راهنمای سفر

ساگرادا فامیلیا

هنگامی که سنگ بنای کلیسای ساگرادا فامیلیا  در سال ۱۸۸۲ گذاشته شد ، بعید نیست که کسی پیش بینی کند که ساخت این کلیسا بیش از یک قرن به طول انجامد. اما هنگامی که آنتونی گائودی ، معمار کاتالان ، اکنون مشهور به جنبش منحصر به فرد خود در جنبش Modernista ، یک سال بعد مسئولیت این پروژه را بر عهده گرفت ، او نقشه های اصلی طراحی نئو-گوتیک را کنار زد و آنها را برای یک چشم انداز واضح تر ، رد کرد

گاودو تا زمان مرگش در سال ۱۹۲۶ به طور پیوسته روی شاهکار خود کار کرد و در آن زمان ۱۵ تا ۲۵ درصد از کل طرح از جمله دخمه ، دیوارهای آبسه ، یک درگاه و یک برج کامل بود. از آن زمان ، یک سری از معماران تلاش کرده اند تا میراث او را ادامه دهند. جای تعجب نیست که پیشرفت در ساخت و ساز کلیسای ساگرادا فامیلیا  طی ۱۳۰+ سال گذشته با معضلاتی روبرو بوده است. وندالیسم در سال ۱۹۳۶ به دنبال وقوع جنگ داخلی اسپانیا منجر به از بین رفتن بسیاری از مدل های گادو شد. ساکرسی در سال ۲۰۱۱ در آتش سوزی منهدم شد

اطلاعات بیشتر…

همه دوست دارند سوار فیل ها در تایلند شوند
تصور کنید که چقدر باورنکردنی است که نشستن در بالای یک جانور عظیم ۹ فوت ، ۴ تنی در حالی که می توانید در رودخانه های عمیق و جنگل های بکر حرکت کنید.

این تجربه ای است که بسیاری از افراد هنگام برنامه ریزی برای سفر به آسیای جنوب شرقی در سفر با کوله پشتی ، در مورد آن رویاپردازی می کنند.

اطلاعات بیشتر…

۱- سیدنی

سیدنی ، استرالیا ، اولین شهر بزرگ بین المللی است که سال نو میلادی را در نیمه شب گرامی می دارد. نمایش بزرگ آتش بازی در بندر سیدنی با خانه های اپرا و پل بندرگاه فراهم می شود که زمینه ای دیدنی و جذاب را به نمایش می گذارد.

جزایر موجود در بندر یا پارک های خانوادگی از هر طرف منظره ای عالی دارند.
یک جایزه برای سیدنی: تابستان از آنجا آغاز شده است ، همچنین می توانید از مزایای سواحل این شهر از جمله مانلی ، بوندی و برونته استفاده کنید

اطلاعات بیشتر…

بالی جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم ‏پیوند داده است. نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان قرار داده است.

بالی از مهمترین مقاصد گردشگری اندونزی و جهان است دارای تنوع بسیار بی نظیری از اقامتگاه ها از هتل های معتبر ۵ ستاره تا ویلاها و خانه های بومی است.

در بالی تنوع بی نظیری از انواع غذاهای مخصوص اندونزی و آسیایی، اروپایی و مکزیکی در اختیار شما هست  که با قیمت معقول و مناسب می توانید تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر…

اگر قصد سفر به قلب اروپا را داشته باشید، بی شک مجارستان یک گزینه عالی خواهد بود. این کشور فرهنگ غنی دارد و مهد دانش و هنر به شمار می رود. مجارستان دارای جاذبه های گردشگری بسیار، شهرهای زیبا و فعالیت های فضای باز بسیار جالبی است که حتما باید به خاطر بسپارید تا در طول سفر به این کشور انجام دهید. این شهر خیلی بیشتر از آن چیزی که تصور دارید جذاب و گردشگری است.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های توریستی  مجارستان اطلاعات مفیدی به دست بیاورید، برای چند دقیقه با ما همراه شوید.

اطلاعات بیشتر…

123439بعدی
دانلود اپلیکیشن اندروید