سواحل آنتالیا

شهر آنتالیا در ترکیه دارای جاذبه های توریستی فراوانی است که همه ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای لذت بردن از این جاذبه ها راهی آنتالیا می شوند، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پس از مطالعه این متن بیشتر به سفر به آنتالیا تمایل پیدا کردید، حتما تور آنتالیا از شیراز را انتخاب کنید و به این شهر توریستی سفر کنید.

یکی از زیباترین جاذبه های آنتالیا، سواحل آرام و زیبا و لنگرگاه های آرامبخش است که در کنار خیابان هایی با نخل های سر به فلک کشیده از دور دست ها هم خودنمایی می کند. در این متن تلاش کردیم تا تعدادی از سواحل معروف و زیبای آنتالیا را بیشتر معرفی کنیم.

ساحل چیرالی

ساحل چیرالی با یک صخره بزرگ از شهر الیمپوس جدا شده است که این ساحل زیبا هم مثل شهر الیمپوس که محل تجمع تاریخ دوستان است، ساحلی برای تجمع تاریخ دوستان به شمار می آید .

ساحل آدراسان

ساحل آدراسان به دلیل داشتن جاذبه ای فوق العاده و فراوان، یکی از گنجینه های ساحلی در آنتالیا به شمار می رود که مانند آهن ربا گردشگران را به سوی خود می کشد. لذت بردن از زیبایی های این ساحل هزینه ای اضافی برای گردشگران به همراه ندارد و به همین دلیل کشش فوق العاده ای در جذب توریست دارد. در ساحل آدراسان، شاهد مناظر زیبایی از طبیعت ساحلی به همراه خانه های ساحلی جالب و محیطی آرام و دلنشین خواهید بود .

ساحل الیمپوس

معروف ترین ساحل کشور ترکیه درجنوب غربی آنتالیا با نام ساحل الیمپوس است. مکان جغرافیایی ساحل الیمپوس در نزدیکی کوه الیمپوس قرار دارد که علاوه بر جاذبه های طبیعی و ساحلی، گردشگران شاهد منابع تاریخی و باستانی جالبی در ساحل الیمپوس خواهند بود. یکی از دلایلی که باعث شده ساحل الیمپوس به عنوان مشهورترین ساحل در کشور ترکیه شناخته شود، علاقه زیاد زوج های جوان و همچنین نوجوانان به این ساحل زیبا است .

ساحل کنیالتی

نزدیکترین ساحل به مرکز شهر آنتالیا، ساحل کنیالتی است. شلوغ ترین ساحل تفریحی در آنتالیا به دلیل آزاد بودن برای عموم نیز ساحل کنیالتی می باشد. این ساحل یکی از پایگاه های مشهور شنا و غواصی در آنتالیا است .

ساحل لارا

اگر تور آنتالیا از شیراز را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کرده اید به شما پیشنهاد می دهیم حتما سری به ساحل لارا در آنتالیا بزنید ، اگر می پرسید چرا ساحل لارا؟ در جواب باید بگوییم که هیچ کس دلش نمی خواهد که در سفر به آنتالیا لذت شنا و اقامت با شکوه در زیباترین ساحل آنتالیا را از دست بدهد، بله درست است ساحل لارا، زیباترین ساحل در آنتالیا است. ساحل لارا با آب های آبی رویایی، امواج زلال و شن های طلایی، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند .

ساحل پاتارا

در سال ۲۰۰۵ میلادی، تیتری در مجله تایم آنلاین با این عنوان به چاپ رسید : ساحل پاتارا زیباترین ساحل دنیا !! پس حتما به ساحل پاتارا در آنتالیای ترکیه هم بروید و برای چند ساعت هم که شده از زیبایی های زیباترین ساحل دنیا لذت ببرید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
با سواحل آنتالیا بیشتر آشنا شوید
Author Rating
5