برج های شعله باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان میزبان سه برج شیشه ای با رنگ آبی که نمادی از معماری معاصرند و با طراحی خلاقانه خود زندگی در این شهر مدرن را چشم نواز و دل فریب کرده اند. این برج های بلند، با طراحی شبیه شعله های آتش، که نماد انرژي و ابديت است به سابقه آتش پرستي در آذربايجان اشاره دارند و در حال حاضر بعنوان بلندترین آسمان خراش های شهر باکو، از فاصله های دور هم به خوبی دیده می شوند. برج های شعله که از بالا در سه راس یک مثلث واقع شده اند، از لحاظ کاربری کاملا متمایزند. و هر کدام برای اهداف خاص ساخته شده است. بلندترین برج مسکونی می باشد و ۱۳۰ آپارتمان بسیار لوکس و ۳۱۸ اتاق زیبا و لوکس با امکانات رفاهی از جمله سالن های وسیع بدنسازی، استخر، آبگرم و …را در خود جای داده است.

از این ساختمان می توان به خوبی دریای خزر را دید و از مناظرش لذت برد. این برج متعلق به اشخاص مهم شهر می باشد. برج دیگر یک هتل ۵ ستاره فوق العاده لوکس با بهترین امکانات رفاهی می باشد که حمام ها و اتاق های بی نظیر آن معروف است و با امکان برپایی جشن های عروسی و جلسات رسمی، ساکنان آذربایجان و حتی گردشگران از سراسر دنیا را مجذوب خود کرده است. برج سوم که از دو برج دیگر ارتفاع کمتری دارد کاملا اداری می باشد در واقع قطب تجاری این آسمان خراش ها است که در غربی ترین قسمت قرار دارد و ۳۳۰۰۰ فروشگاه تجاری و شرکت های گوناگون خصوصی از جمله بخش نمایندگی فروش ماشین های لامبورگینی را در خود جای داده است.
در ميان اين سه برج محوطه زيبايي قرار دارد که در آن انواع مراکز تفريحي مانند رستوران، سينما، استخر و … قرار گرفته است که با مهندسی فوق العاده شگفت انگیز هر ساله میلیون ها توریست را از اقصا نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. تور باکو این فرصت را به شما می دهد تا در کنار بازدید از جاذبه های باکو از این سه برج شگفتی ساز دیدن نمایید با ما در تور باکو همراه باشید تا خاطره های خوبی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
برج های شعله باکو
Author Rating
5