هواپیمایی تای ایرویز

معرفی و تاریخچه :

شرکت هواپیمایی تای ایر ویز که همان هواپیمایی ملی کشور تایلند می باشد، یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی مهم در شرق قاره آسیا است . در سال ۱۹۵۹ با همکاری شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی، شرکت هواپیمایی تایی ایر ویز تاسیس شد که در ماه می یکسال بعد یعنی در سال ۱۹۶۰، اولین پرواز از تای ایرویز در مسیر هوایی بانکوک – هنگ کنگ انجام شد

در سال ۱۹۷۱ اولین مسیر پروازی بین قاره ای شرکت هواپیمایی تای ایر ویز از بانکوک به سیدنی نیز با موفقیت انجام شد. شرکت هواپیمایی تای ایر ویز دارای ۸۹ فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس است که با این هواپیماها چیزی در حدود ۸۵ مقصد ملی و بین المللی دارد که یکی از این مقاصد بین المللی، ایران است، این شرکت پرواز های تور تایلند از شیراز و تهران را نیز در برنامه پروازی خود دارد. فرودگاه بین المللی سووارنابومی در شهر بانکوک، آشیانه اصلی و مرکز هواپیماهای شرکت هواپیمایی تای ایرویز است .

کلاس های پروازی :

شرکت هواپیمایی تای ایر ویز دارای سه کلاس پروازی شامل : اکونومی، رویال سیلک و رویال فرست کلاس می باشد .

رویال فرست کلاس :

  ،مجهز به پیشرفته ترین سیستم ماساژور کمر و مانیتورهای لمسی هستند البته در حال حاضر A340-600 هواپیماهای ایرباس هواپیماهای بوئینگ ۴۰۰ – ۷۴۷ نیز این امکانات را دارا هستند. مسافرانی که هواپیماهای کلاس رویال فرست کلاس از شرکت هواپیمایی تای ایر ویز را انتخاب کنند امکان انتخاب غذا از بین ۲۲ نوع غذای متفاوت در منوی تایی ایر ویز را دارند که همچین منویی فوق العاده است، همچنین می توانند موزیک های مورد علاقه شان را گوش کنند و یا برنامه تلویزیونی که دوست دارند را تماشا کنند .

رویال سیلک :

در تمام مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی تای ایر ویز، کلاس پروازی رویال سیلک موجود است. برخی از امکانات کلاس پروازی رویال فرست کلاس در رویال سیلک نیز هست، البته حوله گرم، غذا و نوشیدنی نیز از امکانات رفاهی کلاس رویال سیلک هواپیماهای تای ایر ویز نیز می باشد .

اکونومی :

مسافرانی که  کلاس اکونومی تایی ایرویز را انتخاب کنند، امکان استفاده از یک بالشت و یک پتو، یک وعده غذایی با توجه به مسیر پروازی را دارند .

برای مسافران ایرانی که قصد سفر به خاور دور را دارند ، پروازهای تایی ایرویز بهترین انتخاب است . این شرکت هواپیمایی علاوه بر پروازهای بانکوک ، پروازهایی به آسیای شرقی نیز دارد .

نکته قابل توجه در رابطه با مسیرهای پروازی تای ایر ویز این است که، پرواز شرکت هواپیمایی تای ایرویز به سیدنی استرالیا، ارزان ترین نرخ پروازی برای ایران به استرالیا است !  

با توجه به تمام توضیحاتی که ارائه شد اگر علاقه مند هستید با پروازهای شرکت هواپیمایی تای ایرویز سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید، می توانید تور تایلند از شیراز یا تهران را رزرو کنید و به تایلند، کشور عجایب سفر کنید

Summary
Review Date
Reviewed Item
معرفی هواپیمایی تای ایرویز
Author Rating
5