مراکز خرید گرجستان

مراکز خرید تفلیس

۱ – مرکز خرید East Point

این مرکز خرید مدرن و معروف در خیابان دوم والردیچه قرار دارد. در مرکز خرید ایست پوینت با ۱۵۰ فروشگاه، تمام اجناس مورد نیازتان نظیر پوشاک، لوازم آرایشی، سوغاتی و لوازم منزل را از معروفترین برندهای روز دنیا می توانید تهیه کنید. در این بازار علاوه بر خرید از سرگرمی هایی چون سالن بیلیارد و بولینگ، زمین تفریحی کودکان، سینما سه بعدی و رستوران لذت ببرید. زمان فعالیت این مجتمع از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

East point

۲ – مرکز خرید Merani

این مرکز خرید در خیابان شوتا روستاولی قرار دارد. در مرکز خرید مرانی نمایندگی های بسیاری از اکثر برندهای معروف دنیا وجود دارد. در این مجموعه ی ۴ طبقه، علاوه بر خرید می توانید در رستورانها و کافه های آن غذا میل کنید. زمان فعالیت این مجتمع از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

merani

۳– مرکز خرید Dry Bridge Market

این بازار قدیمی که ویژه ی دست فروشان است در نزدیکی میدان آزادی قرار دارد. در بازار Dry Bridge کالاهایی نظیر صنایع دستی، نقاشی، یادگاری ها و مدال های مربوط به دوران شوروی، جواهرات، آثار هنری، لوازم برقی، ظروف چینی و سفالی و فلزی قدیمی بفروش می رسد. زمان فعالیت این بازار از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر است.

۴ – مرکز خرید Tbilisi Central

این مرکز خرید در میدان اسکوئر قرار دارد. در این مکان انواع پوشاک و وسایل الکتریکی بفروش می رسد. همچنین رستوران، کافه و هاپیر مارکت در آن وجود دارد. برای دسترسی راحت تر به تفلیس سنترال، می توانید سوار خط ۴۹ اتوبوس شوید. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

teblisi central

۵ – مرکز خرید Karvasla

این مرکز خرید در خیابان نادزالادوی قرار دارد. مرکز خرید کارواسلا، دارای ۸ طبقه و ۶۰۰ فروشگاه است که انواع پوشاک، لوازم منزل، کیف و کفش و… در آن وجود دارد. علاوه بر خرید، از رستوران، کافه و زمین بازی کودکان در این مجتمع لذت ببرید. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب است.

karvasla

۶ – مرکز خرید Lilo Mall

بازار بزرگ لیلو در خیابان کاشوتی قرار دارد. در این بازار انواع اجناس نظیر پوشاک، جواهرات و لوازم آرایشی را با قیمت های بسیار مناسبی پیدا می کنید. لیلو مال، یک بازار قدیمی و مهم تفلیس است که اخیرا بازسازی شده است. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۷ صبح تا ۵ عصر است.

 lilo mal

۷ – مرکز خرید GTC

این مرکز خرید بزرگ و مدرن در نزدیک میدان آزادی قرار دارد. انواع برندهای معروف در این بازار نمایندگی دارند. اجناسی نظیر پوشاک، جواهرات، اسباب بازی و آلات موسیقی در این مرکز خرید بفروش می رسند. علاوه بر فروشگاه ها، امکانات دیگری نظیر رستوران، کافه، سینما، باغ وحش و زمین بازی کودکان در این مجتمع وجود دارند. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب است.

gtc mall

۸ – مرکز خرید Megaline

این مرکز خرید که فضای زیبایی دارد، در خیابان وکوئا قرار گرفته است. در این بازار محصولاتی نظیر پوشاک، سوغاتی، کیف و کفش، لوازم آرایشی و لوازم خانگی بفروش می رسد. امکاناتی نظیر بانک و صرافی نیز در این مرکز خرید وجود دارد. زمان فعالیت این مجتمع از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب است.

megaline

۹ – مرکز خرید Eurasia Shopping Mall

این مرکز خرید در خیابان عمر خیزانیشولی ۱۵ قرار دارد. در مرکز خرید اوراسیا فروشگاه هایی با معروفترین مارک ها و برندها در کنار فروشگاه های معمولی فعالیت می کنند و قیمت اجناس بسیار مناسب است. علاوه بر خرید، از امکانات تفریحی و سرگرمی این مجتمع ۵ طبقه استفاده کنید. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب است.

