دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور

 کولمار تروپیکال یا همون دهکده فرانسوی ها یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کشور مالزی می باشد. دهکده فرانسوی ها به دلیل قرار داشتن هتل مشهور کولمار تروپیکال از قرن ۱۶میلادی در این مکان  به این نام مشهور شده است .

موقعیت جغرافیایی دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور در مالزی در ارتفاعات برجایا است که این ارتفاعات یکی از مناطق توریستی و گردشگری مهم در مالزی است که تنها ۱ ساعت از مرکز شهر مالزی فاصله دارد

هتل کولمار تروپیکال با وسعت بسیار زیاد شبیه به یک دهکده کوچک ساخته شده که قدم زدن در هتل مانند قدم زدن در قرن ۱۶ میلادی فرانسه است که همین امر سبب جذب توریست ها و گردشگران زیادی سالانه به این مکان شده می شود .

اگر تور مالزی از شیراز را رزرو کردید و به مالزی رفتید حتما سری به این دهکده زیبا بزنید و از چشم انداز ها و سرگرمی های فوق العاده آن لذت ببرید. در این متن سعی می کنیم که شما را با جاذبه هایی در این دهکده بیشتر آشنا کنیم .

آب نما و میدان مرکزی دهکده فرانسوی ها :

در مرکز دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور مالزی ، میدان کوچکی با عنوان میدان مرکزی با آب نمای زیبایی قرار دارد، این میدان کوچک محل برگزاری نمایش های موزیکال و شاد در این دهکده است که شاید ساعت ها گردشگران را محو تماشا می کند .

سینمای ۶ بعدی :

در سال ۲۰۱۴ میلادی، یک تحول عظیم در جذب توریست در دهکده فرانسوی ها در مالزی رخ داد و آن افتتاح سینمای ۶ بعدی در این دهکده بود .                                                                                          

باغ وحش :

باغ وحشی که در دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور مالزی قرار دارد بیشتر به پارک خرگوش ها شباهت دارد زیرا محل زندگی ۲۰۰ خرگوش از نژادهای مختلف است. البته به غیر از این خرگوش های زیبا، در باغ وحش دهکده فرانسوی ها، گوزن های خال خالی هلندی و طاووس را نیز خواهید دید. یکی از برنامه های جذابی که در دهکده فرانسوی ها برای توریست ها و گردشگران در نظر گرفته شده است الاغ سواری برای کودکان است که با استقبال زیاد گردشگران مواجه شد .

گردشگران با استفاده از شاتل های رایگان می توانند به دهکده ژاپنی ها بروند. این دهکده در ارتفاع ۱۰۷۰ متری قرار دارد که بیشتر شبیه به یک باغ کوچک و بهشتی است. تمام خانه های درون این باغ به سبک سنتی ژاپنی ساخته شده اند. حضور خانمی ژاپنی که کمی فارسی صحبت می کند در دهکده ژاپنی ها شاید برایتان شگفت انگیز باشد .

دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور مالزی یک هتل بسیار زیبا با ۲۳۵ اتاق و سوییت دارد. این هتل دارای امکاناتی از قبیل ۸ کافه رستوران با غذاهای محلی مالزی، فرانسوی، ژاپنی و بین المللی  نیز می باشد .

با رزرو تور مالزی از شیراز به مالزی، کوالالامپور بروید و لحظاتی زیبا و فراموش نشدنی را در دهکده فرانسوی ها بگذرانید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
دهکده فرانسوی ها در کوالالامپور
Author Rating
5