راهنمای سفر

تور بالی از شیراز

۱ –  جزیره پالاوان – فیلیپین  Palawan

پالاوان نام یکی از بزرگترین شهرهای فیلیپین است. جزایر پالاوان نیز از منطقه ی میندورو در شمال شرقی تا بورنیو در جنوب غربی ( بین دریای چین تا دریای سولو ) گسترده شده اند. این جزایر حدود ۲۰۰ کیلومتر ساحل  با شنهای سفید دارند. جزایر پالاوان پوشیده شده از جنگلهای دست نخورده و رشته کوههای سرسبز می باشد. قدمت این جزایر به ۲۲۰۰۰ سال پیش بر می گردد.

اطلاعات بیشتر…

پارک آبی واید وادی

۱ – پارک آبی سیام  Siam Park

پارک آبی سیام در کشور اسپانیا، جزایر قناری قرار دارد. این پارک به ۳ بخش آرامش، خانواده و آدرنالین تقسیم می شود. در واقع هر بخش متناسب با علاقه و سلیقه ی تمام گروه های سنی طراحی و برنامه ریزی شده است. متنوع ترین سرسره های آبی دنیا در این پارک جای دارند. معماری پارک سیام برگرفته از هنر طراحی تایلندی است.

اطلاعات بیشتر…

travelfood

یکی از لذت های سفر، غذا خوردن و آشنایی و تست غذاهای جدید و پر رنگ و لعاب است. به همین دلیل است که برای اکثر گردشگران پیش آمده که در سفر اشتهایشان بیشتر می شود. اما بایستی توجه داشته باشیم که زمانی که در سفر هستیم برای همه ی ما احتمال مسمومیت غذایی وجود دارد. بخصوص زمانی که به سفر خارج از کشور رفته ایم و با سلیقه و فرهنگ غذایی کاملا متفاوتی روبه رو می شویم یا زمانی که در فصل های گرم در سفر هستیم. در این موارد احتمال مسمومیت غذایی بیشتر می باشد. برای رفع این مشکلات با ما همراه باشید تا شما را با روشهایی برای حل این مشکلات احتمالی آشنا کنیم.

اطلاعات بیشتر…

ترس از پرواز

ترس از پرواز دلایل زیادی می تواند داشته باشد. ترس از ارتفاع، انفجار، سقوط، تصادف و ربوده شدن هواپیما همگی از عواملی هستند که باعث بوجود آمدن فوبیای پرواز می شوند. با این حال همیشه راهکارهایی برای غلبه بر هر مشکلی وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با چند راه حل برای غلبه بر ترس از پرواز، آشنا کنیم.

۱ – بهتر است درباره ی ساختار داخلی و مکانیکی هواپیما و چگونگی کارکردن آن  اطلاعاتی کسب کنیم. بطور مثال زمانی که موتور هواپیما از کار می افتد باز هم می تواند به پرواز ادامه دهد یا دلایل عادی و معمولی لرزش هواپیما را بدانید.

اطلاعات بیشتر…

هتل های باکو

باکو، همسایه آشنای ایرانی‌ها و خواهرخوانده تبریز است؛ پرجمعیت‌ترین شهر قفقاز که سفر به آن راحت و بی‌دردسر و پر از لذت‌های به یادماندنی است. از اولین دیدنی‌های باکو معماری جذاب شهر است .ما در این مطلب شما را با هتل های باکو آشنا میکنیم که بتوانید انتخابی درست داشته باشید

اطلاعات بیشتر…

123430بعدی
دانلود اپلیکیشن اندروید