در این مطلب قصد داریم شما را با سرزمین لگوها در مالزی آشنا کنیم

تور مالزی از شیراز از بهترین گزینه برای سفر است که آژانس سفرهای برتر دنیا تور مالزی از شیراز و تور مالزی از تهران را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

سفر به سرزمین لگوها در مالزی

?لگولند مالزی اولین شهربازی لگولند آسیا و ششمین در جهان است که در شهر نوساجایا ( Nusajaya ) ایالت جوهور ( Johor )در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۲ با وسعت ۷۵ هکتار و با بیش از ۴۰ نوع وسیله تفریحی برای گردشگران افتتاح شد.
?این پارک به هفت منطقه به وسعت ۵۱۰٫۰۰۰ متر مربع تقسیم شده است و هر بخش آن مورد استفاده گروه سنی خاصی خواهد بود. بخشهایی مانند مرکز تجربه لگو یا پارک آبی یا برنامه ‌های نمایشی طرحهایی هستند که قرار است همه را راضی کنند.
?شهربازی لگولند در فاصلی ۳۳۰ کیلومتری از کوالالامپور و نزدیک به مرز سنگاپور واقع شده است. برای مسافران تورهای مالزی سنگاپور فرصت خوبی است تا یک شب اقامت در هتل و این مجموعه را در راه رسیدن به سنگاپور تجربه نمایند.
?مجسمه های معروف مرلیون سنگاپور، برج‌ های پتروناس کوالالامپور یا بنای تاج محل هند که ۵۹۹۲ قطعه در ساخت آن بکار رفته را می توانید در آنجا بیبنید.
?اولین نمونه‌ این شهربازی ها ۵۰ سال قبل در دانمارک افتتاح شد و تا نزدیک به سی سال بعد کسی به فکر افتتاح شعبه ‌های بین ‌المللی آن نبود، اما در حال حاضر پنج پارک سرگرمی لگولند در دانمارک، انگلیس، آلمان و آمریکا پذیرای دوستداران این اسباب ‌بازیهای فکری هستند. این آجرهای رنگی عمری ۱۲۰ ساله دارند.

یکی از قسمت های مهم و دیدنی در تمامی پارک های لگولند بخشی به نام سرزمین کوچک با Miniland است که در آن مشهور ترین ساختمان ها و بنایای تاریخی جهان با استفاده از میلیون ها قطعه لگو مدل سازی شده است. در لگولند جوهور این بخش اعجاب انگیز در مرکز پارک قرار دارد و شامل آثار برجسته و مناطق دیدنی مالزی, سنگاپور و آسیا در مقیاس ۱:۲۰ است.

یکی از قسمت هایی که اخیرا به این مینی لند  اضافه شده مدل هایی نمایشی از سری فیلم های جنگ ستارگان و کاراکترهای آن است که با بیش از ۱.۵ میلیون قطعه لگو ساخته شده اند. این بخش جدید به شکل ۷ اتاق مجزا و سرپوشیده طراحی شده که در آنها از  ۲۰۰۰ مدل لگویی کوچک و بزرگ برای بازسازی صحنه هایی از فیلم های جنگ ستارگان (به ترتیب زمانی و با جزییاتی دقیق)استفاده شده است.

پارک لگولند با بازی های متنوع و مهیج آن یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن تعطیلات و تفریحات خانوادگی است و افراد میتوانند با گرفتن عضویت سالیانه (Annual Pass) به صورت نامحدود و بدون نیاز به خرید بلیت از امکانات تفریحی این پارک استفاده نمایند.

 

 

دانلود اپلیکیشن اندروید