سافاری دبی

 هرکس که حداقل یکبار گذرش به کویر افتاده، مجذوب عظمت خارق العاده و زیبایی های بکر اون شده. سکوتی که سرتاسر اون رو پر کرده، منطقه ای که هنوز دست انسان ها در خراب کردنش ناکام مونده و پهنایی که تا انتها ادامه داره؛ انسان رو شیفته خودش می کنه. اونایی که از نزدیک رقصِ تپه هایِ شِنی با صدای باد رو دیدن، تا آخر عمرشون هرگاه کلمه آرامش رو میشنوند، این تصویر براشون تداعی میشه. روزهای کویر که به اتمام میرسه، تازه زیبایی ها خودشون رو نشون میدن. موقع غروب، انگار خورشید به جای نور از باریکه های طلا برای روشن کردن استفاده می کنه و تمامی منظره ها رو زیبایی ویژه ای میده. و این زمان طلایی مقدمه ای هست بر فستیوال ستاره های کویر.

آسمون پر میشه از ستاره های کوچیک و بزرگ که مثل الماس می درخشن. اونجا حتی میشه فهمید چرا اسم راه شیری رو انتخاب کردن، چون یکی از دنباله های کهکشان از غرب به شرق کشیده شده و رنگ شیری اون کاملا به چشم میاد.
شب رو میتونید در کنار آتش و با آرامشی بی نظیر در کنار عزیزانتون سپری کنید و خودتون رو برای صبحی پر هیجان آماده کنید.
درسته که کویر جای آرومیه ولی خالی از هیجان نیست!
سر خوردن و غلط خوردن روی تپه های شنی، بدون اینکه هیچ آسیبی ببینید واقعا لذت بخشه. رانندگی داخل کویر با ماشین های دو دیفرانسیل و موتورهای چهار چرخ تجربه ای بی نظیری رو براتون به ارمغان میاره.

 البته باید توجه داشت که اقامت در محیط های وحشی، به خصوص کویر، هرچند هم که آروم به نظر برسن کار هرکسی نیست و احتیاج به راهنما و افراد متخصص و خبره داره. تیم گردشگری ما با سابقه ای چند ساله در این امر توانایی لازم برای رقم زدن یکی از زیباترین لحظات زندگی شما و اقامت در کویر را داره و شما می توانید با خیال راحت از امکاناتی که براتون مهیا شده، لذت رو ببرید.
تمام زیبایی های یک کویر واقعی رو می تونید، با ما در سافاری دبی تجربه کنید!
تا فرصت از دست نرفته و هنوز هوای گرم دبی از راه نرسیده، با شرکت در تورهای ما، از زیبایی های کویر لذت ببرید.

دبی شهری در حاشیه خلیج فارس و جایگاه هیجان انگیز ترین دیدنی های جهان می باشد. شاید بتوان یکی از هیجان انگیزترین و منحصر به فردترین تفریحات دبی را سافاری دانست. سفری چند ساعته به دل صحرا و کویر و آشنایی با چهره واقعی و زیبایی های کویر و زندگی بادیه نشین ها. عبور ی هیجان انگیز از تپه های شنی با ماشین های چهار محوره، اسکی روی ماسه ها و اقامتی بی نظیر در کمپ های کویری که بصورت سنتی ساخته شده اند. در اینجا می توانید دست و پاهایتان را به نقوش زیبای حنا آذین ببندید. شام را صرف کنید و زیر آسمان پر ستاره کویر مجذوب عظمت هستی شوید . کاروان های شتر را فراموش نکنید چرا که در نوع خود تجربه ای تکرار نشدنی است.
اگر به دبی می رود از تور صحرا غافل نشوید با ما همراه شوید و لحظاتی مفرح و فراموش نشدنی برای خود و همراهانتان خلق کنید.
دبی شهری در حاشیه خلیج فارس و جایگاه هیجان انگیز ترین دیدنی های جهان می باشد. شاید بتوان یکی از هیجان انگیزترین و منحصر به فردترین تفریحات دبی را سافاری دانست. سفری چند ساعته به دل صحرا و کویر و آشنایی با چهره واقعی و زیبایی های کویر و زندگی بادیه نشین ها.عبوری هیجان انگیز از تپه های شنی  با ماشین های چهار محوره، اسکی روی ماسه ها و اقامتی بی نظیر در کمپ های کویری که بصورت سنتی ساخته شده اند. در اینجا می توانید دست و پاهایتان را به نقوش زیبای حنا آذین ببندید. شام را صرف کنید و زیر آسمان پر ستاره کویر مجذوب عظمت هستی شوید. کاروان های شتر را فراموش نکنید چرا که در نوع خود تجربه ای تکرار نشدنی است.
اگر به دبی می رود از تور صحرا غافل نشوید با ما همراه شوید و لحظاتی مفرح و فراموش نشدنی برای خود و همراهانتان خلق کنید.