مراکز خرید ارمنستان

ارمنستان کشوری با امکانات خرید متنوع جایی که  شاید بتوان از بازارهایش بعنوان یکی از جاذبه های بی نظیرش نام برد. در ایروان شما با قدم زدن در خیابانها با مراکز خرید زیادی روبرو می شوید، که بیشتر این مغازها برند هستند  و در بعضی از ماههای سال می توانید از تخفیف های خیلی خوبی  بهره مند شوید. اگر دنبال اجناس مارک دار اصلی هستید اکثر برندهای معروف دنیا مثل آدیداس در این کشور شعبه دارند. با ما همراه شوید تا به برخی از بازارهای معروف ارمنستان سری بزنیم.

بازار ورنیساج (بازار هنر و صنایع دستی)
بازار بزرگ و روباز ورنیساج  که از معروفترین مراکز خرید ارمنستان می باشد  آخر هفته‌ها (شنبه و یکشنبه) در نزدیکی میدان جمهوری (ریپابلیک) تشکیل می‌شود و یکی از جاذبه‌های گردشگری و محبوب جهانگردان است. انواع جواهرات، نقره‌جات، نقاشی‌ها، صنایع دستی، انواع اشیاء آنتیک، کتاب‌ها و چیزهای دیگر در اینجا به فروش می‌رسند. در این بازار روح زندگی جریان دارد و شما می توانید با حرکت در غرفه ها تاریخ و قدمت را در کنار مدرنیته تجربه کنید.
بازار شوکا (میوه و شیرینی‌جات)
مکانی مناسب برای تهیه سبزیجات، میوه‌جات، شیرینی‌جات و آجیل است. شیرینی‌های ارمنی بسیار خوشمزه و بسیار شبیه انواع باقلوا هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان مشتوتز
بازار گوم در ارمنستان
یکی از مراکز مهم و عمده خرید روزانه در ایروان،  که فاصه اش تا میدان جمهوری پیاده ده دقیقه می باشد و انواع گوشت، میوه، سبزیجات، خشکبار و غیره راه می توان در این بازار پیدا کنید.
آدرس: خیابان مووسس خورناتسی، شماره ۳۵

ایروان مال ارمنستان
مرکز خریدی سه طبقه که می توان انواع پوشاک، کیف و کفش، عطر و ادکن، لوازم آرایشی  را از آنجا تهیه نموند اولین هایپر مارکت ارمنستان در این پاساژ سه طبقه قرار دارد. این مرکز خرید در  ۲۰ فوریه ۲۰۱۴ با حضور رئیس جمهور ارمنستان در خیابان آرشاکونیاتس ایروان گشایش یافت.
مرکز خرید دالما ارمنستان
Dalma Garden Mall بزرگترین مرکز خرید چند منظوره در ایروان ارمنستان می باشد. که با طراحی مدرن و بسیار زیبا و با گستره ای وسیع از فروشگاهها، رستورانها، کافه ها و مراکز سرگرمی همه چیز برای راحتی مشتریان فراهم است.
مرکز خرید تاشیر ارمنستان
در این مرکز خرید فروشگاه هایی با اجناس و کالاهای مارک و برند های معروف وجود دارد.در طبقه هم کف بازار طلا فروشها و در طبقات دیگرفروشگاه های لباس و پوشاک را می توان یافت. مرکز خرید تاشیر از بهترین مراکز خرید ایروان ارمنستان محسوب می شود.
خیابان شمالی
یکی از خیابان های زیبای ارمنستان که در فاصله کمی از میدان جمهوری واقع است در این خیابان انواع برندها به چشم می خورند و شما می توانید ازلحظات زیبا  درکافه ها و مغازه های این خیابان بهره مند شوید.
اگر علاقه مند به گذراندن زمان در خیابان ها و مراکز خرید ارمنستان می باشید با ما همراه شوید تا خاطراتی فراموش نشدنی برایتان خلق کنیم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
دیدنی های ارمنستان
Author Rating
5