۱۰ – مرکز خرید Vagzal

در زبان روسی Vagzal به معنی راه آهن است. علت این نام گذاری؛ نزدیکی بازار به ایستگاه راه آهن است. در این مرکز خرید، انواع پوشاک، مواد غذایی ، وسایل منزل، جواهرات و لوازم چوبی با قیمت مناسبی بفروش می رسد. زمان فعالیت این مجتمع از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب است.

۱۱ – مرکز خرید City Mall Gldani

این مرکز خرید در خیابان عمر خیزانیشولی ۲۷ قرار دارد. Gldani یک بازار شلوغ و محبوب است. چرا که اکثر برندهای معتبر دنیا در آن نمایندگی دارند. همچنین دسترسی به این بازار بسیار راحت است. در فروشگاه های این مجموعه انواع پوشاک، کیف و کفش بفروش می رسد. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰ شب است.

city mall

۱۲ – خیابان پکینی

در دو طرف این خیابان نمایندگی های برندهای معروف، فروشگاه های عادی و حتی ارزانسراهای زیادی وجود دارد. این مغازه ها انواع پوشاک، بدلیجات، کیف و کفش می فروشند. همچنین جواهر فروشی های معروفی در این خیابان قرار دارند. علاوه بر مغازه ها، رستوران ها و کافه های بسیاری مابین فروشگاه ها قرار گرفته اند که بعد از خرید می توانید در آنها استراحت کرده و میان وعده ای لذیذ میل کنید. در بازدید از این خیابان حتما طعم لذیذ بستنی «لوکا پورارای» را امتحان کنید.

مراکز خرید باتومی

۱ – مرکز خرید Metro City Forum

مترو سیتی، یکی از بزرگترین مراکز خرید در بلوار جدید باتومی می باشد. طراحی این مجموعه بسیار زیبا و منحصر بفرد است. اکثر مارک ها و برندهای معتبر دنیا در این مرکز نمایندگی دارند. امکاناتی نظیر سالن بولینگ، سالن سینما، هتل پنج ستاره ی Euphoria و کلاب در این مجتمع تجاری قرار دارند. زمان فعالیت این بازار از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

۲ – مرکز خرید Batumi Mall

این مرکز خرید شیک و مدرن در نزدیکی رستوران معروف مک دونالد در باتومی قرار دارد. در این بازار، اجناسی نظیر کفش، عطر، لوازم آرایشی، وسایل ورزشی و مبلمان بفروش می رسد. یک سوپر مارکت بزرگ با بهترین نوشیدنی ها و چندین غذاخوری در این مکان قرار گرفته اند. زمان فعالیت این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

۳ – مرکز خرید Batumi Plaza

 در این مرکز خرید بزرگ، اجناسی نظیر عینک، عطر، لوازم جانبی موبایل و لوازم برقی بفروش می رسد. علاوه بر مغازه ها، یک استخر بزرگ و هتل پلازا نیز در طبقات بالایی مجتمع قرار دارند. زمان فعالیت این مکان از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

۴ – مرکز خرید مسکو

این مرکز خرید در نزدیکی خیابان Zurab قرار دارد. در این مرکز خرید؛ اجناس با قیمت بسیار مناسبی بفروش می رسند. انواع پوشاک و لوازم منزل با کیفیت بالا در این مرکز وجود دارند. زمان فعالیت این مجتمع از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

۵-مرکز خرید فرودگاه بین المللی باتومی

این مرکز خرید در فرودگاه بین المللی باتومی، خیابان Chavchavadze  قرار دارد. اگر به جدیدترین مدهای روز دنیا علاقه دارید، حتما از این مرکز بازدید کنید. مزیت بزرگ این بازار معاف بودن اجناس از مالیات گمرکی است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید گرجستان
Author Rating
5