جزیره فی فی در تایلند

تایلند یکی از مقاصد گردشگری بسیار مهم می باشد که در هر سال با جاذبه های فوق العاده اش مردم زیادی را از سراسر جهان به سمت خودش می کشد. در این متن می خواهیم شما را با یکی دیگر از عجایب و جاذبه های تایلند، پوکت، آشنا کنیم، مقصد گردشگری امروز ما جزیره فی فی در پوکت واقع در کشور تایلند است، با رزرو تور تایلند از شیراز، سفری به کشور عجایب داشته باشید.

جزیره فی فی یا در اصل کو فی فی یکی از پر بازدید ترین جزایر تایلند است. شاید قرار گرفتن در کنار خلیج زیبای مایا یکی از مهمترین عوامل جذب توریست در فی فی باشد.
در کشور تایلند، سفر به جزیره فی فی یکی از لاکچری ترین مسافرت ها است، زیرا جز گران ترین جزایر تایلندی می باشد که حتی در فصل های ارزانی قیمت ها نیز ، خانه های ییلاقی در جزیره فی فی با نرخی نسبتا زیاد اجاره داده می شوند. در جزیره فی فی روستایی با نام تونسای وجود دارد که ارزان ترین غذاها را در آنجا می توانید میل کنید اما به طور کلی در بازار روزانه جزیره فی فی، گردشگران می توانند ارزان ترین غذاهای دریایی ، میوه ها و انواع سبزیجات را خریداری کنند .
شاید برایتان غیر قابل تصور باشد که در جزیره فی فی هیچ گونه وسیله نقلیه ای وجود ندارد اما این نیز حقیقت دارد ! برای گردش در سراسر جزیره فی فی گردشگران می توانند از دوچرخه استفاده کنند و یا پیاده روی دور جزیره را تجربه کنند. رفت و آمد در جزیره فی فی نیز با انواع قایق ها در جریان است .
از نکات قابل توجه در جزیره فی فی برای گردشگران گرانی بیش از حد و راه حلی که وجود دارد است ! گردشگران می توانند برای اینکه در هزینه هایشان صرفه جویی کنند در فروشگاه هایی که نوشیدنی می فروشند کار کنند و بعد از ظهرها و پس از اتمام ساعت کاریشان ، نوشیدنی مجانی دریافت کنند .
البته سفر به جزیره فی فی در ماه های اکتبر و می، می تواند بسیاری از هزینه های شما را کاهش دهد .
دیدنی ها و جاذبه های جزیره فی فی :
غواصی در باقی مانده کشتی وایکینگ ها که در سال ۱۹۹۷ با تپه ی دریایی امنن برخورد کرد و غرق شد، به دلیل وجود دلقک ماهی ها، ماهی های تن و نیزه ماهی نیز لحظات رویایی و آرامی را برایتان در جزیره فی فی رقم می زند .
صبح گردی و غذا دادن به کوسه ها را نیز تجربه کنید ! اگر می خواهید این گشت را رایگان بگذرانید می توانید به خلیج کوچک سنگی در انتهای شرقی ساحل لانگ بروید .
در خلیج مایا شنا کنید و صخره هایی را ببینید که طولشان به ۱۰۰ متر نیز می رسد و از سه طرف جزیره فی فی را احاطه کرده اند .
در ساحل میمون ها گردش کنید و به میمون های اهلی جزیره فی فی غذا بدهید. ساحل میمون ها در جزیره فی فی، زیبا ترین ساحل در همه کشور تایلند است، با شن های سفید و نرم و میمون هایی به راحتی در حال گشت و گذار هستند .

زیبایی ها و جاذبه های جزیره فی فی بسیار زیاد هستند، اگر تمایل دارید این جزیره را از نزدیک ببینید، تور تایلند از شیراز را الان رزرو کرده به پوکت/ جزیره فی فی بروید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
جزیره فی فی در تایلند
Author Rating
5