مرکز خرید دبی مال

 

شاید بیراه نباشد که بگوییم دبی شهری کوچک اما پرجنب و جوش است. شهری پراز شگفتی های عجیب که امروزه بعنوان مقصدی برای شمار بسیاری از گردشگران به شمار می رود. در دبی علاوه بر دیدنی های جدید مراکز خرید بسیاری وجود دارند. یکی از این مراکز خرید دبی مال می باشد بزرگترین مرکز خرید جهان با بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه که در سال ۲۰۰۸ بازگشایی شد و در سال ۲۰۱۴ آمار تعداد بازدیدکنندگانش همگان را به حیرت واداشت. در این مرکز خرید باشکوه فروشگاه های پرزرق و برق و لوکس چشمان هر بیننده را محصور می کند، تمام مارک های دنیا را می توانید در اینجا بیابید معماری بی نظیر سازه و تضاد حاصل از استفاده از عناصر شرقی و غربی شما را حیرت زده می کند. دبی مال همچنین جاذبه های بسیاری را در دل خود جای داده و به همه سلیقه ها فکر کرده است بد نیست کمی با بخش های مختلف این سازه عظیم و پرزرق و برق آشنا شویم :
بزرگترین شیرینی فروشی جهان
Candylicious دنیایی شیرین، که شاید روزگاری در رویایمان به دنبالش بودیم، جایی پر از آب نبات و کیک و شیرینی فقط تصور کنید، هر چه بخواهید فراهم می شود.
آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب
آکواریومی زیبا که تونلی از وسط آن می گذرد، با قدم زدن دراین مکان می توانید بیش از ۳۳۰۰ ماهی مختلف را که در ۱۰ میلیون لیتر آب زندگی می کنند در بالای سر خودتان مشاهده کنید. گردش شما اینجا تمام نمی شود از دنیای زیر آب به باغ وحش می رسید تا شاهد شگفتی های بیشتری باشید
بازار طلا
۲۰۰ فروشگاه با طلاهایی بی نظیر و چشم نواز که لذت خرید طلای عربی را برای دوستداران جواهرات فراهم می کند
خیابان مد
ورساچه، بربری، گوچی، دلچه و گابانا، لویی ویتون، شانل، کریستین دیور و جرجیو آرمانی نام هایی آشنا که علاقه مندان به مد را به سمت خود می کشند. طرفدار هر مارکی که باشید مهم نیست شما می توانید در خیابان مد دبی مال هر چه را دوست دارید پیدا کنید .توجه داشته باشید دو ورودی برای وارد شدن به این قسمت وجود دارد که یکی داخل مرکز خرید و دیگری که ورودی vip است در خیابان مجاور مرکز خرید می باشد.
آب نمای دبی مال
یکی از زیباترین آبنماهای جهان در دریاچه برج خلیفه. آب نماهایی که با موسیقی می رقصند و با رنگهای زیبا و دلفریب همگان را مجذوب خود می کنند.
پارک سگا | SEGA Republic
پارکی سرپوشیده که علاقه مندان به سگا و بازی های سونیک را مجذوب خود می سازد و مخاطبانش را به روزگار کودکی می برد تا دوباره طعم شیرین کودکی را بچشند.
دبی داینو
سفری کوتاه به ۱۵۵ میلیون سال پیش و بازدید از گونه ای دایناسور به نام Diplodocidae که در سال ۲۰۰۸ در معدنی در آمریکا یافت شد و دبی مال را برای ادامه زندگی برگزید تا بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود فرا خواند.
اگر به دبی آمدید و قصد رفتن به دبی مال را داشتید می توانید با مترو به سمت ایستگاه دبی مال بیایید و یا از اتوبوس هایی که هر ۱۵ دقیقه یکبار به ایستگاه ها می آیند استفاده کنید. اگر اتوموبیل دارید که چه بهتر اتوبان شیخ زائد شما رابه سمت این مرکز خرید مدرن و پر تجمل راهنمایی می کند.
با ما در تورهای دبی همراه شوید و تجربیات بی نظیری برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مرکز خرید دبی مال
Author Rating
5