دانستنی های سفر

هتل آپارتمان سالوت سنت پترزبورگ

 در منطقه ماسکووسکی در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است . منطقه ماسکووسکی از سرسبزترین مناطق در شهر زیبای سنت پترزبورگ می باشد که پارک سرسبز و برزگ و خرم پولکووسکی در آن واقع شده است.

این هتل و این منطقه بهشت افرادی است که از پیاده روی لذت می برند

اطلاعات بیشتر…

تور روسیه

سه شنبه  ۲۰ تیر ماه ۹۶- هتل ودنسکی سن پترزبورگ امروز پس از صرف صبحانه طبق معمول در لابی هتل حاضر شدیم محل بازدید امروز باغ فواره ها بود ساعت نه  و ۴۵ دقیقه اتوبوس حرکت کرد مسیری که باید طی می‌کردیم طبق گفته ی لیدر ۳۰ کیلومتر بود برای اینکه در این مسیر نسبتاً طولانی همسفران خسته نشوند لیدر برنامه معارفه را پیشنهاد داد که جالب بود

اطلاعات بیشتر…

هتل های گرجستان

در این مطلب قصد داریم شما را با هتل های معروف گرجستان آشنا کنیم

هتل گاردن تفلیس:

این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر تفلیس قرار دارد این هتل ۱۵ دقیقه پیاده روی تا خیابان های پرهیاهوی روستاولی را دارد همچنین این هتل در فاصله ی ۲۰ کیلومتری از فرودگاه قرار دارد.
از جمله امکانات آن میتوان به وای فای رایگان ،پذیرش ۲۴ ساعته،باغ ،مینی بار و حمام خصوصی اشاره کرد.
اطلاعات بیشتر…

تور روسیه از تهران

 جمعه۹۶/۴/۱۶ ساعت۶/۲۰صبح  ساعت حدود  ده صبح از خواب بیدار شدیم. چون شب قبل تا دیروقت بیدا ر بودیم. پس از صرف صبحانه همراه بامدادی از بستگان به قصدبازار بزرگ تهران حرکت کردیم .درحالی که هنوز وچر هتل روسیه به دستمان نرسیده بود واین موضوع دل خور ونگرانم کرده بود که سرانجام ساعت یک اقای امیری از آژانس سفرهای برتر دنیا زنگ زد وگفت وچر رو برایتون در تلگرام  فرستادم که خیالم راحت شد.

اطلاعات بیشتر…

هتل اورنج کانتی آنتالیا

در این مطلب قصد داریم شما را با  دو تا از هتل های معروف منطقه کمر آنتالیا آشنا کنیم  

هتل دایما بیز ریزورت در منطقه کمر آنتالیا قرار گرفته است و دارای استخر روباز و سرپوشیده می باشد. این هتل دارای ساحل اختصاصی و پارک آبی و همچنین خدمات سونا ، ماساژ و جکوزی می باشد و مرکز بدنسازی نیز دارد. زمین بازی برای کودکان  و همچنین خدماتی برای نگهداری از کودک نیز وجود دارد

اطلاعات بیشتر…

123416بعدی