مرکز خرید جییو گو آنگ  Jiu Guang Department Store

این مرکز خرید بین المللی یک ساختمان هواپیمایی است که از طریق شرکت Jiu Guang هنگ کنگ و Holding Group  جیو بایی شانگ های ساپورت می شود. برندهای معروف و برتر دنیا نظیر  Burberry , Tiffany , Bally , Agnes’B , Omega , Calvin Klein , Celine ,  در این مرکز تجاری فعالیت میکنند . در طبقات پایینی فروشگاه، اسنک بار ، سوپر مارکت و غذاخوری های بسیار خوبی وجود دارد که حتما به آنها سر بزنید.

برای دسترسی به این مرکز خرید بهتر است سوار خط های ۲ و ۷ متروی شانگهای شوید.

ساعت سرویس دهی این فروشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز خرید  ( International finance Center)

این مرکز تجاری به دلیل محیط زیبا و آرام حاکم در آن ، و طراحی لوکس و بی نظیرش در لیست مدرن ترین بازارهای شانگ های قرار گرفته است . برندهای معروف و برتر جهانی در این مرکز فعالیت دارند . در هر  نقطه از این مرکز خرید ؛ خوراکی های لذیذ چینی و اسنک های متنوعی  بفروش می رسد .در تمام فضای این بازار؛ امکانات مناسبی جهت خرید افراد معلول مهیا می باشد . از دیگر مزایای این مرکز ، سرویس بهداشتی های بسیار تمیز آن است .ساعت سرویس دهی این مرکز تجاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز خرید Plaza 66

این مرکز اداری – تجاری شامل ۲ آسمان خراش و یک مرکز خرید است که در خیابان Nan Jing Xi قرار دارد . این ساختمان با ۶۶ طبقه بلندترین سازه در منطقه ی بوکسی شانگهای است . بسیاری از مارک های معروف و برندهای روز دنیا ، در این بازار فعالیت دارند . خیاطان و طراحان مشهور لباس نیز در فاصله های زمانی کوتاه ، شوهای پوشاک و نمایش های فشن در این مرکز تجاری برگزار می کنند . به همین دلیل ، فروشندگان شانگهای مرکز خرید Plaza 66 را گل سر سبد سایر مراکز خرید می دانند .

ساعت سرویس دهی این فروشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

میدان تایمز The Times Square

این میدان زیبا توسط شرکت معروف طراحی پاناما ، با سبک معماری اروپایی طراحی شده است . این مرکز ۷ طبقه دارد که در هر طبقه حدود ۱۰۰ مغازه در حال فعالیت هستند . بر خلاف سبک مهندسی این مکان ، که توسط یک معمار معروف انجام شده است ؛ در این مرکز خرید کالاهای بسیار لوکس و خاص وجود ندارد . سالنهای زیبایی و مرکز تفریحی از دیگر خدمات این مکان می باشد .

ساعت سرویس دهی این مرکز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

 فروشگاه سوپر برند Super Brand Mall

در این فروشگاه ۱۳ طبقه هر چه را که لازم داشته باشید پیدا می کنید . بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه ، ۷۰ رستوران و کافی شاپ ، مراکز تفریحی سرگرمی در این مرکز خرید بسیار بزرگ وجود دارد .

*برای دسترسی به این مکان بهتر است با خط ۲ مترو در ایستگاه Lujiazui  پیاده شوید . البته معروفیت بسیار این مرکز خرید باعث شده تا تمام تاکسی ها به راحتی مسافران را به آنجا ببرند.

مر کز خرید Grand Gateway

این مرکز تجاری شامل سه بخش ( ساختمان اصلی و ۲ آسمان خراش در دو سمتش ) می باشد . صاحبان اصلی این مرکز در واقع ۶ برند معروف می باشند که هر کدام صدها فروشگاه در این مکان دارند . اجناس این مغازه ها توسط چینی ها تامین می شود و قیمت آنها ارزان و مناسب است . هایپر مارکت بزرگی در طبقه ی زیرزمین این مرکز خرید قرار دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست . نمای بیرونی برجها در شب ( که تمام چراغ های رنگی اشان روشن میشود ) ، بسیار دیدنی و جالب است .

برای دسترسی به این مکان بهتر است با خط ۹ مترو در ایستگاه Xujiahui پیاده شوید و از سمت خروجی ۱۹ به سمت مرکز خرید بروید.

 خرید میلانگ ژنی ایستان مرکز Mei Long Zhen Iestan

این مرکز خرید دومین شعبه ی بزرگ فروشگاه های زنجیره ای Iestan در شانگهای است . فروشگاه های ایستان در کشورهای آسیای شرقی ، بانکوک ، ژاپن ، کوالالامپور ، سنگاپور و… شعبه دارد . بهترین و با کیفیت ترین کالاهای چین در این فروشگاه عرضه می شود. جالب است بدانید که ژاپنی ها محصولات مغازه های این مرکز تجاری را تامین میکنند .

برای دسترسی بهتر به این مکان بهتر است با خط ۲ مترو در ایستگاه Nanjing  پیاده شوید .

ساعت سرویس دهی این مرکز تجاری از ۱۰ صبح تا ۹:۳۰ شب است.

مرکز خرید سیتیک Citic

در این مرکز خرید بزرگ هر چه را که بخواهید ، پیدا می کنید . علاوه بر پوشاک ، می توانید لوازم صوتی و تصویری با کیفیت از این مرکز تجاری بخرید . بانک و خدمات دستگاه خودپرداز نیز در اینجا فعالیت دارند . برندهای معروف Esprit , Alfred Dunhill در این مرکز ، فروشگاه های فعالی دارند . حتما از اطلاعاتی که این مرکز تجاری درباره ی شوهای فشن و عکسهای مربوط به مدهای روز دنیا در اختیارتان قرار میدهد ؛ بخوبی استفاده کنید .

برای دسترسی بهتر به این مرکز تجاری بهتر است با خط ۲ مترو در ایستگاه Nanjing Road  پیاده شوید .

ساعت سرویس دهی این مرکز ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز خرید Westgate Mall

این فروشگاه ۱۱ طبقه با مرکز خرید Citic  سقف مشترک دارند . به همین دلیل به اشتباه هر دوی آنها را یک فروشگاه می دانند . مغازه های این فروشگاه بطور تخصصی روی کیف و کفش و لباس زنانه تمرکز دارند . علاوه بر پوشاک ؛ هایپر مارکت ، میوه فروشی ، سینما و  رستوران در اینجا وجود دارند.

برای دسترسی بهتر به این مکان بهتر است با خط ۲ مترو در ایستگاه Nanjing Road پیاده شوید

ساعت سرویس دهی این مرکز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز خرید هنگ کنگ پلازا Hong Kong Plaza

این مجموعه ی بزرگ شامل چندین بخش مختلف  می باشد . بزرگترین مزیت این مجموعه ، وجود هتل در آن است که امکان اقامت و خرید را در یک جا به مسافران می دهد . در فروشگاه های این مرکز تجاری قیمت اجناس متوسط رو به بالا است .

برای دسترسی به این مکان بهتر است با خط ۱ مترو در ایستگاه خیابان جنوبی هو آنگ پی پیاده شوید.

ساعت سرویس دهی این مرکز خرید از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

سفرهای برتر تور شانگهای از تهران را با نرخی مناسب تجربه کنید. 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید شانگهای چین
Author Rating
5