تفریحات آبی آنتالیا

آنتالیا شهری با سواحلی زیبا و بکر که آرامش را می توان در آنجا یافت ، با پارک های آبی بسیار زیبا و سرسره های هیجان انگیز مکانی بی نظیر برای علاقه مندان به تفریحات آبی به شمار می رود. آنتالیا دارای دو ساحل اصلی لارا با ساحلی شنی و ساحل کنیالتی که سنگی و صخره ای است می باشد. هر دو ساحل دارای زیبایی های منحصر به فرد  خود هستند، ساحل غربی که به آن  ساحل  نور گفته می شود سرزمینی است شگفت انگیز با طبیعتی آرام که آن را به  یکی از مکان های مهم برای گذراندن تعطیلات تبدیل کرده است.

این ساحل با  خلیج های کوچک و بزرگ که هر یک خصوصیات خاص خود را دارند و درست پشت ساحل کوه های بی‌ریج واقع شده اند همچون نگینی می درخشد ساحل شرقی یا همان ساحل ماسه های طلایی با مناطق تاریخی و امکانات مدرن نیز مکانی بی نظیر را برای توریست ها فراهم نموده است. در سفر به آنتالیا تجربه یک روز بی نظیر در پلاژ سورقون که از زیباترین پلاژ های شهر است و پلاژ لارا  واقع در ۱۲ کیلومتری شرق آنتالیا که خاک نرم آن با  انبوه درختان کاج پوشیده شده است را نباید از دست داد. از ماجراجویی در ۳ پارک آبی Troy Aqua Park در هتل ۵ ستاره ریکسوس پریمیوم آنتالیا که بزرگترین پارک آبی در منطقه مدیترانه است ،Aqua Park در Dedeman Hotel در ساحل لارا و Aqua Land .در ساحل کنیاآلتی و یکی از زیباترین پارکهای آبی آنتالیا، غافل نشوید.

اگر به دنیای زیر آب علاقه دارید می توانید بازدیدی حسابی از آبهای مدیترانه داشته باشید اگر غواصی حرفه ای هستید با قایق به جاهای مخصوص بروید و از صخره های زیر آب، کشتی های غرق شده، غارها و غواصی های شبانه استفاده کنید اگر تا به حالا غواصی نکردید مربی های مجرب به شما آموزش می دهند غواصی در آنتالیا واقعا لذت بخش است و تجربه ای است که نباید از دستش داد کشتی سواری بر آب های گرم مدیترانه را در بندر زیبای شهر کمر در ۴۵ کیلومتری آنتالیا فراموش نکنید و از تماشای طبیعت زیبای اطراف، شنا در آب و صرف ناهار بر روی عرشه کشتی لذت ببرید با تور رفتینگ بر روی رودخانه خروشان،  و سوار شدن بر قایق های بادی با پوشیدن جلیقه های نجات، لحظات مهیج و شادی آوری را تجربه می کنید.

 اگر عاشق هیجان هستید ما می توانیم آن را به شما هدیه کنیم پس با ما همراه شوید و برنامه ها، تورهای و پکیج های سفرهای برتر را از دست ندهید. تور آنتالیا از شیراز جزو پرطرفدارترین تورهای خارجی می باشد.


مطالب پیشنهادی آنتالیا

Summary
Review Date
Reviewed Item
تفریحات آبی آنتالیا
Author Rating
5