شهر بازی ویالند استانبول

شهربازی ویالند استانبول جزو ۱۰ پارک برتر اروپا شناخته شده است و به دیزنی لند ترکیه معروف است و وسعت آن برابر با ۱۰۰ زمین فوتبال است.این شهر بازی در ۱۳ کیلومتری میدان تکسیم قراردارد.

این پارک اکنون به یکی از برترین جاذبه های گردشگری استانبول تبدیل شده و روزانه میزبان مراجعه کنندگان بسیاری است و علاقه مندان با رفتن به این پارک می توانند از قسمت های مختلف آن مانند شهربازی ، مرکز خرید ، سینما ، رستوران ، پارک آبی و پارک موضوعی یا تم پارک استفاده نمایند همچنین در این مجموعه هتلی با نام ویالند پالاس ساخته شده که از هتل های ۴ ستاره استانبول به شمار می آید.

اگر به دنبال تفریحی از جنس هیجان و آدرنالین هستید، گردش در ویالند و بازی با ترن های نفس گیر و غولش را از دست ندهید.

در شهربازی ویالند، ۲۹ بازی و تفریح مختلف به چشم می خورد که در ادامه نام آنها ذکر شده است.

 ترن نفس گیر – چرخش ۳۶۰ – رودخانه وحشی – برج عدالتسرسره وایکینگترن ماجراجوجهانگرد کوچکپرندگان دیوانه و سفر جذاب– قطار معدنچی کوچک– چرخ و فلک آتش نشان قهرمانقصر تاب هااتاق جادوجت اسکیکودکان چرخانسافاری تونل –ماشین کوبندهقطار سریع السیراسرار استانبول ترامبولین کانگوروبرج کوچک رانندگان شجاعمزرعه فوق العادهبازی نهاییکینگ کونگسینمای ۴ بعدی عصر یخبندان 

ویالند استانبول

چه جوری بریم ویالند؟

یکی از بهترین امکاناتی که در ویالند می بینید، سرویس های رایگان این شهربازی هستند. از آن جا که ویالند با مرکز شهر و مناطقی مانند تکسیم و فاتح فاصله بسیاری دارد، مسوولان این مجموعه ترتیبی داده اند تا بتوانید برای رفت و برگشت به ویالند از سرویس های آن استفاده کنید. این سرویس ها از نقاط مختلف شهر استانبول حرکت کرده و شما را به ویالند می رسانند و البته در مسیر برگشت نیز شما را تنها نمی گذارند.

هزینه ویالند چقدر میشه ؟

برای ورود به ویالند و تفریح در میان بازی های هیجان انگیزش، کافی است بلیت ورودی این مجموعه را تهیه کنید. برای پرداخت هزینه های ورود ویالند نیز سه راه پیش روی شماست.با پرداخت هزینه ورودی می توانید از کلیه بازی های پارک استفاده کنید. قیمت بلیط پارک ویالند استانبول برای بزرگسالان و کودکان متفاوت می باشد و در ماه های مختلف سال و روزهای بخصوص نیز تغییر می کند

 ۱- خرید حضوری ۲- خرید اینترنتی ۳- کارت ویالند ۴- اعضای ویالند

برای شما عزیزان که از ایران سفر کنید بهترین کار خرید حضوری بلیت از درب ورودی پارک می باشد.

نظرات، خاطرات و عکس های خود را با ما در میان بگذارید و بگویید این بار به سراغ معرفی کدام یک از جاذبه های معروف استانبول برویم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
شهربازی ویالند استانبول
Author Rating
5