دانستنی های سفر

تور آنتالیا از شیراز

تفریحات آنتالیا

آنتالیا، یکی از معروف و محبوب ترین مقاصد گردشگری نزد  گردشگران می باشد. سالانه میزبان مسافران زیادی از کشورهای آسیایی و اروپایی و بخصوص ایران است.
آنتالیا یکی از جنوبی ترین شهرهای ترکیه است و در پهنه ی وسیعی از ساحل دریای مدیترانه گسترده شده، اینجا مکانی مملو از هتل های ۵ ستاره و تفریحات آبی می باشد.
اما انتخاب میان هزاران تفریح مختلف در سراسر این شهر کاری بسیار دشوار است، بنابراین اینبار سعی داریم شما را با شاخص ترین فعالیت ها در شهر آنتالیا آشنا کنیم، در گام اول با این سوال رو به رو می شویم که سبک و نوع تفریحات در این شهر سرسبز و دیدنی چیست؟
سبک تفریحات در آنتالیا: تفریحات ساحلی و گردش در مراکز خرید

اطلاعات بیشتر…

جاهای دیدنی گرجستان که حتما باید ببینید

کشور گرجستان سراسر آرامش، حاصل خیزی، اصالت و امنیت است و این ها نیزهدیه های ارزشمند از خداوند به مردم مهربان ودست و دلباز آن کشور است. شهر تفلیس به عروس شهر های آسیای میانه و قفقاز شهرت دارد  وجود پارک های بی نظیر و رودخانه هایی که از وسط شهر تفلیس عبور می نماید، چشم انداز های کم نظیری در این شهر پدید آورده است. ۵ دریاچه قابل شنا و قایق سواری در شهر تفلیس وجود دارد که یکی از آنها آنقدر بزرگ است که گرجی ها آنرا دریا می نامند، پارک آبی و از همه مهمتر مجسمه های هنری و زیبایی که شهر را تبدیل به موزه سر گشوده ای نموده اند


اطلاعات بیشتر…

پارک آبی کیش

پارک آبی کیش

در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین مکان تفریحی کیش آشنا کنیم که جزو برترین پارک های آبی جهان می باشد. در جنوب جزیره ی مرجانی کیش، جایی کنار ساحل آرام و زیر آفتاب گرم جنوب، اولین پارک آبی روباز ایران راه اندازی شده است .
آفتاب و هوای بی نظیر این جزیره در کنار امنیت و کیفیت این پارک آبی رقیبی جدی برای پارک های منطقه خواهد بود و مقصدی بی نظیر برای کسانی که دوست دارند در کشور و فرهنگ خودشان تفریح کنند، اما خدماتی در کلاس جهانی دریافت نمایند.

اطلاعات بیشتر…

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی

هتل سه ستاره فونیکس در دبی یکی از هتل های ارزان و با کیفیت دبی بشمار میرود که  گردشگران زیادی این هتل را برای اقامت در تور دبی انتخاب می کنند. این هتل در خیابان دیره واقع شده است و فاصله تقریبی هتل فونیکس دبی با  فرودگاه ۲۰ دقیقه می باشد. اطلاعات بیشتر…

پوتراجایا مالزی

پوتراجایا مالزی

پوتراجایا، پایتخت اداری کشور مالزی، در ۲۰ کیلومتری شهر کوالالامپور واقع شده است. نام این شهر از نام اولین نخست وزیر مالزی، تونکو عبدالرحمن پوترا، گرفته شده. در زبان مالایی “پوترا” به معنی پادشاه و “جایا” به معنی عالی مقام می­باشد. این شهر بدلیل بهره­گیری از اصول شهرسازی مدرن، به یک شهر مدرن قرن بیست و یکم تبدیل کرده است. در حقیقت این شهر به سبک عربی مدرن ساخته شده است. اطلاعات بیشتر…

123411بعدی