فستیوال خرید دبی

فستیوال خرید دبی (با نام Dubai Shopping Festival که به اختصار DSF نامیده می شود) از سال ۱۹۹۶ آغاز گردیده است و در مدت برگزاری آن، گردشگران زیادی جهت برخورداری از خدمات ویژه فروش ۶۰۰۰ فروشگاه شرکت کننده در این جشنواره به دبی سفر می نمایند. در جشنواره خرید دبی می توانید علاوه بر تجربه خرید از بیش از ۵۰ مرکز خرید دبی، از نمایش های سرگرم کننده و تفریحی، کنسرت، نمایشگاه، زمین بازی و محوطه های تفریحی که برای این فستیوال تدارک دیده شده استفاده نمایید. فستیوال خرید دبی با دارا بودن برنامه های نمایش فیلم، غذا و فعالیت های مختلف، صرفا رویدادی برای خرید در مراکز خرید دبی نیست. در طول برگزاری جشنواره خرید دبی می توانید بهترین و متنوع ترین اجناس را از فروشگاه های مختلف خریداری نمایید و در کنار آن نیز از فضای حاکم بر این جشنواره لذت ببرید. شما می توانید علاوه بر خرید به اسکی، اسکیت بازی، شنا، تماشای فیلم بپردازید و از بسیاری سرگرمی های دیگر نیز لذت ببرید

تاریخ برگزاری جشنواره خرید دبی

جشنواره سورپرایز زمستانی دبی ۲۰۱۸ از تاریخ ۲۶ دسامبر تا ۲ فوریه (۵ دی الی ۱۳ بهمن ۹۷) در دبی برگزار می گردد و فروشگاه های مختلف، تخفیفاتی را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که سازمان گردشگری دبی اعلام کرده است که مدت زمان فستیوال خرید امسال را یک هفته بیشتر کرده است، از اینرو گردشگران فرصت بیشتری خواهند داشت تا خرید کنند و از تخفیفات ویژه و جوایز آن استفاده کرده و در قرعه کشی های روزانه نیز شرکت نمایند.

صبح زود به مراکز خرید بروید

اکثر مراکز خرید دبی حدود ساعت ۱۰ صبح باز می شوند سعی کنید همان موقع خودتان را به این مراکز برسانید چون حوالی وقت ناهار جمعیت زیادتر است و رفتن به داخل این مراکز خیلی سخت می شود. همچنین فروشندگان هم در ابتدای صبح معمولا خوش رفتارتر هستند و می توانند در انتخاب خرید مناسب به شما کمک بیشتری کنند.

از همه مراکز خرید دیدن کنید

با اینکه دبی مال و مال امارات معروف ترین مراکز خرید دبی هستند اما این شهر دهها مرکز خرید خوب دیگری هم دارد. حتما به مراکز خرید ابن بطوطه، سان ست و مرکاتو هم سر بزنید چون در این مراکز هم می توانید اجناس خیلی خوبی را پیدا کنید. شما می توانید از مغازه های کوچکتر مثل بوتیک ها که چندان معروف نیستند هم لباس های خیلی خاص و ویژه بخرید.

شرکت مسافرتی سفرهای برتر دنیا تور دبی از شیراز ویژه جشنواره خرید را برگزار می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر با آژانس سفرهای برتر تماس بگیرید 

Summary
Review Date
Reviewed Item
با فستیوال خرید دبی آشنا شوید
Author Rating
5