metropark

۱ – مرکز خرید مترو پارک  Metro Park

این مرکز خرید در خیابان تبریز، روبروی ایستگاه متروی ناریمانوف قرار دارد. مجتمع تجاری مترو پارک، یکی از مدرن ترین ساختمان های باکو است. انواع لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و پوشاک با معروفترین برندهای ترکیه و با قیمتی مناسب در این مرکز خرید بفروش میرسد. امکانات دیگر این مکان، رستوران، سینما، فود کورت، شهر بازی هپی لند، مرکز بولینگ و گیم نت می باشد. در پایان هر فصل تخفیف های ویژه ای در فروشگاه های برند این مرکز تجاری داده می شود تا رضایت مشتری ها نیز جلب گردد.

۲ –مرکز خرید گنجلیک Gangalik Mall

این مرکز خرید شیک و مدرن در منطقه ی گنجلیک، کنار ایستگاه متروی گنجلیک قرار دارد. انواع پوشاک با برندهای معروف ترکیه و قیمتی مناسب در این مرکز تجاری بفروش می رسند. امکانات دیگر این مکان، رستوران، سینما، شهر بازی و فود کورت می باشد.

۳ –مرکز خرید پورت باکو Port Mall

این مرکز خرید که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد، در کنار بندر قدیمی شهر باکو قرار دارد و یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در آذربایجان محسوب می شود.بیشتر برندهای معروف دنیا در این مرکز، نمایندگی دارند. بازدید کنندگان، از این مرکز خرید بعنوان بهشت خرید باکو یاد می کند. امکانات دیگر این مکان، رستوران و کافی شاپ است. برج تجارت و مجتمع معروف باکو رزیدنس در اطراف مرکز خرید پورت قرار دارند.

۴ –مرکز خرید ۲۸ مال  ۲۸ Mall

این مرکز خرید در مرکز شهر، کنار بانک مرکزی قرار دارد. برخلاف ظاهر ساده ی این ساختمان، بازدید کنندگان این مرکز تجاری را بسیار عالی و مناسب می دانند و از خرید خود رضایت دارند. انواع ساعت، زیور آلات و پوشاک از ۷۰ برند معروف بین المللی و پوشاک ساده ی محلی در این مرکز خرید شعبه دارند. قیمت اجناس نیز در این فروشگاه ها مناسب است. امکانات دیگر این مکان، سینماهای مدرن، فود کورت، رستوران های محلی و زنجیره ای و کافی شاپ می باشد.

28mall

۵ –مرکز خرید پارک بلوار Park Bulvar Mall

این مرکز خرید در بلوار ساحلی باکو قرار دارد. مرکز خرید پارک بلوار، یکی از معروفترین و شلوغترین مراکز تجاری شهر باکو است که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد. اجناسی که در این مرکز خرید بفروش می رسند، با کیفیت و شیک هستند. قیمت اجناس نیز مناسب می باشد. امکانات این مکان ۶ سالن سینمای مدرن و مجهز و سرگرمی های ویژه کودکان است.

parkbulvard

مطالب پیشنهادی

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید باکو
Author Rating
5