متصل هستند که اگر از بالا نگاهی به این سویت ها بیندازیم طوری طراحی و ساخته شده اند که شبیه یک بوته جقه بر روی آب های آبی خلیج فارس، نمادی از سنت و مدرنیته هستند. متراژ این سوییت ها به ترتیب ۴۰ ، ۶۰ و ۱۲۰ متری هستند .
دو جزیره کوچک با طراحی فوق العاده در هتل ترنج کیش برای جذب پرندگان مهاجر و بهتر نگه داشتن اکوسیستم ساخته شده که بسیار مورد توجه مهمانان و گردشگران قرار می گیرد .
خدماتی که توسط هتل ترنج کیش ارائه می شوند شامل یک سری خدمات رایگان نیز می شود که تعدادی از آنها را برایتان نام می بریم : ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی ویژه، مینی بار، اینترنت، والیبال ساحلی، سالن بدن سازی، خانه کودک، سرویس روزانه برای رفتن به بازار برای خرید و ….
برای اقامت در هتل دریایی ۵ ستاره ترنج کیش، تور کیش از شیراز را رزرو کنید و سفری به دنیای آرامش در خلیج فارس را تجربه کنید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
هتل ترنج کیش
Author Rating
5