مراکز خرید سنگاپور

در این مطلب قصد داریم شما را با مراکز خرید سنگاپور آشنا کنیم 

Vivo city

اگر به دنبال خرید مارک ها و برندهای خاص پوشاک هستید ، بهتر است از این بازار بزرگ خرید کنید . معماری منحصر بفرد و زیبای این فروشگاه ، باعث تمایز آن نسبت به سایز مراکز خرید شده است

بزرگترین مجموعه ی سینمای سنگاپور و پهن ترین پرده ی نمایش در آسیا ، در این مرکز خرید هفت طبقه قرار دارند . امکانات بی نظیر این مجموعه که شامل ( رستوران AL  fresco در کنار تفریحگاهی بسیار زیبا، آمفی تئاتردر پشت بام فروشگاه ، Roof Garden  که محل پیاده روی است ، زمین بازی و سالنهای سینما ) میباشد . معماری و امکانات این مرکز خرید هر ساله باعث جذب گردشگران بسیاری به سنگاپور شده است


NGEE  ANN  City

این مرکز تجاری (با فضای بیرونی دیدنی ای که دارد ) در مرکز خیابان ارچارد قرار دارد . برندهای معروف و مشهوری در این فروشگاه ، محصولات خود را به مشتریان ارائه میدهند که از میان آنها می توان به برند Zara , Channel , Takashimaya  اشاره کرد . اگر به دنبال تست طعم واقعی غذاهای مالایی و چینی هستید ؛ حتما در رستوران های معروف این فروشگاه یک وعده غذا میل کنید .

Mustafa  center

این مرکز خرید که مورد علاقه ی بسیاری از گردشگران است ، در منطقه ی Little  India قرار دارد . بزرگترین حسن این مرکز خرید ۲۴ ساعته بودن آن است . علاوه بر آن قیمت اجناس فروشگاه ها بسیار مناسب و تنوع اجناس زیاد است .

Wisma  Artia

این مرکز خرید در خیابان Orchard قرار دارد . اگر فقط به دنبال اجناس لوکس و برند و بسیار شیک هستید، حتما از این فروشگاه دیدن کنید . اکثرا جوانانی که به دنبال مد روز هستند ، مشتری این فروشگاه میباشند . رستورانهای موجود در این مرکز خرید انواع غذاهای آسیایی ، مالایی و بین المللی را طبخ میکند .

TANGS

جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی از مارک های  Benefit , Calvin  Klein  در این فروشگاه عرضه میگردد . هم چنین این فروشگاه بورس لباسهای راحتی و اسپرت و آخرین دستاوردهای الکترونیکی است . بی شک از خرید در این فروشگاه بسیار راضی خواهید بود .

Forum

این مرکز تجاری بهترین مکان برای کسانی است که همراه با فرزندشان به خرید میروند . در اینجا علاوه بر فروشگاه های معتبر پوشاک کودکان ، زمین بازی مخصوص کودکان نیز وجود دارد . بزرگترها نیز میتوانند لباسهای برند با جدیدترین مد روز دنیا را از سایر فروشگاه ها خریداری کنند . بهترین کتابفروشی ( Book aburra ) و بهترین مرکز بهداشت کودکان نیز در این مرکز تجاری قرار گرفته است .

The  Center point

این مرکز خرید ، زیر مجموعه ی فروشگاه های زنجیره ای رابینسون است . در این فروشگاه با طیف گسترده ای از محصولات ( پوشاک ، غذاهای تازه ، لوازم ورزشی و محصولات الکترونیکی ) رو به رو خواهید شد. بهترین مکان خرید برای گردشگران ، این فروشگاه بزرگ است. چرا که با ارائه پاسپورتشان در طبقه اول ، به انها کارت تخفیف  خرید از مغازه های فروشگاه و رستوران تعلق میگیرد

با رزرو تور مالزی سنگاپور از شیراز از مراکز خرید سنگاپور دیدن فرمایید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید سنگاپور
Author Rating
5