مراکز خرید استانبول

بی شک می توان از استانبول بعنوان بهشت مد و خرید نام برد. مکانی که زرق و برق خیابان ها، مارک ها و اجناس متنوع و رنگی چشم شما را به خود محصور می کند و شما را به سوی تجربه ای از خرید اجناس مارک و گران قیمت و یا اجناس زیبا و متنوع ارزان قیمت اما با کیفیت وسوسه می کند. اگر عاشق خرید هستید گشت و گذار در بازارها و مراکز خرید استانبول را از دست ندهید. با ما همراه شوید تا برخی از این مراکز خرید را بشناسیم:

۱-خیابان استقلال

خیابانی مارک پوش و پر زرق و برق در کنار میدان تقسیم، با آن بافت زیبا و منحصر به فردش که شاید بتوان به آن لقب شانزلیزه استانبول را داد. قدم زدن در این خیابان و خرید کردن از مغازه ها لذتی فراموش نشدنی برای شما را به ارمغان می آورد. می توانید بعد از خرید از بوتیک ها و مغازه های این خیابان پر جنب و جوش، خود را در یک کافه یا رستوران به نوشیدن قهوه و یا غذایی دلچسب دعوت نمایید و یا در حین راه رفتن از موسیقی نوازندگان خیابانی لذت ببرید.
۲-فوروم استانبول

این مرکز خرید با ۲۸۰ برند محلی و بین‌المللی لذت خریدی بی نظیر از مارکهایی مانند اچ اند ام و ماوی را برای شما به ارمغان می آورد. کودکان می توانند در آکواریوم بزرگ مرکز خرید فروم از میان طولانی‌ترین تونل‌های زیرآب عبور کنند و موجودات دریایی را ببینند و یا در ژوراسیک پارک وقت بگذرانند.
ساعت کار فروم استانبول از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

۳-جواهیراستانبول

بزرگ‌ ترین مرکز خرید اروپا که بیش از صد برند محبوب جهانی، از پوشاک، جواهرات، اسباب‌بازی و رستوران، در آن شعبه دارند جواهیر استانبول است. این مرکز خرید ۶ طبقه میزبان برندهایی مانند بنتون، آدیداس، اسپریت، لیوایز، زارا، مانگو و ماسیمو‌دوتی است و با رستورا نها، فست فودها ، سالن سینما و امکانات تفریحی مانند بولینگ و آن ساعت معروف و بزرگش میزبان بازدیدکنندگان خود می باشد.

پالادیوم

مرکز خریدی ۵ طبقه که در بخش آسیایی استانبول واقع شده است و بازدیدکنندگان را به خرید از برندهای جهانی‌ همچون گِس، میکائیل کروس، تامی هیلفیگر، زارا و پیرکاردین دعوت می کند. این مرکز خرید با نمای بیرونی شیشه‌ای شاهکاری از معماری و یکی از بزرگترن مراکز خرید استانبول است که با فود کورت و سالن سینما تجربه خریدی لوکس را به شما ارائه می کند.

 ۵-مرکز زورلو

با ۱۸۰ فروشگاه و مارک هایی همچون دولچه و گابانا، وَلنتینو، سنت لورن، تیفانی اند کو، فِندی، دیور، لویی ویتان، پرادا، بِربِری، کاوالی و منگو و رستوران‌های بین‌المللی مانند تامز کیچن، جیمیز ایتالین و مورینی، رستوران‌های محلی مانند کوشه باشی، گونایدین، فار ایست و ول دان و سالن سینما و مرکز هنرهای نمایشی یکی از مراکز خرید محبوب استانبول به شمار می رود.

کانیون-۶

مرکز خریدی ۴ طبقه میزبان لوکس ترین بوتیک ها و مارک هایی نظیر تامی هیلفیگر و آن‌تیلور و رستوران ها و کافه های مدرن، لوکس و بی رقیب و سینمای کروی شکل، که بازدیدکنندگان را به تجربه لحظاتی فراموش نشدنی و خرید از بوتیک هایی که نظیرشان در هیچ کجا پیدا نمی شود دعوت می کند. درست است که خرید از این مرکز خرید گران است اما شما می توانید در فصل حراج استانبول لباس‌های مارک‌دار مورد علاقه تان را با قیمت‌های کمتری خریداری کنید .

۷-اولیویوم

اگر راستش را بخواهید اینجا کمی با بقیه مراکز خرید فرق دارد، قیمتها متفاوت است. شما می توانید اجناس فصل گذشته‌ ی بهترین برند‌های جهانی را با قیمت پایین تر در این مرکز خرید پیدا کنید بعبارتی دیگر اینجا یک outlet center است که با ۱۱۸ مغازه ، رستوران و سینما و کافه اوقات مفرحی برای خانواده ها به همراه دارد.


تورهای پیشنهادی

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید استانبول
Author Rating
5