آکواریوم پاتایا

شاید بتوان گفت یکی ازجالب ترین جاذبه های گردشگری پاتایا دنیای زیر آب است. آکواریومی زیبا که می توانید بدون خیس شدن به دیدن شگفتی های زیر دریا بپردازید.آکواریوم پاتایا بزرگترین و مدرن ترین آکواریوم آسیا و همچنین بزرگترین آکواریوم در سطح جهان است که در سال ۲۰۰۳ افتتاح شد و به شکل تونل استوانه ایی شیشه ای است که ۱۰۰ متر طول دارد و با قدم زدن در آن می توانید بیش از ۴۰۰۰ موجود آبزی در ۲۰۰ گونه مختلف را در بالای سر خودتان مشاهده کنید. گردش شما ازآنجایی شروع می شود که می‌توانید به بعضی ازحیوانات آبزی دست بزنید.

شما در دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya می‌توانید پوست جانوران آبزی نظیر لاک پشت، ستاره دریایی، خرچنگ، کوسه بامبو و نوعی از سفره ماهی را لمس کنید و ببینید پوست این حیوانات چقدر خاص و هیجان انگیز است. کمی جلوتر بروید تا صخره های رنگارنگ، مرجان ها، شقایق های دریایی، ماهی های رنگارنگ و ریز نمایان شوند. تونل شیشه ای از همین جا آغاز می شود و در اواسط راه به بیشترین عمق خود می رسد. نگاهی به بالای سرتان بیندازید، اگر خوش شانس باشید شاید ببینید که یک کوسه بسیار بزرگ از بالای سر شما عبور می کند. نترسید و متوقف نشوید جلوتر بروید تا با حیوانات دریایی که در اعماق بسیار زیاد آب زندگی می کنند، آشنا ‌شوید اگرچه دل کندن از این بخش سخت است اما به راه خود ادامه دهید چرا که چیزهای شگفت انگیز زیادی روبروی شماست، وارد محوطه ای شوید، که به صورت زنده می‌توانید نحوه غذا دادن به حیوانات دریایی را ببینید این بخش برای کودکانتان بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود. اگر دوست دارید فرصت شیر دادن با شیشه را به ماهی Kois از دست ندهید، . همچنین در صورت تمایل می توانید با لباس غواصی در کنار لاک پشت ها و دیگر حیوانات دریایی شنا کنید و هیجان یک روز فراموش نشدنی را برای همیشه در ذهن تان ثبت کنید. البته فراموش نکنید که ساعت کار این مجموعه شگفت انگیز از ۹ تا ۵:۳۰ عصر می باشد ،سحر خیز باشید و با حرکت در امتداد بزرگراه سوخومیت Sukhumvit Highway ، ۲۰۰ متر بعد از مرکز خرید تسکولوتوس Tesco Lotus که در قسمت جنوبی پاتایا است، به دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya برسید.
در ضمن هزینه بلیط برای بزرگسالان ۵۰۰ بات و برای کودکان ۳۰۰ بات است که اگر علاقه مند به غواصی باشید هزینه اضافه‌ای از شما دریافت می گردد.
اگر در تور تایلند با آژانس سفرهای برتر همراه باشید لذت و هیجان یک روز مفرح در آکواریوم را با ما تجربه خواهید کرد .

Summary
Review Date
Reviewed Item
آکواریوم پاتایا
Author Rating
5